asyan.org
добавить свой файл
  1 2Характеристика продукту:
^ Морозиво в асорт. Смак та запах – чистий, характерний для даного виду морозива, без сторонніх присмаків та запахів. Консистенція – щільна. Структура – однорідна, без відчутних грудочок жиру, стабілізатору та емульгатору, частинок білка та лактози, кристалів льоду. При використанні харчосмакових продуктів в цілому вигляді або у вигляді шматочків, «прошарків», «прожилок», «стрижня», «спіралеподібного малюнка» та ін. – з наявністю їх включень. У глазурованому морозиві структура глазурі (шоколадна) однорідна, без відчутних шматочків цукру, какао-продуктів, сухих молочних продуктів, з включенням частинок горіхів, арахісу, вафельної крихти та ін. при їх використанні.

Колір – характерний для даного виду морозива, рівномірний по всій масі одношарового або по всій масі кожного слою багатошарового морозива. При використанні харчових барвників – відповідний кольору внесеного барвника. Для глазурованого морозива колір покриття – характерний для даного виду глазурі та шоколаду.

Зовнішній вигляд – порції одношарового або багатошарового морозива різноманітної форми, обумовленої геометрією формуючого або дозуючого пристрою, формою вафельних виробів (печива) або споживчої тари, повністю або частково покриті глазур’ю (шоколадом) або без глазурі (шоколаду). Допускаються незначні (не більше 10 мм) механічні пошкодження та окремі (не більше п’яти на порцію) тріщини глазурі (шоколаду), печива або вафель, у тому числі кромок вафельних виробів, довжиною не більше 10 мм.

Зберігати морозиво в холодильних камерах за температури від мінус 18 °C до 30°C та відносної вологості повітря 85-90 %.

Тара, пакувальні матеріали та способи пакування повинні забезпечувати збереження якості та безпеку морозива при його зберіганні, транспортуванні та реалізації. Тара та пакувальні матеріали повинні відповідати вимогам та бути допущеними органами та установами державної санітарно-епідеміологічної служби для контакту з харчовими продуктами.

Транспортувати морозиво спеціалізованими транспортними засобами з холодильним обладнанням (за температури від мінус 18°C до 30°C), в відповідності з правилами перевезень швидкопсувних вантажів, діючими на даному виді транспорті.

Транспортна та споживча тара повинна бути чиста, ціла.

Маркування споживчої тари: найменування морозива; найменування та місцезнаходження виробника (юридичний адрес, включаючи країну та, при несумісності з юридичним адресом, адрес виробництва); товарний знак виробника (при наявності); склад морозива; харчові добавки, ароматизатори інгредієнти з генетично модифікованих джерел (при їх застосуванні); маса нетто; харчова цінність; дата виготовлення; умови зберігання; термін зберігання; інформацію про сертифікацію (знак відповідності); позначення стандарту та т.ін.

Маркування транспортної тари: найменування морозива; найменування та місцезнаходження виробника (юридичний адрес, включаючи країну та, при несумісності з юридичним адресом, адрес виробництва); товарний знак виробника ( при наявності); дату виготовлення; умови та термін зберігання; номер партії; номер укладальника або бригади; позначення стандарту та т.ін.

При поставках продуктів харчування надавати документи, які підтверджують якість товару (сертифікати відповідності або посвідчення про якість та т.п.).

Умови постачання – постачання товару здійснюється партіями, протягом 2 (двох) робочих днів з дня отримання рознарядки від Покупця. Доставка морозива та іншого харчового льоду, здійснюється транспортом Постачальника на продуктовий склад

КГХ і Т ДП «МТП «Южний». Після оформлення необхідних пакетів документів (прибуткових та видаткових накладних) на продуктовому складі КГХ і Т, Постачальник своїм спеціалізованим обладнаним транспортом розвозить морозиво та інший харчовий лід по торговим точкам КГХ і Т ДП «МТП «Южний» на території ДП «МТП «Южний» та у м. Южне, та у санаторій-профілакторій «Портовик» ДП «МТП «Южний» у м. Южне.

Предмет закупівлі повинен відповідати технічним вимогам. Якість предмета закупівлі – морозива та іншого харчового льоду, повинна відповідати вимогам діючих державних стандартів та технічним умовам виробника. Вартість предмета закупівлі – морозива та іншого харчового льоду, повинна включати в себе доставку на продуктовий склад КГХ і Т та у торговельні точки ДП «МТП «Южний». Умови оплати – оплата за товар здійснюється по факту поставки, протягом 10 (десяти) банківських днів з моменту поставки.

Поставка продуктів харчування протягом 2013 р.

Заступник начальника порту

з соціального розвитку Чорбаджи І.М.

Керуючий КГХ і Т Руденко Т.І.

Виконавець:

Єфімова К.О.

тел. 74-45


<< предыдущая страница