asyan.org
добавить свой файл
1
Шановні колеги!
28-30 квітня 2010 р. в АР Крим у рамках програми «Інтернет для читачів публічних бібліотек (LEAP)» відбудеться конференція «Перспективи розвитку доступу до Інтернету в публічних бібліотеках України» (місце проведення буде уточнено до 5 березня 2010 р.). Організатори: Асоціація «Інформатіо-Консорціум», Українська бібліотечна асоціація, Центр інформаційних ресурсів Посольства США в Україні.
Під час конференції планується обговорити досвід роботи центрів Інтернету, відкритих за проектом LEAP, ознайомитися з сучасними тенденціями розвитку в публічних бібліотеках послуг з надання доступу до Інтернету, визначити перспективи вдосконалення роботи Інтернет-центрів.
Участь у семінарі (проїзд, харчування та проживання) буде оплачено за рахунок гранту від Посольства США в Україні 30 зареєструвавшимся (див. нижче) представникам бібліотек-учасниць проекту LEAP.
^ Умови участі в конференції

  1. Один представник (директор) від бібліотеки-учасниці проекту LEAP (будь-якого року)

  2. Попадання в перші тридцять чоловік, які зареєструвалися. Заявки приймаються до 15 лютого 2010 р.

  3. Заповнення (якісне й чітке) форми заявки (додається), що включає короткий опис (до 300 слів) бачення бібліотекою перспектив удосконалення надання доступу до Інтернету своїм читачам.

Просимо заповнити заявку (форма додається) і надіслати її на електронну адресу leap2010@ukr.net з позначкою “Конференція LEAP”

Відібрані учасники отримають офіційне повідомлення до 5 березня 2010 р. і будуть запрошені на семінар.
З повагою,

Оргкомітет
Тел. для довідок:

044-286-2443, 044-501-1292 - Кисельова Людмила Григорівна
Заявка на участь у конференції

«Перспективи розвитку доступу до Інтернету в публічних бібліотеках України».


Я, _______________________________________________________,

(ПІП повністю)

бажаю взяти участь у конференції «Перспективи розвитку доступу до Інтернету в публічних бібліотеках України», що відбудеться 28-30 квітня 2010 р.
Про себе повідомляю:

^ Місце роботи _________________________________________________

Посада ______________________________________________________

Контактна інформація (адреса з поштовим індексом, телефон з кодом міста, адреса електронної пошти) ______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
^ Короткий опис досвіду Вашої бібліотеки щодо обслуговування людей з особливими потребами (до 300 слів, на окремому аркуші)

__________________________________________________________________

^ Чи хотіли би Ви виступити на конференції з презентацією?
Так, Ні (підкресліть)
Якщо «Так», то вкажіть, будь ласка, тему свого виступу ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Заявку надіслати у додатку до електронного листа на електронну адресу: leap2010@ukr.net з поміткою у предметному заголовку листа – «Конференція LEAP”.

Адресу, з якої надійде заявка, буде використано у зворотньому зв’язку з майбутнім учасником Конференції.