asyan.org
добавить свой файл
1 2
УКРАЇНСЬКА
УВАГА! У ЦЬОМУ ДОКУМЕНТІ МІСТИТЬСЯ ЛІЦЕНЗІЙНА УГОДА ПРО ВИКОРИСТАННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ iPOD І ВИЗНАННЯ ПРАВ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ ПЕВНОГО ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ iPOD SHUFFLE.
ВИКОРИСТОВУЮЧИ ЦЕ ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, ВИ ПОГОДЖУЄТЕСЯ ДОТРИМУВАТИСЯ УМОВ, ЯКІ ВИКЛАДЕНІ В ЦІЙ ЛІЦЕНЗІЙНІЙ УГОДІ ПРО ВИКОРИСТАННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ iPOD.
APPLE INC.

ЛІЦЕНЗІЙНА УГОДА ЩОДО ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ iPOD

Ліцензія на індивідуальне використання
УВАЖНО ОЗНАЙОМТЕСЯ З ЦІЄЮ ЛІЦЕНЗІЙНОЮ УГОДОЮ (“ЛІЦЕНЗІЄЮ”) ПЕРЕД ВИКОРИСТАННЯМ iPOD АБО ЗАВАНТАЖЕННЯМ ОНОВЛЕНЬ ДЛЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, ЩО НАДАЄТЬСЯ РАЗОМ З ЦІЄЮ ЛІЦЕНЗІЄЮ. ВИКОРИСТОВУЮЧИ iPOD АБО ЗАВАНТАЖУЮЧИ ЦЕ ОНОВЛЕННЯ ДЛЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, ЩО НАДАЄТЬСЯ РАЗОМ З ЦІЄЮ ЛІЦЕНЗІЄЮ. ЗА ВІДПОВІДНИХ УМОВ, ВИ ПОГОДЖУЄТЕСЯ ДОТРИМУВАТИСЯ УМОВ ЦІЄЇ ЛІЦЕНЗІЇ. ЯКЩО ВИ НЕ ПРИЙМАЄТЕ УМОВИ ЦІЄЇ ЛІЦЕНЗІЇ, НЕ ВИКОРИСТОВУЙТЕ iPOD ТА НЕ ЗАВАНТАЖУЙТЕ ОНОВЛЕННЯ ДЛЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ. ЯКЩО ВИ НЕ ПРИЙМАЄТЕ УМОВИ ЛІЦЕНЗІЇ ТА НЕ ВИКОРИСТОВУВАЛИ iPOD, МОЖНА ПОВЕРНУТИ iPOD В APPLE STORE АБО В АВТОРИЗОВАНИЙ ПУНКТ ПРОДАЖУ, В ЯКОМУ ЙОГО БУЛО ПРИДБАНО, З ПОВЕРНЕННЯМ СПЛАЧЕНОЇ ВАМИ СУМИ, ВІДПОВІДНО ДО ПОЛІТИКИ APPLE ЩОДО ПОВЕРНЕННЯ ПРОДУКЦІЇ, ЩО МІСТИТЬСЯ НА ВЕБ-СТОРІНЦІ http://www.apple.com/legal/sales_policies/.
1. Загальне.

(a) Програмне забезпечення (включно з кодом завантаження диска та іншим вбудованим програмним забезпеченням), інтерфейси, вміст, шрифти, документація та будь-які дані, що входять до комплекту iPod, які можуть бути оновлені або замінені оновленнями для програмного забезпечення та програмним забезпеченням для відновлення системи, що надаються Apple, у постійній пам’яті або на будь-якому іншому носії чи в будь-якій іншій формі (надалі разом — “Програмне забезпечення iPod”), не продаються, а надаються вам за ліцензією Apple Inc. (“Apple”) для використання тільки на умовах цієї Ліцензії. Apple та/чи ліцензіари Apple зберігають за собою право власності на програмне забезпечення iPod та всі права, не надані вам в прямій формі.
(b) Apple, на власний розсуд, може надавати доступ до майбутніх оновлень для програмного забезпечення для iPod. Оновлення, якщо такі є, необов’язково можуть містити всі існуючі функції програмного забезпечення або нові функції, які Apple випускає для новіших моделей iPod.
^ 2. Передбачені види використання та обмеження Ліцензії.

(а) Ця Ліцензія дозволяє вам використовувати програмне забезпечення iPod на одному пристрої iPod. Ця Ліцензія забороняє одночасне існування програмного забезпечення iPod на кількох iPod, і ви не маєте права надавати доступ до програмного забезпечення iPod у мережі, де воно може використовуватися кількома пристроями або комп’ютерами одночасно. Ця Ліцензія не надає вам жодних прав на використання запатентованих інтерфейсів та іншої інтелектуальної власності Apple у дизайні, під час розробки, виготовлення, ліцензування або розповсюдження пристроїв та аксесуарів сторонніх виробників для використання з iPod. Деякі з цих прав можуть надаватися за окремою ліцензією від Apple. Додаткову інформацію можна отримати на сторінці http://developer.apple.com/programs/mfi/.
(b) Щодо оновлень для програмного забезпечення iPod та програмного забезпечення для відновлення системи, до яких Apple може відкрити доступ для завантаження (“Оновлення для програмного забезпечення iPod”), ви визнаєте, що деякі оновлення для програмного забезпечення iPod або їхні частини можуть бути призначеними для певних моделей або поколінь iPod, і тому можуть бути недоступними для всіх моделей iPod. Відповідно до умов та положень Ліцензії вам надається обмежена неексклюзивна ліцензія на завантаження оновлень для програмного забезпечення iPod, які Apple може надавати для вашої моделі iPod з метою оновлення або відновлення програмного забезпечення на будь-яких пристроях iPod, яким ви володієте або з яким працюєте. Ця Ліцензія не дозволяє вам оновлювати або відновлювати пристрої iPod, якими ви не володієте або з якими не працюєте, а також забороняється розповсюджувати оновлення для програмного забезпечення iPod або надавати до нього доступ у мережі, де вони можуть одночасно використовуватися кількома пристроями або комп’ютерами. Ви можете зберегти на своєму комп’ютері одну копію оновлень для програмного забезпечення iPod у форматі, придатному для зчитування машиною, лише для створення резервної копії за умови, що вона міститиме всі повідомлення про авторські права та інші примітки правовласників, що містяться в оригіналі.
(c) Ви не маєте права копіювати (крім випадків, коли це передбачено Ліцензією), декомпілювати, здійснювати зворотне проектування, розпаковувати, намагатися розкрити початковий код, розшифровувати, змінювати чи створювати похідні продукти Програмного забезпечення iPod, оновлень Програмного забезпечення iPod, чи будь-якої їхньої частини (окрім випадків, коли будь-яке наведене вище обмеження забороняється чинним законодавством, і винятково в межах такої заборони, а також коли такі дії дозволені умовами ліцензії, що регулюють використання компонентів з відкритим кодом, які можуть входити до Програмного забезпечення Apple iPod або оновлень Програмного забезпечення).
(d) Збереження вмісту на iPod є виготовленням цифрової копії. У деяких юрисдикціях створення цифрових копій без попереднього дозволу правовласника вважається незаконним. Програмне забезпечення iPod та оновлення для програмного забезпечення iPod можна використовувати для відтворення матеріалів за умови, що таке використання обмежується відтворенням матеріалів, не захищених авторським правом, матеріалів, на які ви маєте авторське право, або матеріалів, на відтворення яких ви отримали право або маєте законний дозвіл.
(e) Ви погоджуєтеся використовувати Програмне забезпечення iPod та Послуги (як це передбачено в розділі 5) відповідно до всіх застосовних законів включно з місцевими законами країни або регіону, в якому Ви мешкаєте або в якому Ви завантажуєте чи використовуєте Програмне забезпечення iPod та оновлення.
^ 3. Передача прав.

(а) Ви не маєте права брати або здавати в оренду, позичати, розповсюджувати або надавати субліцензію на програмне забезпечення iPod. Проте ви можете здійснити разову незворотну передачу всіх своїх прав за ліцензією на програмне забезпечення iPod іншій особі у зв’язку з передачею права власності на iPod за умови, що: (а) передача прав включає передачу iPod з усім програмним забезпеченням iPod, включно з усіма компонентами, оригінальними мультимедійними й друкованими матеріалами, а також із цією Ліцензією; (б) у вас не залишиться жодної повної або часткової копії програмного забезпечення iPod, в тому числі копій, збережених на комп’ютері або на іншому пристрої пам’яті; та (в) особа, яка отримує програмне забезпечення iPod, погодиться з положеннями й умовами цієї Ліцензії.
(b) Що стосується оновлень для програмного забезпечення iPod, Ви не маєте права брати або здавати в оренду, позичати або надавати субліцензію на оновлення для програмного забезпечення iPod. Проте ви можете здійснити разову незворотну передачу всіх своїх прав за ліцензією на оновлення для програмного забезпечення iPod іншій особі у зв’язку з передачею права власності на комп’ютер або iPod, на який його встановлено, за умови, що: (а) передача прав включає передачу комп’ютера або iPod, залежно від обставин, та всіх оновлень для програмного забезпечення iPod, включно з усіма компонентами, оригінальними мультимедійними й друкованими матеріалами, а також із цією Ліцензією; (б) у вас не залишиться жодної повної або часткової копії оновлень для програмного забезпечення iPod, в тому числі копій, збережених на комп’ютері або на іншому пристрої пам’яті; та (в) особа, яка отримує оновлення для програмного забезпечення iPod, погодиться з положеннями й умовами цієї Ліцензії.
^ 4. Припинення дії. Ця Ліцензія діє до моменту її припинення. У разі недотримання вами будь-якої умови цієї Ліцензії ви автоматично позбавляєтеся прав за цією Ліцензією або вона перестає бути чинною без відповідного попередження від Apple. Після припинення дії цієї Ліцензії ви маєте повністю припинити використовувати програмне забезпечення iPod та оновлення для програмного забезпечення iPod. Розділи 5, 6, 7, 9 та 11 цієї Ліцензії залишаються чинними після припинення її дії.
^ 5. Обмеження обсягу гарантій.

(а) Якщо ви – покупець, який виступає споживачем (той, хто використовує програмне забезпечення iPod не для цілей свого заняття, комерційної діяльності або професії), можливо, у країні проживання ви маєте законні права, які забороняють застосування до вас наведених нижче обмежень, і, де це заборонено, ці обмеження не будуть застосовуватися до вас. Щоб дізнатися більше про свої права, потрібно звернутися до місцевої організації з питань консультацій споживачів.
(b) ВИ ПОВНОЮ МІРОЮ ВИЗНАЄТЕ І ПОГОДЖУЄТЕСЯ З ТИМ, ЩО В МЕЖАХ, ДОЗВОЛЕНИХ ЧИННИМ ЗАКОНОДАВСТВОМ, ВИКОРИСТАННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ І ОНОВЛЕНЬ ДЛЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ iPOD ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ВИНЯТКОВО НА ВАШ ВЛАСНИЙ РИЗИК, І ЩО ВИ НЕСЕТЕ ПОВНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ЇХНЮ НАЛЕЖНУ ЯКІСТЬ, ФУНКЦІОНУВАННЯ, ТОЧНІСТЬ І РЕЗУЛЬТАТ ВИКОРИСТАННЯ.
(c) У МАКСИМАЛЬНО ДОЗВОЛЕНОМУ ЧИННИМ ЗАКОНОДАВСТВОМ ОБСЯЗІ ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ iPOD ТА ОНОВЛЕННЯ ДЛЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ iPOD НАДАЮТЬСЯ “ЯК Є”, З УСІМА ДЕФЕКТАМИ ТА БЕЗ ЖОДНИХ ГАРАНТІЙ, А APPLE ТА ЇЇ ЛІЦЕНЗІАРИ (НАДАЛІ ДЛЯ ЦІЛЕЙ РОЗДІЛІВ 5 ТА 6 — “APPLE”) ЦИМ ДОКУМЕНТОМ ВІДМОВЛЯЮТЬСЯ ВІД УСІХ ПРЯМИХ, ПОВ’ЯЗАНИХ ТА ПЕРЕДБАЧЕНИХ ЗАКОНОДАВСТВОМ ГАРАНТІЙНИХ ЗОБОВ’ЯЗАНЬ ЩОДО ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ОНОВЛЕННЯ ДЛЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ iPOD, ЗОКРЕМА, ПОВ’ЯЗАНИХ ГАРАНТІЙ ТА/АБО УМОВ ЩОДО ПРИДАТНОСТІ ДО ПРОДАЖУ, ЗАДОВІЛЬНОЇ ЯКОСТІ ТА ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ПЕВНИХ ЦІЛЕЙ, ТОЧНОСТІ, СПОКІЙНОГО КОРИСТУВАННЯ ТА НЕПОРУШЕННЯ ПРАВ СТОРОННІХ ВИРОБНИКІВ.
(d) APPLE НЕ НАДАЄ ГАРАНТІЙ СТОСОВНО ЗАХИСТУ ВІД ОБСТАВИН, ЯКІ ПЕРЕШКОДЖАЮТЬ ВАШІЙ РОБОТІ З ПРОГРАМНИМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯМ ТА ОНОВЛЕННЯМИ ДЛЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ iPOD, СТОСОВНО ВІДПОВІДНОСТІ ФУНКЦІЙ, ЯКІ НАДАЮТЬСЯ ПРОГРАМНИМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯМ iPOD ТА ОНОВЛЕННЯМИ ДЛЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ iPOD, ВАШИМ ВИМОГАМ, СТОСОВНО БЕЗПЕРЕБІЙНОГО І БЕЗПОМИЛКОВОГО ФУНКЦІОНУВАННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ І ОНОВЛЕНЬ ДЛЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ iPOD, СТОСОВНО СУМІСНОСТІ ТА РОБОТИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ОНОВЛЕНЬ ДЛЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ iPOD ІЗ БУДЬ-ЯКИМ ПРОГРАМНИМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯМ, ПРОГРАМАМИ АБО ПОСЛУГАМИ СТОРОННІХ ВИРОБНИКІВ, А ТАКОЖ СТОСОВНО УСУНЕННЯ ДЕФЕКТІВ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ АБО ОНОВЛЕНЬ ДЛЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ iPOD. ЖОДНА УСНА АБО ПИСЬМОВА ІНФОРМАЦІЯ АБО РЕКОМЕНДАЦІЯ, НАДАНА APPLE АБО ЇЇ УПОВНОВАЖЕНИМ ПРЕДСТАВНИКОМ, НЕ ВВАЖАЄТЬСЯ ГАРАНТІЙНИМ ЗОБОВ’ЯЗАННЯМ. УСТАНОВЛЕННЯ ЦЬОГО ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ МОЖЕ ВПЛИНУТИ НА ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, ПРОГРАМ АБО ПОСЛУГ СТОРОННІХ РОЗРОБНИКІВ.
(e) ВИ ТАКОЖ ВИЗНАЄТЕ, ЩО ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ iPOD І ОНОВЛЕННЯ ДЛЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ iPOD НЕ ПРИЗНАЧЕНІ І НЕ ПРИДАТНІ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ У СИТУАЦІЯХ ЧИ В СЕРЕДОВИЩАХ, КОЛИ ЗБОЇ В РОБОТІ, ЗАТРИМКИ, ПОМИЛКИ АБО НЕТОЧНОСТІ У ВМІСТІ, ДАНИХ АБО ІНФОРМАЦІЇ, ЩО НАДАЮТЬСЯ ПРОГРАМНИМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯМ iPOD І ОНОВЛЕННЯМИ ДЛЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ iPOD, МОЖУТЬ ПРИЗВЕСТИ ДО ЛЕТАЛЬНИХ НАСЛІДКІВ, ТРАВМ, ВАЖКИХ ТІЛЕСНИХ УШКОДЖЕНЬ ЧИ ЗНАЧНОЇ ШКОДИ ДЛЯ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА, ЗОКРЕМА, ПІД ЧАС ВИКОРИСТАННЯ В ЯДЕРНИХ УСТАНОВКАХ, КЕРУВАННЯ ПОВІТРЯНИМИ СУДНАМИ АБО В РАЗІ ВИКОРИСТАННЯ В СИСТЕМАХ ЗВ’ЯЗКУ, СИСТЕМАХ КОНТРОЛЮ РУХУ ПОВІТРЯНОГО ТРАНСПОРТУ, АПАРАТАХ ШТУЧНОГО ПІДТРИМАННЯ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ АБО УПРАВЛІННЯ СИСТЕМАМИ ОЗБРОЄНЬ.
(f) ЖОДНА УСНА АБО ПИСЬМОВА ІНФОРМАЦІЯ АБО РЕКОМЕНДАЦІЯ, НАДАНА APPLE АБО ЇЇ УПОВНОВАЖЕНИМ ПРЕДСТАВНИКОМ, НЕ ВВАЖАЄТЬСЯ ГАРАНТІЙНИМ ЗОБОВ’ЯЗАННЯМ. У РАЗІ ВИЯВЛЕННЯ У ПРОГРАМНОМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННІ АБО ОНОВЛЕННЯХ ДЛЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ iPOD БУДЬ-ЯКИХ НЕДОЛІКІВ, ЇХ УСУНЕННЯ АБО ВСЕ НЕОБХІДНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА РЕМОНТ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ЗА ВАШ РАХУНОК. У ДЕЯКИХ ЮРИСДИКЦІЯХ ІСНУЄ ЗАБОРОНА НА ВІДМОВУ ВІД ПОВ’ЯЗАНИХ ГАРАНТІЙНИХ ЗОБОВ’ЯЗАНЬ АБО ОБМЕЖЕНЬ НА ВСТАНОВЛЕНІ ЗАКОНОДАВСТВОМ ПРАВА СПОЖИВАЧА, ТОМУ ВИЩЕЗАЗНАЧЕНА ВІДМОВА ТА ОБМЕЖЕННЯ МОЖУТЬ ДО ВАС НЕ ЗАСТОСОВУВАТИСЯ.
^ 6. Обмеження відповідальності. У МЕЖАХ, НЕ ЗАБОРОНЕНИХ ЧИННИМ ЗАКОНОДАВСТВОМ, У ЖОДНОМУ РАЗІ APPLE НЕ НЕСТИМЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ТРАВМУВАННЯ АБО БУДЬ-ЯКІ ВИПАДКОВІ, СПЕЦІАЛЬНІ, НЕПРЯМІ АБО ОПОСЕРЕДКОВАНІ ЗБИТКИ, ЗОКРЕМА, ЗБИТКИ ЧЕРЕЗ ВТРАЧЕНИЙ ПРИБУТОК, ПОШКОДЖЕННЯ АБО ВТРАТУ ДАНИХ АБО ІНФОРМАЦІЇ, НЕСПРОМОЖНІСТЬ ПЕРЕДАВАТИ АБО ОТРИМУВАТИ БУДЬ-ЯКІ ДАНІ, ПЕРЕРВИ В ГОСПОДАРСЬКІЙ ДІЯЛЬНОСТІ ЧИ БУДЬ-ЯКІ ІНШІ КОМЕРЦІЙНІ ЗБИТКИ АБО ШКОДУ, ЩО ПОВ’ЯЗАНА АБО ВИНИКАЄ В РЕЗУЛЬТАТІ КОРИСТУВАННЯ АБО НЕМОЖЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЧИ ОНОВЛЕНЬ ДЛЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ iPOD ЧИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ АБО ПРОГРАМ СТОРОННІХ РОЗРОБНИКІВ У ЗВ’ЯЗКУ З ПРОГРАМНИМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯМ ЧИ ОНОВЛЕННЯМИ ДЛЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ iPOD, НЕЗВАЖАЮЧИ НА ТЕОРІЮ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ (З ДОГОВОРУ, ДЕЛІКТУ АБО НА ІНШИХ ПІДСТАВАХ), І НАВІТЬ У ТИХ ВИПАДКАХ, КОЛИ APPLE БУЛО ВІДОМО ПРО МОЖЛИВІСТЬ ЗАВДАННЯ ТАКИХ ЗБИТКІВ. У ДЕЯКИХ ЮРИСДИКЦІЯХ ІСНУЄ ЗАБОРОНА НА ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ТРАВМУВАННЯ АБО ВИПАДКОВІ ЧИ ОПОСЕРЕДКОВАНІ ЗБИТКИ, ТОМУ ЦЕ ОБМЕЖЕННЯ МОЖЕ НЕ ЗАСТОСОВУВАТИСЯ ДО ВАС. У жодному випадку загальний обсяг відповідальності Apple перед вами за всі збитки (крім випадків, коли нормами чинного законодавства може передбачатися відповідальність за нанесення травм фізичній особі) не має перевищувати 50,00 (п’ятдесят) доларів США. Зазначені вище обмеження застосовуватимуться навіть у тому випадку, коли застосування вищевказаного засобу правового захисту не відповідає його меті.


следующая страница >>