asyan.org
добавить свой файл
1
ЙДИ ЛІСОМ!
5 червня – Всесвітній день довкілля. Давайте відзначимо його з користю для себе і для довкілля! Запрошуємо всіх бажаючих на акцію «Йди лісом» в сосновому бору під Цюрупінськом. Кукли-мотанки, чайна церемонія на траві, йога, карате, капоейра, майстер-класи і головне – Війна із сміттям!
5 червня, яке щорік відзначається як Всесвітній день довкілля (World Environment Day) є для Організації Об'єднаних Націй одним з основних способів привернути увагу світової громадськості до проблем довкілля, а також стимулювати політичний інтерес і відповідні дії, спрямовані на охорону довкілля. Свято було засноване згідно резолюції, прийнятої в червні 1972 року на Стокгольмській конференції з проблем довкілля, і розраховане на те, щоб пробудити у кожній людині бажання сприяти охороні довкілля.
Отже, в програмі:

1. Створюємо в лісі штаб по боротьбі зі сміттям. Розробляємо план нападу. Генерал керує атакою. Найактивніші борці зі сміттям отримають підвищення в званнях і нагороди! Розчищаємо територію від брудного супротивника – і починаємо свято екології!

2. Виїзна прес-конференція, присвячена Всесвітньому дню довкілля.

3. Флеш-моб «Їда без багаття».

4. Лісовий туризм у всій його красі.

5. Змотай свою ляльку. Вчимося робити ляльки-мотанки.

6. Чайна церемонія в лісі. Смачний чай, гарний настрій, весела компанія.

7. Вчимося бути йогами.

8. Майстер-клас по капоейра - бразільське національне бойове мистецтво, що поєднує в собі елементи танцю, акробатики, гри!

9. Майстер-клас «Що робити, якщо зустрів маніяка в лісі?». Проводить майстер з карате.

10. Лісові ігри.

11. Все це під ЕТНО-музіку.

12. Зйомки екологічних відеороликів.

13. Аукціон – боротьба за право дати дереву своє ім'я!
Ведучі-лісники – команда КВН «Я валяюся».
З собою: бутерброди, вода, сік. Лісова форма одягу - білий колір (майки, футболки).