asyan.org
добавить свой файл
1
Як створити групу?

Ви можете створити групу з збираюся груп додатків і натисніть кнопку "Створити групу" в правому верхньому кутку сторінки. На наступній сторінці ви зможете додати описова інформація про Вашої групи. Всі групи вимагають групі назву, опис та групи типу. Натисніть кнопку "Створити групу", коли ви закінчите.
Після того як ви додали цю інформацію, Ви зможете контролювати параметри, пов'язані з вашою групою у приватне життя і додати групу картини. Ви можете змінити ці налаштування в будь-який час, натиснувши кнопку "Редагувати групи в групі головній сторінці.
^ Які конфіденційності цю групу?

Коли ви створюєте групу, ви можете повністю контролювати свою особисту життя. Існують три різних рівнів доступу:
Відкрито: Для "глобального" груп, все про Facebook можна переглядати групи та приєднатися. Якщо група не є винятковим для певної мережі, тільки люди в цій мережі можуть переглядати групу або приєднатися до нього. Весь зміст (наприклад, фотографії, відео та дискусій) видно нікому перегляду групи.
Закрито: Для "глобального" груп, все про Facebook можна побачити групу, але адміністратор має затверджувати всі членським запити особисто або направити запрошення. Якщо в групі лише одна мережа, тільки люди в цій мережі можуть переглядати групу або приєднатися до нього. Тільки члени групи можуть переглядати свої стіни, форум, фото-або відеоматеріали. Нечлени можете переглянути його інформація та останні новини. Якщо ви не є членом, ви не будете отримувати інформацію про закритих груп.
Таємне: Ці групи не можуть бути знайдені на пошуки чи слід розглядати, що не є його членами. Назва цієї групи не буде відображатися на профілі учасників. Членство тільки за запрошенням. Не члени не будуть одержувати інформацію про секретні груп.

Група адміністратори можуть змінити ці параметри в будь-який момент, натиснувши кнопку "Редагувати групи" нижче групи фотографією.
Що таке адміністратора? Як додати групу адміністратори?

Група адміністратора або адміністратора, контроль за змістом і членство в групі. Адміністратори можуть відправляти повідомлення в групи, призначати інші адміністратори та редагування групи та налаштування. Вони можуть також видаляти нинішнім членам та іншим адміністраторам.
Після створення групи, вам буде автоматично перераховані як адміністратор і творець групи. Будь-який адміністратор може додати додаткові Admins до групи за допомогою "Зробити адміністратора" поряд з кожним членом ім'я у списку учасників або Змінити Члени вкладці.
Чи можу я запрошувати людей, які не використовують Facebook для моєї групи?

Ви можете запропонувати людям, які не мають рахунків Facebook приєднатися до групи, якщо в групі встановлена, як глобальні, але вони не зможуть приєднатися, поки вони не зареєструватися на Facebook.
Натисніть кнопку "Запросити" на вкладці "Змінити групи" і список друзів адрес електронної пошти в поле "запрошувати людей за допомогою електронної пошти." Потім натисніть кнопку "Надіслати запрошення", щоб відправити повідомлення запрошення цих людей.
Для того, щоб приєднатися до групи, вони повинні зареєструватися на Facebook. Інструкції для приєднання Facebook, будуть включені в електронну пошту вони отримують.
Чи можуть люди з інших мереж приєднатися до моїй групі?

Люди з будь-якої мережі може приєднатися до групи, якщо творець групи перерахував свою мережу "Глобал". Ця опція, якщо група створена і не може бути відредагованим пізніше. Глобальні групи можуть мати який-небудь із членів мережі. Коли хто-то в однієї і тієї ж групи, як ви, це не дозволить їм побачити більше інформації, ніж профілю параметри конфіденційності дозволити.
Чому я не можу зробити мою групу або подію конкретної регіональної мережі?

Можливість створення регіональної мережі конкретних (наприклад, Сан-Франциско) групу або подію було видалено, як цей параметр вводить в оману користувачів і не запрошувати друзів в інших мережах в групах або подій. Якщо ви створили регіональну мережу конкретну групу або подію, воно було зроблено Глобальної. Це дасть Вам можливість запросити всіх своїх друзів приєднатися до групи, або подію, незалежно від того, що мережа (S), вони об'єдналися.
Чому мою групу або подію втратили свою регіональну мережу?

Регіональні мережі, були видалені з групи, і подій дати адміністраторам більш гнучко налаштувати їх групи та події. Якщо ви адмін на групу або подію, яке було регіональної мережі конкретних (наприклад, Сан-Франциско), він був глобальним. Це дозволить вам запросити всіх своїх друзів у групу або подію, незалежно від того, що мережа (S), вони об'єдналися.
Чи можуть люди, які перебувають в одній і тієї ж групи, як я більше моєю інформацією?

Коли хто-то в однієї і тієї ж групи, як ви, це не дозволить їм побачити більше вашого профілю інформацію, ніж параметри конфіденційності дозволити.
^ Що таке посадова особа? Як додати групу офіцерів?

Будь-який адміністратор може додати офіцерів в групу, перейдіть на сторінку Редагувати групи та вибравши вкладку співробітників. Після натискання кнопки "Зробити офіцер" поряд з групою членів його назва, параметри вказані позиції назва з'явиться. Посадові особи мають ніяких додаткових привілеїв за постійних членів. Вони не можуть відправляти повідомлення всім членам або видаляти членів. Посадові особи імена і посади, відображаються на сторінці.
^ Як надіслати повідомлення на всю групу?

Для повідомлення всім членам групи в якості адміністратора групи, перейдіть на сторінку групи та натисніть кнопку "Повідомлення Усі члени групи під фотографією. Майте на увазі, що ця опція доступна тільки для груп з 5000-менш членів.
^ Як я можу запропонувати членам групи на захід?

Групи можуть бути запрошені на захід, якщо воно створено в якості організатора заходу. Щоб створити захід організований Вашої групи, натисніть кнопку "Створити Схожі події" посилання на групу картини. Ви також можете встановити свою групу в якості приймаючої захід ви адміністратор з Змінити Подія сторінки, але тільки в тому випадку, якщо не вже є інша група, перерахованих в якості хоста.
Я не можу запросити людей в мою групу.

Ви можете запросити будь-якого з ваших друзів Facebook приєднатися до глобальної групи. Якщо група мережа конкретних (наприклад, група, яка тільки про надходження в мережу), ви можете запросити будь-якого зі своїх друзів, які є членами цієї мережі.
Ви також можете запросити друзів, які не є на Facebook через свої адреси електронної пошти. Вони будуть мати можливість побачити свою групу, але доведеться зареєструватися на Facebook, щоб приєднатися до нього.
Якщо ви бачите повідомлення про помилку при спробі запропонувати кого-то, будь ласка, переконайтеся, що інший член групи вже не запросили до одного цієї групи. Ви не зможете надіслати запрошення на другому, хто вже отримав запрошення приєднатися до Вашої групи.
Мій друг відхилив запрошення до таємної групи. Як я можу надіслати другу запрошення?

На жаль, ви не зможете надіслати другу групу запрошенням до того ж одному. Будь ласка, повідомте про це користувачу зв'язатися з нами безпосередньо від входу адресу електронної пошти, пов'язаний з їх рахунку. Вони також повинні переконатися, включати повне найменування та адресу (URL) цієї групи.
^ Як видалити групу? Як закрити групу?

Наша система автоматично видаляє груп після того, як вони вже порожній (не членів). Якщо ви створили групу, ви можете видалити групу, видаливши всі учасники, а потім себе. Зауважимо, що якщо ви не перший адміністратор і творець цієї групи, ви не зможете видалити групу, якщо творець групи пішов він у добровільному порядку.
Я не можу видалити групу, тому що я не адмін.

Наша система автоматично видаляє груп після того, як вони вже порожній (не членів). Якщо ви вже покинув групу, ви можете зв'язатися з іншим адміністратором, щоб попросити їх зняти членів. Майте на увазі, що якщо Є немає адмінів, всі члени групи будуть мати можливість приймати в ролі адміністратора. Якщо група є відкритою групи і не має адміністратори, ви можете приєднатися до групи з групи сторінок і зробити себе адміністратором знову.
Я був виключений, як адміністратор в групу. Як мені відновити адміністратора?

Якщо ви не член цієї групи, вам доведеться повернутися і просити статус адміністратора з поточного адміністратора. Якщо група не має поточний адміністратор, ви або будь-який інший член буде мати можливість прийняти посаду адміністратора, натиснувши на кнопку "Стати Адміністратор" на правій стороні цієї групи сторінок.
Коли останній Адміністратор залишає групу, можуть бути затримки, перш ніж з'явиться можливість стати новим адміністратором. Вам необхідно періодично перевіряти, поки з'явиться можливість.
Як мені змінити мою мережі конкретної групи в глобальну групу?

На жаль, ви не можете змінити мережа групи після того, як вона була створена. Для того, щоб у мережі конкретної групи, яка повинна бути глобальної групи, необхідно створити групу заново.