asyan.org
добавить свой файл
1
Як приймати вітаміни?
Вітамінні комплекси добрі тим, що їх треба приймати не частіше, ніж 1 раз в день. Краще приймати вітаміни під час їжі, або одразу після неї, але в першій половині дня. Тоді організм швидше засвоїть поживні речовини.

Варто уважно стежити за дозуванням. Вітамінами не можна запастись один раз і надовго, тому при передозуванні вони можуть почати, навпаки, отруювати організм. Не можна пити вітаміни на голодний шлунок - вони просто не засвояться.

Якщо у дитини починається алергічна реакція на препарат, можете спробувати дати цей же вітамін, але від іншого виробника. Цілком можливо, що у дитини алергія не на компонент, що міститься у вітамінах, а на продукцію конкретної марки.
Найкраще приймати курс вітамінів двічі на рік - осінню і весною, та курс не повинен перевищувати 1-1,5 місяці.
^ Як підібрати вітаміни?
На сьогоднішній день існує безліч марок вітамінних комплексів в різних цінових категоріях. Крім того, вони можуть відрізнятись не лише ціною, а й своїм змістом та якістю. Не завжди дорожчий препарат означає кращу якість.
При виборі вітамінів зверніть увагу на їх склад. Треба обирати саме ті вітаміни, яких потребує ваша дитина. Це допоможе вам зрозуміти ваш педіатр.
Вітаміни мають містити повну і зрозумілу вам інструкцію. Препарат має одразу знаходитись в інтернеті, що свідчитиме про те, що цей препарат відомий, а не виготовлений невідомо де, невідомо ким.