asyan.org
добавить свой файл
1 2 ... 7 8
Судилище над Тимошенко. 29 вересня

Інформаційна хроніка дня
Наша позиція

Юлія Тимошенко вперше встала в суді, щоб звернутися до співвітчизників


Юлія Тимошенко вперше встала в суді, щоб звернутися до співвітчизників і світового співтовариства. Екс-прем’єр-міністр заявила, що суд над нею був не судом, а судилищем: без Конституції, без законів, без справедливості, без права, без свідків, запропонованих стороною захисту, без будь-яких прав захисту.

 «Це був класичний суд Лінча, коли зібралася група людей, об'єднана одним незаконним  завданням, і незважаючи на невинуватість, було завдання розправитись, і вони це зробили», - наголосила Юлія Тимошенко.

«Я хочу чітко і зрозуміло сказати: все, що говорять мої захисники, і все, що буду говорити я, - це не для суду, бо вирок вже є. І якщо хтось плекає надію, що вирок буде виправдовувальний - не плекайте надію на те, чого не буде», - сказала вона. 

 Екс-прем’єр-міністр зазначила, що вирок вже написаний і він буде саме обвинувальним.

 «І тому те, що я сьогодні говоритиму - це не для цього суду і не для прокурорів, які не представляють сьогодні ні закон, ні Конституцію, ні справедливість - вони представляють людей, які випадково дірвалися до влади і сприймають Україну як акціонерне товариство закритого типу, яке приносить їм величезні статки», - заявила Юлія Тимошенко.

«Я буду говорити для українського суспільства, для українських громадян, для демократичної світової спільноти», - додала вона.

  «Я переконана, що після того, як вирок буде винесено, ми обов'язково отримаємо повну реабілітацію в європейських судах - в цьому я не сумніваюсь», - підкреслила екс-прем’єр-міністр.

Юлія Тимошенко наголосила, що перше встане в цьому суді, бо «звертаюсь до тих громадян, які хочуть бачити Україну вільною, справедливою, правосудною європейською державою».

^

Юлія Тимошенко: Мене кинули до в’язниці, бо посунула корупційні інтереси


Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявила, що під час врегулювання так званої газової кризи діяла законно. Вона зазначила, що газову кризу створили люди, які дуже тісно співпрацювали з тіньовими структурами.

«Я, як на ту хвилину прем'єр-міністр, хочу заявити, що діяла законно, логічно, ефективно, по-державницьки.  Я не торгувала землею під Чорноморський флот, не торгувала газотранспортною системою, «Енергоатомом», «Укртелекомом». Я не здала жодної п'яді української землі, і жодної гривні державної власності не було поставлено під удар, криза була розв'язана», - сказала Юлія Тимошенко.
«І якщо б зараз, не дай Боже, повторилися ті обставини, я б діяла так само, робила все теж саме і так само чітко і зрозуміло виводила країну з кризового стану», - наголосила вона.
«Зараз на 20-у річницю незалежності (як і на десяту) я в тій самій камері, в тій самій в'язниці за те ж саме - за те, що будучи прем'єр-міністром я посунула корупційні інтереси», - заявила Юлія Тимошенко.
Вона додала, що «треба цю традицію міняти і треба, щоб злочинці сиділи у в'язницях, на чолі з президентами, які повністю очолювали корупцію в країні, на чолі з деякими прем'єр-міністрами, які стають на чолі корупції і, на жаль, з допомогою силових структур».
Юлія Тимошенко висловила впевненість, що вже на наступну річницю Незалежності «все стане на свої місця, буде все, як мусить».
следующая страница >>