asyan.org
добавить свой файл
1
Бульбашковий пласти-Глін.


Представляємо вашій увазі чудовий і незвичайний Бульбашковий пласти-Глін!
Чому він незвичайний?


Пласти-Глін складається з пінопластових кульок і в’язкій речовини на основі гліцерину. Це комфортний матеріал не прилипає до рук, ні до волосся, ні до килимів. Бульбашковий пласти-Глін відмінно розвиває дрібну моторику рук (це напряму пов’язано зі швидким розвитком мовлення у дитини), мислення дитини і сприяє творчому розвитку у малюка.
Бульбашковий пласти-Глін буває декількох видів:
1.Великозернистий (яскраві кольори з блискітками!)


Це Багаторазовий, сухий на дотик пласти-Глін, не прилипає до поверхонь (ні до рук, ні до одягу, ні до килимовим покриттям і т.д.) використовується для розвитку моторики у самих маленьких. Ліпити їм краще на поверхні столу, або заповнювати формочки. Кольори легко змішуються і доповнюють широку палітру новими відтінками. Пластилін не залишає слідів не прилипає ні до рук, ні до одягу, ні до поверхонь.


2. Великозернистий, що затвердіває (ніжні пастельні відтінки)


Пластилін на гліцеринової основі. Використовується для ліплення об'ємних фігурок, аплікацій (тримається на будь-якій поверхні, окрім скла і пластика). Їм легко і зручно ліпити, декорувати поверхні.
Використовується навіть для самих маленьких, завдяки гліцеринової основі, не приносить шкоди маляті.

3. Бульбашковий пласти-Глін (неоновий - це яскраві насичені кольори) на гелевії основі.

Затвердіває на повітрі. Затвердіває від 3 до 12 годин в залежності від розміру вироби.
За допомогою перемішування кольорів можна отримати різні відтінкі, як однорідних, так і мармурових з хитромудрими візерунками (при не повному перемішуванні).
Перед застосуванням повністю витягти з баночки і перемішати до рівномірного розподілу гелю між пінопластовими кульками.
Використовується для заповнення вітражів, декорування вазочок (приклеюється практично до будь-яких поверхонь), створення аплікацій на картоні і т.д.^ Основні питання по бульбашковому пласти-Гліну
З якого віку дитині можна ліпити з кулькового пластиліну?

Бульбашковий пласти-Глін цікавий дітям раннього віку і приблизно до 8 років. Найоптимальніший вік для маніпулювання ним, це 2-3 роки. Коли малюк ще нічого конкретного зліпити не може, а за допомогою об'ємних трафаретів (заповнюючи їх шляхом відщипування - * психологічно обумовлена ​​вікова особливість *) він отримує цілком впізнаваний образ, або як більш складне завдання - це ліплення на площині, можна навіть на заздалегідь намальованою зображенні. Це ефективні і цікаві способи роботи з даних видів пласти-Гліну.

Також пластилін можна купувати для великих дітей вони із задоволенням виліплять героя мультфільму, казки або коміксу, прикрасять фоторамку, сліплять намисто і багато-багато іншого! Дуже зручно брати бульбашковий пласти-Глін з собою, якщо наприклад, сім'я їде у відпустку. Він не забруднить ні машину, ні одяг.

Ми вже купували кульковий пласти Бульбашковий пласти-Глін він виявився сухим і вироби «розповзалися» ...

Швидше за все, ви купували багаторазовий кульковий пластилін. Він дійсно більш сухий і погано тримає форму.

Його «багаторазовість» - плюс (з позиції батьків) особливо в економічному плані, але ваша дитина може залишитися незадоволеною і швидко втратити інтерес до ліплення. Даний пластилін призначений здебільшого для викладання на тверду поверхню, наприклад для викладання картинки або заповнення вітражів. Для ліплення виробів більш підходить бульбашковий пласти-Глін, що застигає.

Бульбашковий одноразовий пласти-глін застигає?

Так, якщо виріб залишилася на повітрі від 3 до 12 годин. Якщо дитина позаймалася з пласти-Гліном і потім пласти-Глін прибрали в баночку і щільно закрили, то він не застигне і можна ліпити з нього знову.

Бульбашковий пласти-Глін поєднується з масою для ліплення?

Так, звичайно. Дуже зручно ліпити з бульбашкового пластиліну підставу для фігурки, а наприклад, ручки, ніжки виліпити з маси для ліплення.

Якщо дитина спробувала пласти-Глін на смак? Які можуть бути наслідки?

Дитина повинна ліпити під наглядом батьків, але якщо так сталося, що дитина з'їла шматочок пласти-Гліну, нічого небезпечного для здоров'я відбутися не повинно. Так як пласти-Глін нетоксичний і безпечний, не бере участь в процесі травлення і вийде природним шляхом. При цьому рекомендовамо використання кулькового пластиліну з 2 років.
^ Звичайний пласти-Глін! Маса для ліпки.
Маса для ліплення є одним з найпопулярніших товарів для дитячої творчості і володіє незвичайними властивостями:


  • вона приємна на дотик і не прилипає до рук, волосся, одягу, килимів, меблів;

  • дуже пластична і м'яка (можна порівняти з жувальною гумкою);

  • легко змішується, завдяки чому можна створити величезну кількість будь-яких однорідних кольорів і відтінків, а також добитися ефекту красивих мармурових візерунків;

  • готові вироби виходять легкими, пружними і, якщо скачати кульку і кинути на стіл або підлогу, то він буде «стрибати» як м'ячик.

  • саморобка висихає на повітрі протягом 6 годин.

  • І ще одна корисна властивість! Якщо раптом під час творчого процесу забули закрити пакет або пластикову баночку, і маса для ліплення втратила еластичність - побризкайте її водою і герметично закрийте ... Чарівні властивості будуть відновлені.


Можна виліпити фігурки улюблених казкових героїв, виліпити букет квітів, а також можна виготовити фоторамки, пано, брелочки або виліпити торт.