asyan.org
добавить свой файл
1
ФІЛЬМ ПРО БОБА МАРЛІ ВІД ОСКАРОНОСНОГО РЕЖИСЕРА– СЕРЕД СПЕЦПОДІЙ ЦЬОГОРІЧНОЇ «МОЛОДОСТІ»

Стрічку зі складною, але цікавою історією покажуть на МКФ «Молодість»: байопік «Боб Марлі» про легендарного музиканта від не менш легендарного режисера Кевіна Макдональда.

Відомий своїми роботами «Останній король Шотландії», «Життя за один день» та оскароносним «Одного разу у вересні» шотландський режисер Кевін Макдональд зняв стрічку про Боба Марлі, одного з найзнаковіших музикантів ХХ-го століття. Його глядачі «Молодості» зможуть побачити вже сьогодні, 20-го жовтня, у перший день фестивалю.

За словами режисера, створювати байопік про людину, у якої народилося 11 дітей від 7 дружин та яка так і не написала заповіту, було надзвичайно важко. Утім, за свідченням родичів Марлі, вони лишилися задоволені фільмом та назвали його найближчим до реальності з-поміж усього, що їм доводилося бачити.

Родзинка фільму ще й у тому, що спершу його хотіли віддати Мартіну Скорсезе. Але через проблеми з розкладом режисер не зміг прийняти пропозицію. Пізніше фільм ще довго переходив з рук у руки, аж поки не знайшов свого творця в особі одного з найкращих режисерів біографічних стрічок сьогодення.

Макдональд стверджує, що до створення фільму він залучив усіх найближчих друзів та родичів Марлі. Режисер ставив собі за мету якнайдостовірніше відтворити особистість Марлі. Результат сподівання виправдав: Зіґґі, старший син музиканта, сказав, що фільм йому надзвичайно сподобався.

Кевін Макдональд – близький українській публіці режисер. Нагадаємо, що у своїй стрічці «Життя за один день» (2011) він не обійшов увагою Україну: короткометражка Бориса Гришкевича «Іванки. Один день у Карпатах» увійшла до знаменитого альманаху, ініційованого режисером.

Стрічку «Боб Марлі» глядачам «Молодості» покажуть 20 жовтня о 21-й годині та 28-го жовтня о 16:00 у кінотеатрі «Київ».  • ^ Культурні інституції-партнери:

Фонд “Відродження”, Фонд Генріха Бьолля, Всеукраїнська благодійна організація “Точка опори”, Міністерство культури Російської Федерації, Представництво Росспівпраці в Україні, Національний центр Олександра Довженка, Міжнародний благодійний фонд “Україна 3000”, Французький інститут в Україні, Ґете-Інститут в Україні, Unifrance Film International, German films, AG Kurzfilm, Польський інститут у Києві, Чеський центр, Фінська кінофундація, Норвезький інститут кінематографії, Шведський інститут кінематографії, Данський інститут кінематографії, Ісландський кіноцентр, Міжнародний короткометражний кінофестиваль в Клермон-Феррані, Посольство Франції в Україні, Посольство Канади в Україні, Посольство Німеччини в Україні, Посольство Швейцарії в Україні, Посольство Швеції в Україні, Посольство Фінляндії в Україні, Посольство Норвегії в Україні, National Film Board of Canada, Austrian Film Commission, Swiss Films, Центр візуальної культури.  • Фестиваль відбувається за підтримки:


Державного агентства України з питань кіно

Київської міської ради

Головного управління культури Київської міської державної адміністрації

Почесний президент фестивалю Віктор Ющенко
Генеральний партнер: Укрінбанк


ПАТ “Укрінбанк” (повна назва – Публічне акціонерне товариство “Український інноваційний банк”) – перший комерційний банк незалежної України, заснований в 1989 році. Це універсальна кредитно-фінансова установа із 23-річним досвідом роботи на банківському ринку України.

У червні 2012 року незалежне кредитно-рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» присвоїло Укрінбанку рейтинг надійності депозитів на рівні 4 (висока надійність). Регіональна мережа банку включає 164 установи (філіали та відділення).

Офіційний спонсор гран-прі: оператор державних лотерей “М.С.Л.”. Вже 13 років сприяє розвитку світового кінематографуОператор державних лотерей “М.С.Л.” - найбільший не тільки на пострадянському просторі, а й у всій Східній Європі. Компанія - спадкоємець відомого радянського державного підприємства “Спортлото” і безумовний лідер лотерейного ринку України вже більше 42-х років.

Щорічно компанія підтверджує статус лідера, нарощуючи темпи реалізації, розробляючи нові продукти, збільшуючи суми відрахувань до державного бюджету України та суми благодійної допомоги.


Офіційний авіаперевізник: Міжнародні авіалінії України

Офіційний перевізник: Ілта Лізинг
Розміщує: арт-готель “Баккара”
Пригощає: клуб-ресторан “Толстой”
Інтернет-партнер: Адамант
Логістичний партнер: DHL

Алкогольний партнер: ірландський віскі “Jameson”
Банк фестивалю: Старокиївський

Освітній партнер: Дім освіти та культури “Майстер Клас”
Юридична підтримка: Ноогвардія

OnlineTV партнер: канал BeTV

Маркетинговий партнер: Агентство маркетингових комунікацій “3i-people”

Флористи фестивалю: Камелія

Офіційна вода фестивалю: ТМ “Природне джерело”

Технічний партнер: Кіносвіт


Партнери фестивалю: УАСК “Аска”, Canon, Star Media, Видавництво “К.І.С.”, TV5MONDE, Спарта-ХХІ
Телевізійний партнер: Перший Національний

Генеральний медіа-партнер: Коментарі:Офіційний інтернет-портал: korrespondent.net

Радіопартнер: ПростоРадіо

Медіа-партнери: Український тиждень, What's On, Реприза, Kyiv weekly, ART Ukraine, Платформа, Телекритика, Українська культура, Megogo.net, kino-teatr.ua