asyan.org
добавить свой файл
1
Нововведення

У 2013 році особи, які у поточному році навчаються за кордоном, можуть взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні під час основної або додаткової сесії за їхнім вибором.

Абітурієнти , які за релігійними переконаннями не можуть взяти участь у тестуванні в суботу, можуть зареєструватися для складання відповідних тестів під час додаткової сесії.

На інформаційних сторінках абітурієнтів, які вказали на необхідність здійснення перекладу інформаційного бюлетеня, буде розміщено бюлетень, укладений мовою, вибраною під час реєстрації.

Звертаємо увагу, що абітурієнти, які виявили бажання складати тести однією з мов нацменшин, отримають лише зошит цією мовою. Тестовий зошит українською мовою видаватися не буде.

Додатково наголошуємо, що буде підвищено контроль на пунктах тестування щодо недопущення порушення процедури проходження зовнішнього незалежного оцінювання. За прогнозними даними, кількість металошукачів на пунктах тестування значно збільшиться у порівнянні з минулим роком.

Нагадуємо, що протягом часу, відведеного для виконання тесту абітурієнт не повинен мати при собі будь-яких засобів зв'язку, пристроїв обробки та зчитування інформації, незалежно від того, вимкнені ці засоби чи ні.

Розподіл абітурієнтів за пунктами тестування здійснюватиметься після завершення процесу формування бази даних абітурієнтів та визначення кількості осіб, які виявили бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання з певного предмета. Буде змінено алгоритм розподілу абітурієнтів між пунктами тестування. При розподілі будуть враховуватися адреса місця проживання абітурієнта та обрана ним мова складання тесту.

Інформацію про місце, дату та час початку проведення зовнішнього незалежного оцінювання з кожного предмета буде вказано в запрошені-перепустці для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Запрошення – перепустки надсилатимуться поштою не менше ніж за три тижні до початку проведення тестувань, абітурієнти також матимуть можливість роздрукувати їх зі своїх інформаційних сторінок, розміщених на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Рекомендуємо заздалегідь дізнатися про маршрути проїзду до пунктів тестування. Адреси та карти розташування пунктів тестування буде розмішено на сайті Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти.