asyan.org
добавить свой файл
1


У К Р А Ї Н А

СЕМЕНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
15400, м. Семенівка, вул. Ч. Площа, 6, тел. 2-13-76, факс 2-12-36

E-mail: semenivkacity@mail.ru Код ЄДРПОУ № 04062009

___________№___________

На № __________________
Про розгляд подання Семенівського РВ УМВС

в порядку ст. 23 КПК України
05.11.2012 року на адресу Семенівської міської ради надійшло подання за вих. № 5294 щодо усунення причин та умов, які сприяли скоєнню злочинів. Відповідно до розслідування кримінальної справи, порушеної за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 296 КК України, встановлено, що 02.06.2011 року громадянин А. був засуджений за ч. 1 ст. 296 КК України до 2 місяців та 3 днів арешту. Станом на 09.05.2012 року судимість у громадянина А. в установленому законом порядку не знята і не погашена. Перебуваючи на волі, громадянин А. на шлях виправлення не став, належних висновків не зробив та знову повторно скоїв злочин.

09.05.2012 року о 09 год. біля монументу “Зірка” на “Алеї Героїв” в центрі міста Семенівка, під час святкування річниці перемоги над німецько-фашистськими загарбниками, в присутності сторонніх осіб громадянин А., грубо порушуючи громадський порядок, проявляючи явну неповагу до суспільства, безпричинно з хуліганських спонукань рукою вдарив по обличчю громадянина І. В результаті нанесеного удару, громадянин І. отримав тілесне ушкодження у вигляді закритої черепно-мозкової травми, струсу головного мозку, забійної рани лівої щоки, забою м’яких тканин потиличної ділянки голови та нижньої щелепи зліва, які згідно медичної експертизи відносяться до легких тілесних ушкоджень з короткочасним розладом здоров’я.

У відповідності з вищевказаним дії громадянина А. було кваліфіковано за ч. 3 ст. 296 КК України.

З метою запобігання вчинення подібних злочинів у майбутньому Семенівська міська рада звертає увагу мешканців міста на вищевказаний факт, роз’яснює та повідомляє що санкція ч. 3 ст. 296 КК України, за якою було кваліфіковане діяння громадянки А. передбачає наступне: дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, якщо вони були вчинені особою, раніше судимою за хуліганство, чи пов’язані з опором представникові влади або представникові громадськості, який виконує обов’язки з охорони громадського порядку, чи іншим громадянам, які припиняли хуліганські дії, -караються позбавленням волі на строк від двох до п’яти років.
Семенівського міський голова Бичков О. Ф.


Виконавець: Корх О. А.

Тел. 2-13-60