asyan.org
добавить свой файл
1
Газета «Запорізька правда» №52-53 (23282-23283) 08.05.13
Телевізори - в подарунок

- Ми пам'ятаємо безсмертний подвиг наших дідів, наших батьків, пам'ятаємо тих, кого сьогодні немає з нами, хто кував Перемогу на фронтах, біля мартенівських печей, за токарними верстатами. Сьогоднішнє покоління запоріжсталівців шанує ратну доблесть і подвиги перших металургів комбінату, - наголосив генеральний директор МК "Запоріжсталь" Ростислав Шурма.

Як повідомила прес-служба МК "Запоріжсталь", напередодні 68-х роковин Перемоги у Великій Вітчизняній війні комбінат провів низку соціально значущих заходів для ветеранів війни і трудівників тилу.

Підприємство виділило матеріальну допомогу (близько 200 тис. грн.) ветеранам комбінату, котрі брали участь у бойових діях. Окрім грошових виплат, від «Групи Метінвест» усім ветеранам - учасникам бойових дій, які стоять на обліку у ветеранській організації підприємства, подарували сучасні плазмові телевізори на загальну суму 200 тис. грн. Турбуються тут і про здоров'я та дозвілля колишніх бійців. Для 110 ветеранів і трудівників тилу організований безкоштовний оздоровчий заїзд у санаторій-профілакторій комбінату на острові Хортиця, де кожному ветеранові був вручений пам'ятний подарунок. На ці цілі МК "Запоріжсталь" виділив кошти у розмірі 350 тис. грн. Для ветеранів також організували відвідування театру Магара, обласної філармонії та святково вий концерт у ПК «Металургів».