asyan.org
добавить свой файл
1


СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. Борислава Львівської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Проект РІШЕННЯ
00 лютого 2012 р. Східниця №__
Про надання ТОВ “Теплоком”

містобудівних умов та обмежень

для будівництва житлового будинку

котеджного типу (І-а черга) на

вул. Б.Хмельницького

Відповідно до ст.31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.26, 29, 31 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, ст.14 Закону України “Про основи містобудування”, беручи до уваги розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 18.10.2011р. №1085/0/5-11 “Про надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки органами містобудування та архітектури районних державних адміністрацій та міст обласного значення" та розглянувши звернення ТОВ “Теплоком” та інші подані ним документи, виконавчий комітет селищної ради
ВИРІШИВ:
1. Доручити відділу архітектури та містобудування Бориславської міської ради (Т. Баумкетнер) видати Товариству з обмеженою відповідальністю “Теплоком” містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки для будівництва будинків житлового будинку котеджного типу (І-а черга) на вул. Б.Хмельницького у смт.Східниця орендованій земельній ділянці.

1.1. Присвоїти об’єкту будівництва, вказаному в п.1 рішення, поштову адресу: вул.Б. Хмельницького, , смт.Східниця, м.Борислав, Львівська область.

2. Зобовязати ТОВ “Теплоком”:

2.1. Виготовити проектну документацію на будівництво будинків житлового будинку котеджного типу (І-а черга) та погодити її у встановленому законодавством порядку.

2.2. Протягом семи календарних днів з дня реєстрації декларації про початок виконання будівельних робіт письмово поінформувати про це селищну раду та її виконавчий комітет і одночасно звернутись до селищної ради із заявою про укладення Договору про пайову участь у створенні і розвитку інфраструктури смт.Східниця та документами, що підтверджують вартість будівництва об'єкта відповідно до Порядку залучення та використання коштів пайової участі (внеску) замовників у створенні і розвитку інфраструктури смт.Східниця, затвердженого рішенням Східницької селищної ради від 20.01.2012 року №235.

2.3. Після закінчення будівництвом об’єкта здати його в експлуатацію та оформити право власності згідно з чинним законодавством.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника селищного голови І.М. Куротчина.

Селищний голова І.Є. Піляк

Готував:
Заступник селищного голови І. Куротчин
Завізували:
Секретар селищної ради Ю. Журавчак