asyan.org
добавить свой файл
1
СТУДЕНТИ ЗАЙНЯЛИ МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ

Студенти прорвалися в при-міщення Міністерства освіти і за-раз перебувають у вестибюлі. В кабінеті міністра В.Кременя зараз готується звернення про початок страйку всіх вузів України.

До цього, українські студенти, організовані громадянським рухом «Чиста Україна», вільною іні-ціативою «Студентська хвиля» і громадянською кампанією «По-ра», розпочали мітинг під Мі-ністерством освіти і науки Укра-їни. На мітингу зачитано заяву, в якій викладено позицію студентів. Її вручили міністру В. Кременю. Студенти планують проводити акцію до моменту виконання таких своїх вимог:

1. Відставка міністра освіти і науки Василя Кременя – ос-новного організатора і виконавця політичного тиску на студентів і порушення їх виборчих прав.

2. Відставка тих працівників Міністерства освіти і науки, рек-торів та працівників адміністрації вузів, а також викладачів, які зді-йснювали протизаконний тиск на студентів.

3. Поновлення всіх студентів, вик-лючених за політичні пере-конання, зокрема під приводом невідвідування і неуспішності.

4. Припинення будь-якого політичного тиску на студентів, зокрема навчальних закладів сис-теми міноборони, МВС і мін-трансу, з боку працівників міні-стерства освіти і представників інших гілок влади, зокрема си-лових структур.

5. Початок страйку працівників освіти і науки на протест проти оприлюднення сфальсифікованих результатів виборів і оголошення справжніх результатів

Подано за сайтом Телекритика

^ ЛУЦЬК: 20 ТИСЯЧ НА МІТИНГУ ЗАКЛИКА-ЮТЬ ГУБЕРНАТОРА ПІТИ У ВІДСТАВКУ

Юрій Конкевич, Луцьк

«Правда переможе»
У Луцьку від ранку поновилися акції протесту. Під стінами об-ласної держадміністрації пере-буває близько 20 тисяч людей. Кілька годин тому на щоглі біля волинського білого дому навіть замайорів помаранчевий прапор. Депутати від «Нашої України» і депутати обласної ради пере-конували заступників волинського губернатора написати заяви про звільнення, а сам голова обл-держадміністрації Анатолій Фран-цуз перебуває вочевидь за межами Луцька. За одними даними, він на лікарняному, за іншими – у відрядженні.

У приміщенні облдержадміні-страції постійно перебуває до 50 спецназівців та омонівців. Їхній настрій дружелюбний, а деякі з них, як заявляють очевидці, навіть запитують у приватних розмовах мітингувальників, чому вони діють так повільно.

Депутати облради скликають позачергову сесію облради, на якій можливе висловлення недовіри голові облдержадміністрації. Сесія затримується через відсутність голови облради Василя Дмитрука. Він повертається із закордонного відрядження з Женеви.

Також стало відомо про підтримку акцій протесту в селах Волинської області Координаційною Радою Волинського об’єднання сільських комітетів. Рада просить повідо-мляти селян про створення сіль-ських страйкових комітетів області.

Раніше рішення про визнання Ющенка Президентом та невиз-нання попередніх результатів, ого-лошених Центральною виборчою комісією, прийняли Луцька, Ко-вельська, Володимир-Волинська, Нововолинська, Любомльська, Ківерцівська, Горохівська міські та Волинська обласна ради, а також Старовижівська селищна рада Волинської області.

До міської громади Луцька звернувся і мер міста Антон Кривицький. Мер відзначив, що у Луцьку не зафіксовано конфліктів, пов’язаних з акцією протесту. Мали місце лише побутові пра-вопорушення. Він також запевнив лучан, що незважаючи на ек-страординарну ситуацію, усі комунальні служби міста працюватимуть.

^ ШЕВЧЕНКО ПРИСОРОМЛЕНИЙ

Перед початком матчу Ліги чемпіонів між «Міланом» та «Шахтарем» на центральній три-буні стадіону "Сан-Сіро" в Мілані вболівальниками вивішено плакат: "Ющенко – наш президент".
Щоправда, перед початком матчу було зроблено повідомлення, щоб вболівальник прибрали політичні лозунги. Таку вимогу "фани" не виконали, а вже під час гри на трибунах стадіону з`явився ще од-ин плакат італійською: "Шев-ченко, посоромся. Твій вибір примусив плакати твій народ!".

Як відомо, Андрій Шевченко напередодні другого туру під-тримав Віктора Януковича.

Матч Шахтар Мілану програв 4:0.

Подано за сайтом ^ Українська правда

БУДЕ СУД!

Уповноважений представник Віктора Ющенка в Центр-виборчкомі, народний депутат Юрій Ключковський заявив, що в четвер подав до Верховного суду позов, оскарживши опри-люднені Центвиборчкомом ре-зультати виборів. Про це він повідомив телефоном, додавши "будемо боротися до перемоги".
У Верховному суді підтвер-дили, що скарга надійшла.
Тим часом, закон про вибори президента не передбачає можливості визнання виборів недійсними. Відповідно до закону, можуть бути визнані недійсними лише результати виборів на окремих виборчих дільницях.

Подано за сайтом Українська правда
^ ПУТІН ЗНОВУ

ПОПАВСЯ
Президент Росії Владімір Путін направив вітальне послання Віктору Януковичу у зв'язку з його обранням президентом України.
"Вітаю вас із обранням на пост президента України. Україн-ський народ зробив свій вибір - вибір на користь стабільності, зміцнення державності, пода-льшого розвитку демократич-них й економічних перетво-рень", пише Путін. «У цей час створені найбільш сприятливі умови для того, щоб російсько-українське стратегічне парт-нерство вийшло на якісно но-вий рівень. Громадяни наших країн, яких пов'язують спільні історичні й культурні зв'язки, стають ще більш близькими один одному", - говориться в поздоровленні.
У ньому також сказано, що "набирає силу ЄЕП, який формується. Реалізація його по-тенціалу вже дає відчутні результати, веде до істотного збільшення товарообігу, від-криває нові можливості для на-родів Росії й України".
"Ціную ваш твердий намір на предметну спільну роботу й висловлюю глибоке задово-лення усталеними між нами конструктивними контактами. Продовження нашого активного діалогу, без сумніву, буде сприяти розширенню двосто-роннього співробітництва в ім'я процвітання двох братніх народів", - підкреслюється у посланні Путіна.

Подано за сайтом Українська правда

Видається журналістською ініціативою Правда переможе, агентством УНІАН за сприяння коаліції Новий вибір-2004

Наклад 900 примірників

Головний редактор Єгор Соболєв

Редактор випуску:

Євген Глібовицький

Телефон редакції (044)2382444

Правда переможе!