asyan.org
добавить свой файл
1
СЕВАЗУРІЛ

Прозора рідина

100 мл препарату містять: діючу речовину толтразуріл 2,5 г наповнювач до 100 мл

СЕВАЗУРІЛ містить діючу речовину широкого спектру дії - толтразуріл (симетричний триазінтріон), ефективний проти кокцидій курей та індиків, а саме:

Кури: Eimeria acervuiina, Eimeria brunetti, Eimeria maxima, Eimeria rr.itis, Eimeria necatrix, Eimeria teneiia

Індики: Eimeria adenoides, Eimeria meieagridis, Eimeria meleagrimitis

Діюча речовина толтразуріл порушує внутрішньоклітинні стадії розвитку кокцидій, впливаючи на шизонти, мікро- та макрогамети. Порушує процес поділу ядер кокцидій та зменшує активність мітохондрій, що відповідають за респіраторний метаболізм.

Сприяє підвищенню імунітету, добре переноситься, терапевтичний індекс для птиці становить 10.

Після перорального застосування препарату толтразуріл повільно абсорбується у травному тракті птиці, досягаючи високої концентрації; метаболізується з утворенням сульфоксид - та сульфон-похідних. Толтразуріл майже повністю виводиться з послідом у незмінній формі або в формі толтразурілсульфону чи толтразурілсульфоксиду.

Забороняється застосовувати курям-несучкам.

Препарат застосовують з питною водою протягом двох діб у дозах:

28 мл на 100 кг маси тіла/ добу, що дорівнює 7 мг толтразурілу на кг маси тіла/добу протягом 2 діб.

Перед застосуванням препарату необхідно підрахувати загальну масу тіла птиці, для якої рекомендується кокцидіостатик і кількість питної води необхідної для цієї птиці протягом 8 або 24 годин. Розраховану кількість препарату (28 мл/100 кг маси тіла) розчиняють у розрахованій кількості води (на 8 годин або 24 години). Розчинений у питній воді препарат випоюють птиці протягом 8 годин на добу або протягом 24 годин. При 8-годинному випоюванні решту 16 годин птиці випоюється звичайна питна вода.

На кожну добу необхідно готувати свіжий лікувальний розчин.

Сухе темне місце при температурі від +10° С до +25° С.

Термін придатності: У заводському упакуванні - 3 роки, після першого відкривання – З місиці, і після розчинення згідно інструкції - 24 години.

Період виведення:

м'ясо курей - 12 діб м'ясо індиків - 14 діб

Поліетиленові флакони по 100 мл, 1л, 5л.