asyan.org
добавить свой файл
1
Робота є невід'ємною частиною життя для всіх, крім небагатьох щасливчиків, які мають доходи, незалежно від їх повсякденній діяльності. Хоча можна сказати, що чим краще робота, тим краще якість і пов'язаних з винагородою, в той же час багато людей вибирають роботу, яка дасть їм задоволення та відчуття досягнення, хоча грошей бідним.

Що краще: мати більшу зарплату, службовий автомобіль, мобільний телефон та цінні пенсійний? Або краще мати комфорт, знаючи, що ви допомагаєте вашим колегам членів суспільства в той же час відносно неблагополучних у фінансовому відношенні?

Іншим аспектом є різниця між роботою і кар'єрою. Перший має на увазі окупацію, а другий має на увазі прогрес і розвиток. Амбіції, як правило, невід'ємною частиною мають кар'єри, як досягнення ви можете бажати не просто так - він повинен бути працював. Багато людей в кар'єрі, особливо в дуже великих організаціях, може присвятити стільки ж або більше свого часу та енергії подальшого їх кар'єри, як робити свою роботу. Там властиві конкурентоспроможність виходить на перший план, де побиття вашого колеги по роботі в акції, можуть дати більше задоволення, ніж успішне завершення проекту.

Вакансії собі, очевидно, сильно розрізняються. Вони можуть бути спроможності основі, заснованої на знаннях або просто щось, що хтось відмовляється це робити. Здатність основі роботи вимагає певних здібностей або таланту, такі, як учитель музики, який повинен мати відповідний рівень таланту по відношенню до музики. Вони також повинні бути в змозі навчити, подарунок часто втрачається багато вчителів. Заснованої на знаннях робота зазвичай вимагає тривалого підготовчого освіти для того, щоб бути, наприклад, радіо-фізик або хірург. Прийняття робота також може варіюватися в тому, що багато людей не могли собі уявити очищення туалетів, у той час як багато інших не уявляють собі різання відкритим людського тіла, як хірург повинен.

Освіта в двадцятому столітті довелося змінити, щоб відобразити зміни в суспільстві, особливо там, де робочі місця турбує. Більшість західних країн стають все більш і більш залежною від сфери послуг, ніж на виробництві та сільському господарстві. У той час як останні вимагають «фахівців» з точки зору знань, сфери послуг, можливо, буде потрібно більш «широкого», які вирішувати складні взаємопов'язані питання. Тут освіта повинна зосередитися на дівергентное мислення, ніж на конвергентне мислення.

Наприклад, найуспішніші біржові маклери сьогодні витрачають багато часу на читання новин в розрахунку повернення на інвестиції (в основному робиться на комп'ютерах в будь-якому випадку). Настрої та тенденції драйверів для їх роботи, і якщо вони орієнтувати свої бізнес-рішення в правильному напрямку, вони стають багатими. Якщо ні, інші били їх, і вони стають поза роботою. Західні компанії на ринок і продавати продукти, ймовірно, насправді зробив для них на Сході. Процесів продажів і маркетингу більше покладатися на творчість і оригінальність, ніж на технічних знань.

Дуже небагато людей в мобільного телефонного компанії, наприклад, може дати ніякого докладного пояснення того, як річ сама по собі працює, так як вони концентруються на своїх комерційних аспектів. Як канадський філософ Маршалл Маклюен говорив у 1960-х роках, "Винахід є матір'ю потреби" (суперечить древній вірі, що "голота на вигадки хитра").

Особисті здібності, такі як здатність успішно спілкуватися, писати ясно, аналізу часто Мабуть, не пов'язаних факторів і дати новий підхід до старої проблеми часто є найбільш високо цінуються аспект працівника. "Фахівців", які удосконалити технології для нової чи іншої технічний продукт або ті, хто переводить свої інструкції з експлуатації на іншу мову, наприклад, завжди будуть необхідні. Але все більше і більше "широкого" будуть необхідні, щоб продавати і продавати такі продукти. Дев'ятнадцятому столітті правила демаркації праці зникає, як комп'ютеризація бере на себе все більше і більше технічних завдань у роботі (наприклад, для розрахунку цін, відповідний пункт вимог або знайти законодавчий акт), в результаті чого співробітники завтрашній необхідності бути оригінальним і творчим.