asyan.org
добавить свой файл
1
ПІДГРИЗАЮЧІ СОВКИ І КАРТОПЛЯ

Підгризаючі совки (див. додаток про трихограму) є найбільш небезпечним шкідником для картоплі. Якщо колорадського жук а можна знищити хімікатами, бо вони знаходяться на листках картоплі, то підгризаючі совки (гусінь) небезпечні тим що знаходяться під землею і живляться достигаючими бульбами, виїдають їх зсередини або перегризають знизу стебла картоплі, які падають на землю. При застосуванні хімікатів необхідно, щоб хімікати попадали на нижню частину рослини картоплі, в т.ч. щоб хімікат попадав плямо на достигаючі бульби. Але при цьому отруєння хімікатами що в картоплі буде практично неминучим. Таким чином єдиним правильним рішенням у цьому випадку може бути застосування біопрепаратів. sovka

«Бітоксибацилін» - препарат біологічного походження, який абсолютно безпечний для здоров’я людей.

Обприскавши, майже поливши, розчином бітоксибациліну картоплю, ми викликаємо у підгризаючих совок хворобу від якої вони гинуть. З метою профілактики від совок спочатку застосовуйте трихограму, потім у разі якщо все-таки якась частина совок вижила і пошкоджує картоплю обробіть посіви «Бітоксібациліном».

Щоб не гаяти часу даремно, змішайте «Різоплан» 60 г/10 л. з «Бітоксібациліном» і будете боротись одночасно проти підгризаючих совок і фітофтори картоплі!