asyan.org
добавить свой файл
1
Проект «Живе мистецтво».

Загальноукраїнський проект спільно з

Національним художнім музеєм України.

Приймали участь учні 7-Б класу

22.12.2007
http://liveart.org.ua/index.html - Інтернет-версія проекту

http://www.unian.net/press/?lang=1&url=press_news&id=102224 – інформація агентства unian
У Національному художньому музеї України 22 грудня 2007року у рамках загальноукраїнського проекту “Живе мистецтво” відбулося відкриття художньої виставки “Діти”.

Під час виставки будуть презентовані близько 70 експонатів різних видів мистецтва та жанрів образотворчого мистецтва, зразки дитячої книги, а також раритетні іграшки. Зокрема, в експозиції представлені твори українських художників кінця XIX-XX століття Миколи Пимоненка, Олександра Мурашка, Георгія Нарбута, Федора Кричевського, Олексія Шовкуненка, Сергія Григор’єва, Тетяни Яблонської, Дмитра Шавикіна та інших.

Відкриттям виставки завершиться перший етап загальнонаціональної акції “Живе мистецтво”. Акція була спрямована на популяризацію українського мистецтва, підвищення рівня знань про вітчизняні музеї та збільшення кількості відвідувачів. Ініціаторами та розробниками проекту стали рекламна агенція GANKA та молочна компанія “Галичина”.

Під час реалізації першого етапу акції, що мав назву “Порівняй”, впродовж 4 місяців (вересень-грудень) дітям були роздані листівки-розмальовки з контурним зображенням творів українських живописців з колекції Національного художнього музею. Усього таких листівок було роздано 36 тисяч. Ці листівки діти мали змогу розмалювати за своїм власним смаком і при бажанні прийти до музею та порівняти з оригіналом. Вона зазначила, що під час відвідування експозиції кожен отримував значок “Я вмію малювати” та різдвяний подарунок від “Галичини”.