asyan.org
добавить свой файл
1
ПРОБНЕ ТЕСТУВАННЯ

Пробне тестування – це добровільне оцінювання навчальних досягнень осіб, що мають намір вступати до вищих навчальних закладів, яке дає їм можливість ознайомитися з процедурою зовнішнього незалежного оцінювання.
Головна мета проведення пробного тестування – відтворення умов та технології проведення тестування для психологічної підготовки майбутніх абітурієнтів до участі у процедурі оцінювання знань за тестовими технологіями шляхом проходження зовнішнього незалежного оцінювання.
Термін реєстрації на пробне тестування – з 1 листопада до 15 грудня 2009 року.

Реєстрація здійснюється особами, які виявили бажання взяти участь у пробному тестуванні через веб-сайт Київського регіонального центру оцінювання якості освіти.
Вартість участі у пробному тестуванні 2010 року – 60 гривень. Оплата буде здійснюватись до 22.12.2009 року.
Пробне тестування-2010 відповідатиме специфікаціям зовнішнього незалежного оцінювання-2010 (розміщеним на сайті УЦОЯО).
Перелік предметів і терміни проведення пробного тестування:

Пробне тестування відбудеться у березні 2010 року:

13.03.10

І зміна

– українська мова та література

ІІ зміна

– хімія, іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська)

20.03.10

І зміна

– історія України, математика

ІІ зміна

– географія , біологія, фізика


Кількість обраних предметів не обмежується.
^ Місце проведення – пункти пробного тестування будуть створюватися з дотриманням вимог УЦОЯО до їх організації. Про місце проходження пробного тестування кожен учасник зможе дізнатися із персональної сторінки на сайті КРЦОЯО (www.kievtest.org.ua) після 20 січня 2010 року.
Допуск до тестування здійснюється при наявності:

  • квитанції про сплату вартості послуг на проведення тестування;

  • персональної інформаційної картки (самостійно роздруковується учасником з персональної сторінки);

  • паспорта або свідоцтва про народження

У разі неявки особи на тестування з будь-якої причини сплачені кошти не повертаються. Учасник тестування отримає протягом 3 днів на пункті пробного тестування примірник тестового зошита і бланк правильних відповідей до тестових завдань.
^ Результати пробного тестування. Результат пробного тестування визначаються учасником самостійно після виконання всіх завдань. Для цього учасник тестування по закінченню часу, відведеного для роботи з тестом, отримає інформацію з правильними відповідями до бланка А.

Результати пробного ЗНО не використовуються для оцінювання навчальних досягнень учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти.

Нормативна база для проведення пробного тестування:

  • наказ Міністерства освіти і науки України № 479 від 29.05.2008 «Про затвердження Положення про проведення пробного незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти»

  • Положення про проведення пробного незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти

  • Наказ Українського центру оцінювання якості освіти №91 від 23.09 2009 «Про проведення пробного тестування у 2010 році»