asyan.org
добавить свой файл
1
Правила участі в акції «Обирай правильний ПК»

Загальні умови

 • Організатори рекламної акції «Обирай правильний ПК» (надалі Акція) – компанія Майкрософт Україна (надалі Організатор).

 • Участниками Акції можуть бути всі громадяни України віком від 18 років, за вийнятком співробітників або представників Організатора та будь-яких компаній, які беруть участь в організації цієї Акції, а також їх найближчих родичів.

 • Термін проведення акції – з 1 травня по 30 червня (включно)

 • Акція проводиться у спеціально призначених торгових організаціях (магазинах-учасниках Акції) на всій території України

 • Інформація про магазини учасники акції надається за телефоном +38 (044) 230-51-01 або на сайті www.microsoft.ua

 • Учасники несуть відповідальність за виплату податків, що визначені законодавством України при отриманні призів в межах даної рекламної Акції. Видача грошового еквіваленту призів замість отриманого сертифікату не здійснюється. Відповідальність Організатора не розповсюджується далі, ніж вартість зазаначених призів. Факт участі в Акції автоматично означає ознайомлення та згоду учасника з правилами Акції.

Призовий фонд

 • Спеціальний приз – сертифікат номіналом 2500 грн.

Участь в Акції

 • Для участі в акції необхідно:

 1. Придбати в період дії терміну проведення Акції ( з 1 травня по 30 червня 2007 року) в магазинах-учасниках Акції продукцію компанії Microsoft: Персональний комп’ютер з попередньо встановленною операційною системою Windows Vista™.

 2. Отримати від продавця-консультанта картку учасника Акції. Заповнити (розбірливо) всі обов’язкові для заповнення поля картки. Картки, що мають незаповнені поля, до розіграшу не допускаються. 1. За допомогою монети необхідно стерти захисне покриття на Вашій скретч-картці (небажано використовувати для цього інші металеві предмети).

Якщо під захисним покриттям знаходиться надпис «сертифікат», то Ви є власником спеціального призу – сертифікату номіналом 2500 грн. від туристичної компанії «АкваВіта». Для отримання сертифікату Вам необхідно відправити праву частину картки учасника Акції за адресою: Московський проспект, 9, корпус 2, вхід "А", офіс 103, Форум Парк Плаза Бізнес Центр, Київ, 04073, Україна, який вказано на картці в полі «Адреса одержувача та індекс». Ліва частина картки обов'язково повинна залишатися у переможця. Картки, відправлені після 30 червня, не є дійсні. Дата надсилання визначається штампом поштового відділення. Сертифікат буде надіслано за адресою вказаною на картці переможцем протягом 30 днів з моменту закінчення акції (за умови, що придбану продукцію не було повернуто до крамниці). Сертифікати можна використовувати як оплату за туристичні послуги в офісах компанії «АкваВіта» за такими адресами:

^ Назва філіалу та адреса

Контактні телефони, факс

ПІБ контактної особи, адреса електронної пошти

Аквавіта — Київський головний офіс

Вул. Набережно-Хрещатицька, 3а, оф. 1, Київ, 04070, Україна

Тел.: 38 044 230 29 66

38 044 230 29 74

Факс: 38 044 462 51 49


Заступник директора: Анатолій Юрків

Електронна пошта: anatoly@aqua.com.ua

Координатор: Дана Вертейко

Електронна пошта: dana@aqua.com.ua

Аквавіта – Форум Парк Плаза

Пр-т Московський, 9, “Форум Парк Плаза Бізнес Центр”, оф. 103, Кор. 2, Київ, 04070, Україна

Тел./факс: 38 044 496 09 96


Завідувач: Лада Болбут

Електронна пошта: lada@aqua.com.ua

Агент із продажу: Ольга Мартинюк

Електронна пошта: olga@aqua.com.ua

Аквавіта, м. Одеса

^ Aquavita Одеська філія

Вул. Пушкінська, 11, оф. 24, Одеса, Україна


Тел./факс: 38 0482 377 167


Директор філіалу: Ірина Гонтаренко

Електронна пошта: irina@ods.aqua.com.ua

Старший менеджер із туризму: Анна Довга

Електронна пошта: anna@ods.aqua.com.ua

Аквавіта, м. Сімферополь

^ Aquavita Сімферопольська філія

Вул. Толстого, 24а, оф. 1, Сімферополь, Україна

Тел./факс: 38 0652 511 507


Головний агент із продажу: Вікторія П’ятибрат

Електронна пошта: viktoria@aqua.com.ua

Аквавіта Бориспіль

^ Aquavita в аеропорту «Бориспіль»

Міжнародний аеропорт «Бориспіль», термінал Б, Бориспіль, Україна

Тел.: 38 044 230 00 48

Факс: 38 044 230 00 49


Агент бюро подорожей:

Любов Іноземцева

Людмила Пустовіт

Електронна пошта: lyuba@aqua.com.ua

Інші умови

 • До участі в Акції приймаються тільки картки, заповнені повністю та розбірливо.

 • Організатор не несе відповідальності за неможливість доставки сертифіката переможцю в разі, якщо контактна адреса та/або ім’я вказані нерозбірливо. Учасник Акції несе відповідальність за достовірність наданої ним інформації.

 • Організатор Акції не розглядає спори між учасниками Акції та іншими особами щодо належності карток і прав на них. Організатор не передає спеціальний приз у межах цієї Акції особам, які не мали права брати в ній участь.

 • Організатор Акції не несе відповідальності за роботу пошти України, будь-які поштові помилки, унаслідок яких пошту доставлено із запізненням, утрачено або пошкоджено, учасників Акції не поінформовано і/або несвоєчасно поінформовано про те, що вони визначені як переможці, які мають право на приз; за роботу операторів зв’язку; за виникнення обставин нездоланної сили.

 • Усі учасники погоджуються з тим, що дані про них (ПІБ, повна адреса, номер контактного телефону) можуть бути використані Організатором без будь-яких часових обмежень, зокрема з рекламною метою, для пересилання інформації, повідомлень тощо, Організатор зберігає за собою право використовувати без згоди учасника Акції та будь-якої компенсації учаснику Акції. Факт заповнення та надсилання картки учасника є ознакою повної згоди учасника з усіма умовами правил проведення Акції, наведеними вище.

 • Учасники Акції не мають права передавати засобам масової інформації відомості про участі в Акції та отримання спеціального призу без згоди на це Організатора.

 • У разі пошкодження зображення під захисним покриттям, яке не дає можливості визначити наявність зображення, Організатор залишає за собою право відмовити учаснику в отриманні спеціального призу.

 • Переможці зобов’язуються підписати за вимогою Організатора всі надані Організатором документи, необхідні для передачі спеціального призу.

 • Усі запитання, побажання та претензії щодо якості спеціальних призів надходять безпосередньо до компанії постачальника або її офіціального представника на території України або компанії, яка імпортує їх в Україну.

 • Усі учасники Акції зобов’язуються дотримуватися цих правил.