asyan.org
добавить свой файл
1
Весняного погожого дня учні 5-6 класів КЗШ№ 59,99, 100,102,114 та КГ№127 мандрували найдавнішою державою Східної Балтії- Литвою. Адже це країна, в якій вдало поєднуються сучасні досягнення цивілізації, історична та культурна спадщина, стародавні традиції і звичаї. Це оазиси відпочинку, багаті джерелами мінеральних вод і наповнені морським вітром курорти, красиві національні парки і сільські садиби. В Литві можливо насолодитися своєрідною природою і м'яким морським кліматом, хорошою кухнею, спілкуванням з доброзичливим і працелюбним народом.

Подорож до Литви була незвичайною - віртуальною!

20 березня на базі ЦДЮТ «Ріднокрай» лідери районної Ліги дитячих об’єднань «Світ дитинства» організували для молодших друзів віртуальну подорож «Литва- країна мрій». Готуючись до подорожі, лідери створювали презентацію, підбирали матеріал для міні - вікторини і,навіть, вивчали литовську мову . Досвідченим гідом, екскурсоводом незвичної подорожі стала Кубарська Лариса Василівна.

Лариса Василівна має педагогічні звання «вчитель-методист», «відмінник освіти України». Зараз вона не працює вчителем в школі, але повністю занурена в громадську діяльність. Маючи лідерську вдачу, залюбки погодилася допомогти учням в проведені віртуальної подорожі. Адже Кубарська Л.В. певний час мешкала в Литві і ,звичайно, знає про цю країну багато цікавого.

Учасники подорожі «побували» в Вільнюсі,дізналися про народне свято Литви - День Блукаса, традиційну страву - жямайчю ,музей «Аушра», музей котів ,познайомились з прекрасними картинами Мікалоюса Чюрленіса . Всі учасники опанували Laba diena, Viso gero ,Iki pasimatymo (добрий день, до побачення, побачимось).

Мабуть,нікого з присутніх не залишила байдужим подорож до Литви. І всі вони будуть мріяти про змогу побувати там насправді. А мрії, якщо дуже захотіти, справджуються!