asyan.org
добавить свой файл
1
Меланн Вервір

Посол з особливих доручень

ПИТАННЯ ЖІНОК У СВІТІ
Дата призначення на посаду: 04/06/2009 - Президент Барак Обама призначив Меланію Вервір Послом з особливих доручень з питань жінок у світі.
Рішення Президента створити посаду посла з особливих доручень з питань жінок у світі є безпрецедентним і відображає надзвичайну важливість цих питань для Президента та для усієї його Адміністрації. Як Директор новоствореного Офісу Державного Секретаря з питань жінок у світі, Посол Вервір координує питання зовнішньої політики, пов’язані із політичним, економічним та соціальним просуванням жінок у світі. Завдяки ініціативам та програмам, спрямованим на покращення рівня доступу жінок та дівчат до освіти та лікування, на боротьбу з усіма формами насильства проти жінок та дівчат, завдяки інтегруванню питань прав жінок та прав людини, вона мобілізує підтримку прав жінок та розширення їхніх економічних можливостей.

До призначення на посаду, Посол Вервір була головою правління та спів-керівником неурядової організації Vital Voices Global Partnership, яку вона співзаснувала. Організація Vital Voices докладає зусиль для розвитку молодих жінок-лідерів та працює над розширенням ролі жінок у створенні економічних можливостей, просуває участь у політичних процесах та стоїть на захисті прав людини. Перед тим, як заснувати Vital Voices, Посол Вервір працювала помічником Президента та керівником Офісу Першої Леді в Адміністрації Клінтона, а також головним помічником Першої Леді Гілларі Клінтон з широкого кола міжнародних питань щодо просування прав жінок, соціального розвитку, демократії та миру. Вона також очолювала ініціативу щодо створення Міжвідомчої ради з питань жінок при Президенті. До роботи у Білому Домі, Посол Вервір працювала на кількох ключових посадах, пов’язаних із формулюванням державної та законотворчої політики.


Посол Вервір навчалася в університеті Джорджтаун. Вона є членом Ради з питань закордонної політики, Жіночої Групи з питань закордонної політики та багатьох інших організацій.