asyan.org
добавить свой файл
  1 2 3

^ 15. Тематичний блок " Тиждень сміху "

( сфера " Культура ")

№з/п

Тема заняття

Мета1.


Подорожуємо у цирк.

Забезпечити позитивне ставлення до математичної діяльності. Вправляти дітей у порядковій лічбі, визначенні суміжних чисел в межах "10", складу чисел з двох менших в межах "6", визначенні часу за допомогою годинника. Ознайомити із конусом ( основа – круг, вершина). Визначати схожість і відмінність від інших об'ємних геометричних фігур ( куба, кулі, циліндра), розмірковувати, обґрунтовувати свою відповідь. Продовжувати вчити розв'язувати логічні задачі, основними дійовими особами яких є циркові артисти. Формувати навички самооцінки.^ 16. Тематичний блок " Весняна симфонія "

(сфера "Природа")

№з/п

Тема заняття

Мета

1.


Весняна подорож

Формувати інтерес до математичної діяльності, навички самоконтролю та самооцінки.

Вправляти дітей у порівнянні та класифікації об'єктів природи за різними ознаками : величиною, формою, кольором; лічити рослини і тварини у межах"10", розв'язувати логіко-математичні задачі про них; продовжувати вчити вимірювати відстань метром, масу-кілограмом; орієнтуватися на аркуші паперу, де зображене природне довкілля, вибираючи маршрут подорожі; називати день, місяць, пору року.2.Сплетемо віночок з

весняних квітів

Розвивати пізнавальний інтерес, активність. Закріпити цифри "1-10"; вправляти дітей у визначенні суміжних чисел, складу числа з двох менших в межах"5", використовуючи зображення квітів, визначенні часу ( учора, сьогодні, завтра).

Формувати навички самостійності, самоконтролю.


^ 17. Тематичний блок " Бережи своє життя "

( сфера "Я сам" )

№з/п

Тема заняття

Мета

1.


Ми - пожежники

Забезпечити позитивне ставлення до математичної діяльності. Вправляти у використанні логічних прийомів при порядковій лічбі, у розв’язуванні арифметичних прикладів на додавання і віднімання в межах "10" за малюнками, порівнянні множин. Продовжувати формувати вміння вимірювати рідкі та сипкі речовини умовною міркою. Закріпити властивості чотирикутника і багатокутника.

Формувати навички самоконтролю.^ 18. Тематичний блок " Подорож країною Етикету"

(сфера " Я сам")

№з/п

Тема заняття

Мета1.Казка про вередливе мишеня

Формувати інтерес до математичної діяльності. Вправляти дітей у кількісній і порядковій, прямій і зворотній лічбі в межах "10", співвідношенні числа і цифри, розрізненні геометричних фігур за допомогою логіко-математичних завдань. Продовжувати формувати навички користування календарем та навички самооцінки.


2.Подорож у країну Етикету. ( підсумкове)

Розвивати пізнавальну активність та інтерес. Виявити обсяг знань дітей про числа та дії з ними, з'ясувати рівень вміння рахувати (позитивні і негативні вчинки), знань про величину, форму, час, простір, вміння орієнтуватися в ньому; сприяти розумінню відношень між одиницями часу. Формувати навички навчальної діяльності.


<< предыдущая страница