asyan.org
добавить свой файл
1
Охорона праці на ДП «Дельта-лоцман» у задовільному стані
У ході комплексної перевірки ДП «Дельта-лоцман» інспекторами теруправління Держгірпромнагляду по Миколаївській області було встановлено, що робота з охорони праці відповідає вимогам нормативних та законодавчих актів. Стан охорони праці на підприємстві визнано як задовільний.

Проте, у ході перевірки було виявлено певні порушення. Наприклад, інженери-електронники у центрі регулювання руху суден «Руська коса» атестовані на групу з електронебезпеки в якості електротехнологічного персоналу , а не електротехнічного. Перехідні сходні лоцманських катерів «Спритний» та «Стрімкий» мають леєрне покриття огородження лише з одного боку. Слюсарі з ремонту автомобілів, черговий механік не забезпечені захисними касками при виконанні робіт в оглядових канавах. На вході до оглядової канави не нанесено попереджувальну розмітку та не встановлено захисне покриття.

Всього було перевірено 24 об’єкти підвищеної небезпеки.
Довідково:

Державне підприємство "Дельта-лоцман" створено у 1998р. з метою удосконалення умов безпеки під час лоцманської проводки суден на підходах до морських портів, між портами, а також у районах зі складними умовами плавання, а саме у північно-східній частині Чорного моря, Бузько-Дніпровському каналі, Керченській протоці та західній частині Азовського моря. .

В 2002 році створено першу українську регіональну систему регулювання рухом суден (СРРС) у морському регіоні Одеської, Миколаївської та Херсонської областей. СРРС складається з семи об'єктів: трьох постів регулювання руху суден (ПРРС - "Очаків", "Руська коса", "Широка Балка"), які обслуговуються персоналом, трьох автоматизованих постів регулювання руху суден (АПРРС- "Дніпровка", „Корениха», „Богданівка») та Оперативно координаційного центру регулювання руху суден (ОКЦ СРРС). Всі об'єкти мають повне та дубльоване автономне забезпечення їх життєдіяльності і функціонування, а також оснащені унікальними апаратно-програмними комплексами основою яких стали власні розробки створеного на підприємстві науково-технічного комплексу