asyan.org
добавить свой файл
1


УКРАЇНА

НІКОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІДДІЛ ОСВІТИ І НАУКИ





53213, м. Нікополь, пр. Трубників, 3, тел. (05662)5–16–85 , 5–16-84

________________ _______________

На №_____________________________




ІНФОРМАЦІЯ

відділу освіти і науки Нікопольської міської ради

про участь школярів міста Нікополя у ІІІ (обласному) етапі

Всеукраїнських учнівських олімпіад 2012-2013 навчального року


В січні-лютому 2013 року 296 школярів міста брали участь у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. Всього учні були учасниками 20 учнівських олімпіад, що на 2 олімпіади більше, ніж в минулому році. Крім того, учнівські олімпіади з біології, хімії, екології, інформатики проводилися у два тури – теоретичний та експериментальний.

43 учня шкіл вибороли 50 призових місць, з них 8 перших, 14 других та 28 третіх.

Найбільшу кількість призових місць вибороли учнівські команди з предметів природничо-математичного циклу – 25 призових місць, з них: з природничого циклу -21, з фізико-математичного – 4. Команди з предметів суспільного циклу вибороли 11 призових місць, з філологічного циклу - 10 призових місць, з технологічного циклу – 4 призових місця.

^ За предметами: Хімія – 8 , правознавство – 7, географія та біологія по 5; історія, російська мова по 4; українська мова – 3; астрономія, трудове навчання, фізика, економіка, інформаційні технології, англійська мова – по 2 призових місця; німецька мова та екологія – по 1 призовому місцю.

По 10 переможців обласних олімпіад учні КЗ «НСШ № 5» та КЗ «СПМШ при ДНУ ім. Олеся Гончара», 8 призерів – учні КЗНЗ «Гімназія № 15», 4 призера – учні КЗ «НСЗШ № 6», по 3 призера – учні КЗ НСЗШ № 2, 13 , по 2 призера – учні КЗ НСЗШ №№ 9, 20, 24, 25, гімназії № 7, по 1 призеру в КЗ НСЗШ № № 4 та 19.

Учениця КЗНЗ «Гімназія № 15» Алмаз Дар’я с тала призером з 3-х олімпіад – української мови та літератури (1 місце), російської мови та літератури (1 місце) та географії (3 місце), учениця 10 класу Бондарцева Вероніка – 2 олімпіад з економіки та англійської мови (3-ті місця). Учениця СПМШ Євдомаха Марина виборола 2-гі місця в олімпіадах з біології та хімії; учениця КЗ «НСЗШ № 2» Громова Анна стала призером олімпіад з екології та географії, учениця 11 класу КЗ «НСШ № 5» Баден Марія - двох олімпіад з хімії та біології.

Вперше в історії міста учениця КЗ «НСЗШ № 2» Раєвська Ірина виборола перше місце з трудового навчання.

Традиційно вдало виступили обласні фаворити – міська команда з правознавства, яка виборола 7 призових, з них 3 перших місця. Добре виступили команди з історії – 4 призових, з них 1 перше місце, біології – 5 призових, з них 1 перше місце. Безперечним лідером була міська команда юних хіміків, які пройшли два тури без втрат і усі стали призерами обласної олімпіади, принесли місту 3 загальнокомандне місце.

Щиро вітаємо переможців і призерів обласного туру олімпіад та їх вчителів!


^ СПИСОК

учнів м.Нікополя - призерів ІІІ (обласного) етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад 2012-2013 навчального року



№№

п/п

П.І.Б. учня

Предмет

Назва навчального закладу

Клас

Міс-це


П.І.Б.

вчителя

1.

Євдомаха

Марина

Іванівна

Хімія

КЗ “Нікопольська спеціалізована природничо – математична школа І-ІІІ ступенів при ДНУ”

11

2

Шаповалова Ніна Пилипівна

2

Баден Марія

Валеріївна

Хімія

КЗ «Нікопольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5»

11

2

Попова Наталія Миколаївна

3.

Арутюнян Ерік Єрвандович

Хімія

КЗ «Нікопольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5»

11

2

Попова Наталія Миколаївна

4.

Сова Дар’я Юріївна

Хімія

КЗ “Нікопольська спеціалізована природничо – математична школа І-ІІІ ступенів при ДНУ”

10

3

Шершавець Ірина Вікторівна

5.

Онопа Анастасія Валеріївна

Хімія

КЗ “Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19”

10

3

Живиця Олена Олександрівна

6.

Розуменко Олена

Юріївна

Хімія

КЗ “Нікопольська спеціалізована природничо – математична школа І-ІІІ ступенів при ДНУ”

9

2

Шершавець Ірина Вікторівна

7.

Бойченко Аліна

Олександрівна

Хімія

КЗ «Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6»

9

2

Каряка Леонід Григорович

8.

Полюдов Антон

Олексангдрович

Хімія

КЗ “Нікопольська спеціалізована природничо – математична школа І-ІІІ ступенів при ДНУ”

8

2

Шаповалова Ніна Павлівна

9.

Мітченко Іван Олександрович

Німецька мова

КЗ «Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25»

9

3

Петренко Людмила Володимирівна

10

Алмаз Дар’я Юріївна

Правознав-ство

КЗ «Гімназія № 15»

9

1

Білоцеркрвець Юлія Вікторівна

11

Портна Анастасія Андріївна

Правознав-ство

КЗ «Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 24»

9

1

Липчук Наталія Іванівна

12

Журба Ярослав Андрійович

Правознав-ство

СШ № 5

10

І

Зель Марія Олексіївна

13

Бовкун Іван Євгенович

Правознав-ство

КЗ «Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 13»

11

2

Дініц Олександр

Володимирович

14

Лимар Оксана Сергіївна

Правознав-ство

КЗ «Нікопольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5»

9

2

Зель Марія Олексіївна

15

Заугольнікова Анна Сергіївна

Правознав-ство

КЗ «Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 24»

10

2

Липчук Наталія Іванівна

16

Голобородько Валерія Валентинівна

Правознав-ство

КЗ «Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6»

10

3

Коваленко Іван Миколайович

17

Подкін Андрій Сергійович

Історія

КЗ «Нікопольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5»

8

І

Зель Марія Олексіївна

18

Крихта Валерія Юріївна

Історія

КЗ «Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13»

10

3

Горбачова Римма Григорівна

19

Позняков Олександр Олександрович

Історія

КЗ «Нікопольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5»

9

3

Зель Марія Олексіївна

20

Марійко Даниіл Сергійович

Історія

КЗ «Нікопольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5»

10

3

Зель Марія Олексіївна

21

Громова Анна Юріївна

Екологія

КЗ «Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2»

11 кл.

2

Висоцька Тетяна Павлівна

22

Товстоног Тетяна Андріївна

Економіка

КЗ «Нікопольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5»

11

3

Іванчик Олена Василівна

23

Бондарцева Вероніка Віталіївна

Економіка

КЗНЗ «Гімназія № 15»

10

2

Табакіна Галина Вікторівна

24

Блюс Дмитро

Інформаційні технології

КЗ «Нікопольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5»

10

3

Воробей Інна Анатоліївна

25

Стрілець Володимир

Інформаційні технології

КЗ «Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20»

11

3

Безсмертна Людмила Григорівна

26

Раєвська Ірина

Трудове навчання

КЗ «Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2»

11

1

Раєвська Тетяна Іванівна

27

Морозова Валерія

Трудове навчання

КЗ «Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25»

9

3

Задворна Наталія Іванівна

28

Ефіменко Софія Валеріївна

Фізика

КЗ «СПМШ при ДНУ ім..О.Гончара»

9

3

Плаксіна Олена Павлівна

29

Герасименко Ігор Анатолійович

Фізика

КЗ «СПМШ при ДНУ ім..О.Гончара»


10

3

Подлєсна Олена Петрівна

30

Алмаз Дар’я

Юріївна

Російська мова

КЗНЗ «Гімназія № 15»

9

3

Литвин Ольга Іванівна

31

Бебнєва Анна Андріївна

Російська мова

КЗНЗ «Гімназія № 15»

8

3

Кочек’ян Віра Вартанівна

32

Гвоздікова Марія Павлівна

Російська мова

КЗ «Гімназія № 7»

11

3

Гвоздікова Олена Валеріївна

33

Семенова Марія Сергіївна

Російська мова

КЗ «Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13»

10

3

Панасенко Вікторія Олександрівна

34

Руденко Владислава

Олегівна

Географія

КЗ «Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9»

9

3

Худобець Тетяна Петрівна

35

Криушин Олександр

Олександрович

Географія

КЗ «Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20»

10

3

Долгошапко Анна Семенівна

36

Громова Анна

Юріївна

Географія

КЗ «Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2»

11

3

Висоцька Тетяна Павлівна

37

Поліщук Анна

Андріївна

Географія

КЗ «Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9»

11

2

Гросман Фаїна Михайлівна

38

Алмаз Дар’я

Юріївна

Географія

КЗНЗ «Гімназія № 15»

9

3

Жданова Наталія Іванівна

39

Обжелянська Валерія Віталіївна

Українська мова

КЗНЗ «Гімназія № 15»

11

1-2

Чернецький Михайло Іванович

40

Алмаз Дар’я

Юріївна

Українська мова

КЗНЗ «Гімназія № 15»

9

1

Болгарина Лариса Олександрівна

41

Клещевникова Олена Ігорівна

Українська мова

КЗ «Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9»

10

3

Сокур Неллі Миколаївна

42

Бондарцева Вероніка Віталіївна

Англійська мова

КЗНЗ «Гімназія № 15»

10

3

Шкода Любов Петрівна

43

Маляренко Марина Олександрівна

Англійська мова

КЗ «Гімназія № 7»

11

2

Бланк Марина Вікторівна

44

Кириченко Ірина

Юріївна

Астрономія

КЗ “Нікопольська спеціалізована природничо – математична школа І-ІІІ ступенів при ДНУ”

11

3

Скуратова Тетяна Євгенівна

45

Максимов Михайло

Ігоревич

Астрономія

КЗ «Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6»

11

3

Гнеушева Ольга Вікторівна

46

Євдомаха Марина

Іванівна

Біологія

КЗ “Нікопольська спеціалізована природничо – математична школа І-ІІІ ступенів при ДНУ”

11

2

Дола Марина Юріївна

47

Баден Марія

Валеріївна

Біологія

КЗ «Нікопольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5»

11

3

Омельяненко Ольга Вікторівна

48

Міленко Юлія

Вікторівна

Біологія

КЗ «Нікопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5»

10

1

Бондаревська Зоя Гаврилівна

49

Третяк Вероніка

Василівна

Біологія

КЗ “Нікопольська спеціалізована природничо – математична школа І-ІІІ ступенів при ДНУ”

9

3

Дола Марина Юріївна

50

Чорний Сергій

Вікторович

Біологія

КЗ “Нікопольська спеціалізована природничо – математична школа І-ІІІ ступенів при ДНУ”

8

3

Мамонова Тетяна Анатоліївна

В.о. начальника відділу освіти і науки

Нікопольської міської ради Г.В.Некрасова