asyan.org
добавить свой файл
1
НОВИНИ З УКРАЇНИ”
10 лютого 2011 року
Віктор Янукович: Результати реформ Україна відчує в 2012 році
Президент України Віктор Янукович прогнозує, що результати реформ наша держава відчує в 2012 році. Про це Глава держави сказав сьогодні у Херсоні, відповідаючи на запитання представників ЗМІ.

“2012 рік буде роком, коли ми почнемо відчувати результати розпочатих у 2010 році реформ. Я сподіваюся, що наслідки кризи 2008-2009 років будуть не так негативно впливати на економіку держави, як це було в минулому році і ще залишаються у цьому”, - сказав Президент.

http://www.president.gov.ua/news/19300.html

http://www.president.gov.ua/en/news/19300.html

9 лютого 2011 року
Річковий транспорт готовий перевозити гостей Євро-2012Для перевезення туристів по Дніпру буде залучено додатковий пасажирський флот вітчизняних та іноземних перевізників. Одним з пріоритетних маршрутів визначено Київ-Тарасова гора (м. Канів), а також відновлення пасажирського судноплавства по Десні до Чернігова. Відповідне рішення прийнято керівництвом Державної служби морського та річкового транспорту (Укрморрічфлоту) під час наради щодо сприяння галузі водного транспорту з підготовки до прийняття учасників та вболівальників чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

Укрморрічфлот вже складає перелік пасажирських суден на державних підприємствах, які можуть бути використані для пасажирських перевезень Дніпром. Одним з перших для перевезення пасажирів буде залучено судно «Кримська стріла», яке знаходиться на балансі Ялтинського порту.

До 2012 року також буде відновлено роботу пасажирських причалів та пристаней у Києві, Каневі, Черкасах, Кременчуці, Дніпропетровську, Запоріжжі та Херсоні.

Крім того, під час проведення Євро-2012 планується введення знижок на послуги, що надаються круїзним суднам у річкових портах. У рамках підготовки головної водної артерії України до Євро-2012 планується також скасувати одноразові тимчасові дозволи для іноземних суден, що дозволить туристам безперешкодно здійснювати прохід річкою до столиці.

Разом із цим Укрморрічфлот ініціює та буде сприяти будівництву баз стоянок маломірних суден та яхт, а також продовжить відновлення гідротехнічних споруд з метою підвищення їх пропускних потужностей.

http://kmu.gov.ua/kmu/control/uk/publish/article?art_id=244047032&cat_id=243311332
^ 8 лютого 2011 року
В українських портах на 60% зріс транзит
Цього року у морських портах України суттєво зросли обсяги переробки вантажів, у першу чергу - транзитних. За оперативними даними Державної служби морського та річкового транспорту, впродовж січня у 18 морських торговельних портах оброблено 9,3 млн тонн вантажів, що на 10,5% більше, ніж за аналогічний період 2010 року. При цьому обсяг переробки транзитних вантажів зріс на 60% у порівняні з минулим роком - до 3,8 млн тонн.

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=986107

http://www.ukrinform.ua/eng/order/?id=212479&ulq=Ukrainian%20ports%20transit

^ 7 лютого 2011 року
Відбулася зустріч Глави держави з Діючим головою ОБСЄ
Президент України Віктор Янукович зустрівся з Діючим головою Організації з безпеки і співробітництва в Європі, Міністром закордонних справ Литовської республіки Аудронюсом Ажубалісом.

Під час бесіди обговорювалися перспективи двосторонньої співпраці України та Литви та питання, пов’язані з головуванням Литви в ОБСЄ. Зокрема, Віктор Янукович висловив думку, що позиція Литви щодо збереження спадкоємності головування в ОБСЄ є дуже правильною.

«У 2013 році Україна головуватиме в ОБСЄ, і ми обов’язково дотримуватимемося цього принципу», – наголосив Президент України. «Поглиблення співпраці, пов’язаної з головуванням Литви в ОБСЄ з всього комплексу питань порядку денного, є для нас пріоритетним», – додав Президент.

Віктор Янукович наголосив, що візьме під особистий контроль підготовку України до головування в ОБСЄ. Глава держави зазначив, що найближчим часом підпише відповідні документи.

«Ми готуватимемося до 2013 року, і для нас досвід Литви у цьому матиме особливу цінність», – підкреслив Президент.

«Ми переконані, що всі країни-учасниці ОБСЄ мають перебувати в безпеці, незалежно від належності до тих чи інших військово-політичних союзів", - зазначив Глава держави. Це важливо, зокрема, для України як позаблокової держави, яка добровільно відмовилася від ядерної зброї.

Говорячи про неврегульовані конфлікти, що існують у зоні відповідальності ОБСЄ, Президент України підкреслив, що вони мають вирішуватися виключно мирним шляхом. "Ми вважаємо, що ці конфлікти потрібно вирішувати виключно мирним шляхом на основі принципів і норм міжнародного права", - наголосив Віктор Янукович.

«Україна виступає за якнайшвидше відновлення повноцінного переговорного процесу щодо Придністровського конфлікту. Ми підтримаємо всі зусилля наших партнерів», - зазначив Віктор Янукович.

Глава держави підкреслив, що Україна позитивно оцінює пріоритети литовського головування ОБСЄ з врегулювання цього конфлікту і всіляко сприятиме їх реалізації.

http://www.president.gov.ua/news/19284.html

http://www.president.gov.ua/en/news/19284.html
Уряд утворив Координаційний центр з виконання Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України
Координаційний центр очолив перший віце-прем'єр-міністр, міністр економічного розвитку і торгівлі, його заступником став міністр закордонних справ. Також до складу центру увійшли керівники ряду міністерств і відомств. Окрім того, вказаною постановою уряд затвердив положення про Координаційний центр з виконання Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України.

http://www.ukurier.gov.ua/index.php?news=1&id=5648