asyan.org
добавить свой файл
1
На Миколаївщині при перевірці 4 дитячих оздоровчих таборів виявлено 45 порушень
Територіальним управлінням Держгірпромнагляду по Миколаївській області заплановано перевірки 34 дитячих оздоровчих закладів. Вже проведено обстеження 2 таборів м. Очаків та 2 с. Рибаківка, у результаті яких виявлено 45 порушень.

Найбільш характерними порушеннями з охорони праці є відсутність дозволів Держгірпромнагляду на виконання робіт підвищеної небезпеки, як то експлуатація електроустановок та електрообладнання, обладнання харчової промисловості. Термін експлуатації обладнання харчоблоків вичерпаний, воно морально застаріле і не оновлюється, відсутні паспорти. Не проведено перевірки безпечної експлуатації свердловин, з яких споживається вода на харчові потреби таборів, тому Держгірпромнаглядом прийнято рішення про обов’язкову перевірку охорони надр на території оздоровчих закладів. Допускається зберігання посудин, що працюють під тиском з порушенням правил безпеки зберігання. Місця їхнього зберігання розташовані поряд з дитячими ігровими майданчиками. Відсутній персонал , що має право на обслуговування.

Крім того, в жодному дитячому таборі не передбачаються захисні плафони для електроламп. Не проведено техогляди плавзасобів для спасіння дітей на воді. А в оздоровчому комплексі «Ольвія» відсутнє огородження по периметру території.

Наразі перевірки продовжуються та триватимуть до 16 червня.
Довідково: у 2008 році у результаті перевірок оздоровчих таборів всього було виявлено 370 порушень, а у 2009 році тільки при перевірці 4 закладів – 45. Тобто, в середньому, за одну перевірку виявляється більше 10 порушень.
Прес-центр Держгірпромнагляду

по Миколаївській області