asyan.org
добавить свой файл
1

Правила акції
1. Назва Акції

«Віденська казка з карткою MasterCard® від Ощадбанку» (надалі – «Акція»).
2. Організатори Акції

Замовником Акції є АТ «Ощадбанк» (надалі – «Замовник»/ «Банк»).

Місцезнаходження Банку: 01001, Україна, м. Київ, вул. Госпітальна 12Г.

Замовником Акції є Представництво «МастерКард Юроп спрл» в Україні (надалі – «Представництво»).

Місцезнаходження Представництва: 01030, Україна, м. Київ, вул. Б.Хмельницького, 17/52, поверх 4А, оф. 404-А

Організатором Акції є ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТМА КОМ’ЮНІКЕЙШНЗ» (надалі - «Організатор»).
Місцезнаходження Організатора: 04080, Україна, м. Київ, вул. Фрунзе, 13 А.
^ 3. Мета проведення Акції

Метою проведення Акції є стимулювання розрахунків преміальними платіжними картками MasterCard Gold/MasterCard Debit Gold, MasterCard Platinum/MasterCard Debit Platinum, MasterCard World Signia (надалі – «Преміальні картки MasterCard») у торгово-сервісній мережі в Україні та закордоном.
^ 4. Учасники Акції

4.1. Учасниками Акції можуть стати будь-які фізичні особи, які є держателями Преміальних карток MasterCard, емітованих Банком.

4.2. Не можуть бути Учасниками Акції:

  • особи, які не відповідають вимогам п.4.1. Правил;

  • особи віком до 18-ти років;

  • нерезиденти України;

  • співробітники Банку;

  • співробітники Представництва;

  • співробітники Організатора.


^ 5. Тривалість Акції

Акція триває з 00:00 години 16 вересня 2013 року по 23:59 години 16 грудня 2013 року (надалі – «Період Акції»).
6. Умови участі в Акції

6.1. Щоб стати Учасником Акції, держатель преміальної картки MasterCard Банку має хоча б один раз у Період Акції розрахуватись такою карткою за товари або послуги в будь-якому торгово-сервісному підприємстві в Україні або закордоном або в мережі Інтернет на суму «одним чеком» 100,00 гривень та більше.

6.2. Кожній операції оплати, яка відповідає критеріям, визначеним у п.п.6.1. Правил, присвоюється Унікальний номер*, який заноситься в спеціальний реєстр (надалі – «Перелік Унікальних номерів»).

6.3. Всі подальші операції оплати Учасником Акції Преміальною карткою MasterCard Банку своїх покупок вартістю від 100,00 гривень також заносяться до Переліку Унікальних номерів, збільшуючи шанси Учасника Акції на перемогу в Акції.

6.4. Учасники Акції можуть брати участь в інших акціях, що проходять у Банку.

6.5. Інформацію про умови Акції можна отримати:

  • на сайті Банку http://www.oschadnybank.com;

  • за телефоном Контакт-Центру Банку: 0 800 210 800 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів по території України);

  • у відділеннях Банку;

  • з інформаційно-рекламних матеріалів Акції.

6.6. Ці Правила та умови можуть бути змінені та/або доповнені Представництвом/Банком протягом всього строку проведення Акції. Зміна та/або доповнення цих Правил та умов Акції можливі у випадку їх затвердження Представництвом та/або Банком та їх оприлюднення у тому ж порядку, що визначений для інформування про Правила та умови Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/ доповненнями до цих Правил та умов.
*Унікальний номер – засекречений номер, що присвоюється Банком при проведенні розіграшу для уникнення фальсифікації.
^ 7. Подарунки Акції

7.1. Фонд подарунків Акції складається з 1 (одного) Головного подарунку та 25 (двадцяти п’яти) Заохочувальних подарунків:

7.1.1. Головний подарунок Акції: сертифікат на туристичні послуги , а саме триденна подорож на двох осіб до м.Відень, Австрія, яка включає в себе:

- переліт Київ, Україна-Відень, Австрія-Київ, Україна;

- проживання у п’ятизірковому готелі;

- трансфер аеропорт - готель - аеропорт;

- оглядову екскурсію по місту Відень, Австрія;

- два квитки до Віденського оперного театру;

- оплату віз та полісів медичного страхування на час подорожі.

Переможець Акції, який отримує Головний подарунок Акції, матиме право самостійно обрати особу, що його супроводжуватиме під час подорожі тощо.

Всі додаткові витрати під час подорожі, не обумовлені в п.7.1.1. Правил, Переможець Акції, який отримує Головний подарунок Акції сплачує самостійно.

Головний подарунок Акції не може бути поділений на декілька частин/подорожей за тривалістю, тобто має використаний за один раз.

Організатор/Представництво/Банк не здійснюють оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон Переможцю Акції, який отримує Головний подарунок Акції, та супроводжуючій особі, довідок, віз для виїзду за кордон та інших документів, пов’язаних з виїздом за кордон і використанням Головного Подарунку Акції. Організатор/Представництво/Банк не несуть відповідальності за неможливість виїзду Переможця Акції, який отримує Головний подарунок Акції, та/або супроводжуючої його особи за кордон, неоформлення (неможливість оформлення) віз з причин/підстав, що висуваються візовим центром/консульством/посольством країни здійснення подорожі, відмови Переможцю Акції, який отримує Головний подарунок Акції, та/або супроводжуючій його особі у видачі візи консульством/посольством, скасування й/або затримку рейсів.

Транспортні й інші витрати Переможця Акції, який отримує Головний подарунок Акції, пов’язані з одержанням Головного Подарунку Акції, не компенсуються.

7.1.2. Заохочувальні подарунки Акції: сертифікати мережі «BROCARD» номінальною вартістю 1000,00 грн. у вигляді пластикових карток.

Переможці Акції, які отримують Заохочувальні подарунки Акції, можуть скористатись ними в будь-якому з переліку магазинів на сайті www.brocard.ua/shops/. Термін дії сертифікату може бути обмежений терміном, вказаним на пластиковій картці сертифіката.

7.2. Фонд Подарунків Акції обмежений і складає кількість, зазначену в п. 7.1. Правил.

7.3. Характеристики Заохочувальних подарунків Акції/Головного подарунку Акції визначаються на розсуд Організатора/Банка та можуть відрізнятися від зображень на рекламно-інформаційних матеріалах.

7.4. Відповідальність Організатора/Банка обмежується вартістю та кількістю Подарунків Акції, передбачених цими Правилами.

7.5. Банк залишає за собою право збільшити загальний Фонд подарунків Акції, або включити в Акцію додаткові Подарунки, не передбачені цими Правилами. Якщо такі зміни будуть мати місце, Організатор/Банк повідомляє про них в порядку, передбаченому в п.п.6.6. Правил.

7.6. Організатор/Представництво/Банк не несуть ніякої відповідальності по відношенню до подальшого використання Подарунків Акції Переможцями Акції після їх одержання, за неможливість Переможцями Акції скористатись наданими Подарунками Акції з будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання таких Подарунків Акції.
^ 8. Порядок визначення Переможця

8.1. По завершенню Періоду Акції, протягом 17 грудня 2013 року -18 грудня 2013 року Банк присвоює Унікальні номери для кожної операції, що відповідає Умовам Акції, та надає Організатору Перелік Унікальних номерів не пізніше 18:00 години 18 грудня 2013 року.

8.2. Протягом 19 грудня 2013 року уповноважена комісія у складі представників Організатора та Банку, шляхом випадкової комп’ютерної вибірки з Переліку Унікальних номерів, проводить визначення Переможців Акції, які здобудуть право на отримання Головного та Заохочувальних подарунків Акції, передбачених п.п.7.1. Правил. Випадковою вибіркою визначаються один основний та один резервний Переможці  Акції для отримання Головного подарунку Акції, а також 25 основних і 25 резервних Переможців Акції для отримання Заохочувальних подарунків Акції.

8.3. Не пізніше 10:00 години 20 грудня 2013 року Організатор передає Банку Перелік Унікальних номерів Переможців Акції (основних та резервних) у вигляді Протоколу проведення розіграшу (надалі – «Протокол»).

8.4. Протягом 20 грудня 2013 року Банк ідентифікує Унікальні номери, отримані в Протоколі, з Учасниками Акції та формує перелік Переможців Акції у форматі: ПІБ, контактний номер телефону (вказаний у заяві при відкритті Преміальної картки MasterCard), назву відділення Банку, де була видана Преміальна картка MasterCard. Об’єктивність та правильність ідентифікації Учасників Акції з Унікальними номерами, зазначеними в Протоколі, забезпечує Банк.

8.5. В період з 23 грудня 2013 року по 25 грудня 2013 року Банк здійснює дзвінки Переможцям Акції та інформує їх про їх виграш в Акції, порядок й умови отримання Подарунків Акції.

8.6. У випадку відмови основного Переможця Акції, який матиме право на отримання Головного подарунку Акції, або основного Переможця Акції, який матиме право на отримання Заохочувального подарунку Акції, або якщо основний Переможець Акції, який матиме право на отримання Головного подарунку Акції, або основний Переможець Акції, який матиме право на отримання Заохочувального подарунку Акції, не був сповіщений про виграш з незалежних від Банку причин (не відповідає на дзвінки, контактний номер телефону не наданий клієнтом Банку-Переможцем Акції при оформленні заяви на відкриття рахунку або цей номер наразі відключено тощо, при цьому такий Переможець Акції тоді не матиме права на отримання жодних додаткових Подарунків, компенсацій або інших виплат від Організатор/Представництва/Банка), право на отримання відповідного Подарунку Акції з 26 грудня 2013 року переходить з основного на резервного Переможця Акції, який матиме право на отримання Головного подарунку Акції, або резервного Переможця Акції, який матиме право на отримання Заохочувального подарунку Акції. В період з 26 грудня 2013 року по 27 грудня 2013 року Банк повідомляє резервних Переможців Акції, які матимуть право на отримання Головного подарунку Акції та Заохочувальних подарунків Акції, про їх виграш в Акції, порядок й умови отримання Подарунків Акції.

8.7. Всі Переможці Акції (основні або резервні), які матимуть право на отримання Головного подарунку Акції та Заохочувальних подарунків Акції, будуть остаточно визначені та повідомлені про виграш в Акції, порядок й умови отримання Подарунків Акції, не пізніше 16:00 години 27 грудня 2013 року. Не пізніше 18:00 години 27 грудня 2013 року остаточний Перелік Переможців Банк передає Організатору Акції для подальших процедурних дій, направлених на оформлення передачі Подарунків Акції Переможцям Акції.

8.8. Для отримання Подарунків Акції, передбачених п. 7.1. Правил, Переможці Акції, яких було поінформовано Банком відповідно до п.п.8.5-8.7. Правил, в період з 23 грудня 2013 року та по 15 січня 2014 року включно мають обов’язково надати Організатору в паперовому або сканованому вигляді засобами електронної пошти (самостійно або через відділення Банку, де йому відкрито Преміальну картку MasterCard):

8.8.1 Копію свого паспорта громадянина України (всі заповнені сторінки).

8.8.2. Копію довідки про надання ідентифікаційного податкового номера.

8.8.3. Заяву наступного змісту:

ЗГОДА

на отримання подарунку

Я, ________________________________________, паспорт серії ____ номер _____________, виданий _______________________________________________________, « » __________ _____р., ідентифікаційний номер __________________, проживаю за адресою: ___________________________________________________________, надаю свою згоду на отримання подарунку в рамках проведення акції «Віденська казка з карткою MasterCard від Ощадбанку»


Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», надаю свою згоду на обробку та використання моїх персональних даних необхідних для отримання подарунку та погоджуюсь, що відповідно до вимог Законодавства України, утримано податок з Доходу Фізичних Осіб у розмірі, встановленому Податковим Кодексом України. Крім того, не заперечую проти розміщення мого прізвища та ім’я на сайті Банку.

«_____» ____________ _____р. ______________(підпис)
Крім того, для використання Головного подарунку Акції, Переможець Акції, який матиме право на отримання Головного подарунку Акції, повинен:

- мати діючий закордонний паспорт (або отримати його за власний рахунок до здійснення подорожі), термін дії якого не менш ніж 6 (шість) місяців від дати здійснення подорожі;

- не мати заборони або обмежень на виїзд за кордон або інших підстав, які не дають такому переможцю Акції змоги на здійснення подорожі за сертифікатом на туристичні послуги (Головним подарунком Акції).

8.9. Відмова від надання документів з п.п.8.8. Правил, та/або надання таких документів пізніше 15 січня 2014 року, позбавляє Переможця Акції права на отримання відповідного Подарунку Акції.

8.10. У разі відсутності в Переможця Акції можливості скористатися відповідний Подарунком Акції  з будь-яких особистих причин в строки, передбачені п.п.7.2 та п.п.7.3. Правил, Організатор та/або Представництво та/або Банк не сплачують жодних компенсацій, пов'язаних з такою неможливістю використання Подарунка Акції.

8.11. У разі, якщо Переможець Акції з будь-яких  причин не може отримати відповідний Подарунок Акції особисто, Подарунок Акції може бути отриманий Представником такого Переможця Акції на підставах, передбачених чинним законодавством України.

Переможець Акції не може передавати своє право отримати відповідний Подарунок Акції третім особам, передавати таке право у спадщину чи за договором дарування третім особам.

8.12. Подарунок Акції не може бути виданий в грошовому еквіваленті або замінений іншим благом. Подарунки Акції, зазначені в п.7.1. Правил, обміну та поверненню не підлягають.

8.13. Кожен Учасник Акції має право на отримання лише 1 (одного) подарунку Акції, зазначеного у п.7.1. Правил.

8.14. Організатор Акції, на підставі отримання від Банку підтвердження та отримання документів відповідно до п.п.8.8. Правил, забезпечує Переможців Подарунками Акції.

8.15. Організатор/Представництво/Банк не беруть на себе відповідальності у відношенні будь-яких суперечок стосовно Заохочувальних подарунків Акції/Головного подарунку Акції. Організатор/Виконавець не вступають в будь-які суперечки стосовно визнання будь-яких осіб Учасниками Акції/ Переможцями Акції/Головним переможцем Акції і прав на одержання Заохочень Акції/Головного заохочення Акції. Організатор/Виконавець не беруть на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках.

8.16. Організатор/Представництво/Банк та залучені ним треті особи не несуть відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Організатора/Представництва/Банку та залучених ним третіх осіб обставини.

8.17. Організатор/Представництво/Виконавець не відповідають за будь-які витрати Переможців Акції, які матимуть право на отримання Подарунків Акції відповідно до умов цих Правил, пов’язані з отриманням та подальшим використанням Заохочувальних подарунків Акції/Головного подарунку Акції.
9. Інші умови

9.1. Учасники Акції несуть особисту відповідальність за невиконання чи неналежне виконання умов Акції. 

9.2. Своєю участю в Акції всі Учасники Акції підтверджують, що їм є зрозумілими умови участі в Акції, викладені вище, вони повністю погоджуються із цими Правилами та зобов’язуються їх виконувати. 

9.3. Учасники Акції несуть особисту відповідальність за достовірність наданої ними інформації.

9.4. Добровільно надаючи персональні дані про себе, а саме: прізвище, ім’я, по батькові, копію паспорта громадянина України (всі заповнені сторінки), копію довідки про надання індивідуального податкового номеру, Заявку – Згоду на отримання подарунку, Переможці Акції підтверджують свою згоду на збір, зберігання, використання, обробку й поширення даних Організатором та уповноваженими ними особами, які будуть вживати необхідних заходів для захисту таких даних від несанкціонованого розповсюдження.
9.5. Фактом участі в цій Акції Переможці Акції підтверджують вірність наданої інформації та згоду на її подальше використання так, як це вказано нижче. Переможці Акції несуть персональну відповідальність за достовірність наданої інформації (в т.ч. інформації щодо контактів з ними).

9.6. Переможці Акції зобов’язані підписати всі необхідні документи, пов’язані з отриманням відповідних Подарунків Акції.

9.7. Беручи участь в Акції кожен Учасник Акції тим самим підтверджує свою згоду на безкоштовне використання наданої інформації, його особистих даних Організатором/Банком, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (в т.ч. його імені та фотографії) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо та відеоматеріалах, інтерв'ю зі ЗМІ, а також для надсилання інформації на адреси/телефонні номери, вказані Учасником Акції при відкритті Преміальної карти MasterCard, повідомлень (в т.ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором/Банком та/або будь-якою третьою особою. Усі відео- та фотоматеріали, зроблені за участю Учасників Акції/Переможців Акції, створені під час проведення Акції, та/чи у зв’язку з Акцією, є власністю Організатора/Банка і можуть використовуватися без їхньої на те згоди та будь-якого відшкодування. Переможці Акції погоджуються фотографуватися для виготовлення графічних матеріалів, при цьому винагорода за це входить до вартості отриманих ними Подарунків Акції (без додаткових виплат). Усі права інтелектуальної власності, що виникають у зв’язку з виконанням цього пункту Правил, належать Організатору/Банку.

9.8. Організатор/Банк не несуть відповідальності у випадку невиконання своїх зобов’язань внаслідок надання Учасником Акції/Переможцем Акції неповних, застарілих, недостовірних персональних даних.

9.9. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Банком.

9.10. Усі результати Акції є остаточними і оскарженню не підлягають.