asyan.org
добавить свой файл
1 2
УКРАЇНСЬКА
Apple Inc.

Ліцензійна угода щодо програмного забезпечення iTunes для Windows
Просимо уважно ознайомитися з цією ліцензійною угодою («Ліцензія»), перш ніж використовувати програмне забезпечення Apple. Використовуючи програмне забезпечення Apple, Ви погоджуєтеся дотримуватися умов цієї Ліцензії. Якщо Ви не погоджуєтеся з умовами цієї Ліцензії, не використовуйте це програмне забезпечення. Якщо Ви не погоджуєтеся з умовами цієї Ліцензії, Ви можете повернути програмне забезпечення Apple в пункт продажу, де його було придбано, і Вам відшкодують сплачену суму. Якщо Ви отримали доступ до електронної версії програмного забезпечення, оберіть варіант «Не погоджуюсь/відмовляюсь». Якщо програмне забезпечення Apple входило до комплекту апаратного забезпечення, яке Ви придбали, Вам слід повернути весь комплект програмного/апаратного забезпечення; у такому разі Вам відшкодують сплачену суму.
Увага! У межах, в яких це програмне забезпечення можна використовувати для відтворення матеріалів, Ви отримуєте ліцензію тільки на відтворення матеріалів, не захищених авторським правом, матеріалів, на які Ви маєте авторське право, або матеріалів, на відтворення яких Ви отримали право або маєте законний дозвіл. У разі, якщо це програмне забезпечення буде використовуватися для отримання віддаленого доступу до аудіофайлів, що будуть прослуховуватися на комп’ютерах, віддалений доступ до музики, захищеної авторським правом, надається тільки для правомірного використання або такого використання, на яке Ви маєте законний дозвіл. Якщо Ви не впевнені щодо права на копіювання будь-яких матеріалів або отримання до них доступу, потрібно звернутися до свого консультанта з правових питань.
^ 1. Загальні положення. Програмне забезпечення Apple та сторонніх розробників, їх документація та будь-які шрифти, що надаються разом із цією Ліцензією, незалежно від того, чи були вони надаються вони на диску, у пам'яті постійного зберігання або будь-якому іншому носії та в будь-якій іншій формі (надалі «Програмне забезпечення») не продаються, а надаються Вам за ліцензією Apple Inc. («Apple») для використання тільки на умовах цієї Ліцензії, і компанія Apple зберігає за собою право на всі прямо не надані Вам права. Умови цієї Ліцензії розповсюджуються на будь-які оновлення програмного забезпечення, які постачаються Apple і заміняють та/або доповнюють первісний продукт Програмного забезпечення Apple, окрім випадків, коли таке оновлення супроводжується окремою ліцензією, положення якої у такому випадку мають переважну силу.
Права власності й інтелектуальної власності на будь-який вміст, відображений за допомогою Програмного забезпечення Apple або до якого отримано доступ через Програмне забезпечення Apple, належать відповідним власникам цього вмісту. Такий вміст може бути захищений законом про авторське право чи іншими законами та угодами щодо інтелектуальної власності, і на нього можуть розповсюджуватися умови щодо використання, які встановлені стороннім розробником, що надає цей вміст. Ця Ліцензія не надає Вам жодних прав на використання такого вмісту.
^ 2. Передбачені види використання та обмеження Ліцензії.

A. Згідно з положеннями й умовами цієї Ліцензії, Вам надається обмежена неексклюзивна ліцензія на встановлення та використання Програмного забезпечення Apple. У межах, в яких Програмне забезпечення Apple можна використовувати для відтворення матеріалів, таке використання обмежується відтворенням матеріалів, не захищених авторським правом, матеріалів, на які Ви маєте власне авторське право, або матеріалів, на відтворення яких Ви отримали право або маєте законний дозвіл. Ви не маєте права надавати мережевий доступ до Програмного забезпечення Apple для одночасного його використання на декількох комп’ютерах. Ви можете створити одну копію Програмного забезпечення Apple у формі, придатній для машинного зчитування, виключно в цілях резервного копіювання, за умови, що в цій резервній копії буде збережено всі повідомлення про авторські права та інші відомості про власника прав, що містяться в оригіналі.
Окрім обмежень, що викладені вище, власні бібліотеки Apple («Apple DLLs»), що містяться у Програмному забезпеченні Apple, мають ліцензії на використання тільки з Програмним забезпеченням Apple. Якщо Ви – розробник WebKit, то можете використовувати Apple DLLs для особисто або в межах компанії разом в процесі розробки рушія WebKit згідно з відповідними ліцензіями WebKit <http://webkit.org/>.
B. Ви не маєте права копіювати (крім випадків, коли це передбачено Ліцензією), декомпілювати, здійснювати зворотне проектування, розпаковувати, намагатися розкрити початковий код, розшифровувати, змінювати, створювати похідні продукти Програмного забезпечення Apple, чи будь-якої їхньої частини (окрім випадків, коли будь-яке наведене вище обмеження забороняється чинним законодавством, і винятково в межах такої заборони, а також крім випадків, коли такі дії дозволені умовами ліцензії, що регулюють використання компонентів з відкритим кодом, які входять до Програмного забезпечення Apple), а також погоджуєтеся з цими умовами та зобов’язуєтеся не допускати зазначених дій іншими особами. Будь-яка спроба вчинити такі дії є порушенням прав Apple та її ліцензіарів на Програмне забезпечення Apple.
C. Комплект VoiceOver ― автоматичні оновлення. Під час використання комплекту VoiceOver версії 1.3 Програмне забезпечення Apple буде періодично перевіряти ресурси Apple на наявність оновлень правил вимови, що використовуються VoiceOver, для формулювання усних фраз, що лунають, коли Ви користуєтесь функцією VoiceOver. Якщо випущено оновлення вимови, це оновлення автоматично завантажується на Ваш комп’ютер, а коли Ви почнете використання функції VoiceOver, нова версія набору усних фраз буде створена та синхронізована з Вашим iPod. Попередня версія набору усних фраз після цього буде недоступна. При виконанні цих автоматичних оновлень не змінюються мультимедійний вміст (наприклад, подкасти, музичні та відеозаписи), що зберігається на Вашому iPod та у Вашій медіатеці iTunes.
D. Доступ до деяких компонентів Програмного забезпечення Apple і відкритих програмних засобів сторонніх розробників, які є частиною Програмного забезпечення Apple (разом «Компоненти з відкритим кодом»), надавався та може надаватися компанією Apple на веб-сайті Apple, присвяченому програмам із відкритим кодом (http://www.opensource.apple.com/). Ви можете модифікувати або замінювати лише ці Компоненти з відкритим кодом, за умови, що: (i) Програмне забезпечення Apple, що створене в результаті модифікації, використовується замість не модифікованого Програмного забезпечення Apple на одному комп’ютері марки Apple; а також (ii) Ви маєте дотримуватися інших умов цієї Ліцензії та інших відповідних умов ліцензування, які регулюють використання Компонентів з відкритим кодом. Компанія Apple не зобов'язана надавати технічне обслуговування, технічну чи іншу підтримку для подібного модифікованого Програмного забезпечення Apple.
^ 3. Передача прав. Ви не маєте права брати або здавати в оренду, позичати, розповсюджувати або надавати субліцензію на Програмне забезпечення Apple. Однак Ви можете виконати одноразову необоротну передачу всіх своїх ліцензійних прав на Програмне забезпечення Apple третій особі, за умови, що: (a) така передача прав передбачає надання всього Програмного забезпечення Apple, включаючи всі його складові частини, оригінальні мультимедійні матеріали (якщо вони надавались), друковані матеріали та цю Ліцензію; (b) у Вас не залишиться жодних повних або часткових копій Програмного забезпечення Apple, у тому числі копії, що зберігаються на комп'ютері або іншому пристрої зберігання даних; (c) сторона, яка отримує Програмне забезпечення Apple, повинна прочитати та погодитися з умовами цієї Ліцензії.
^ 4. Згода на використання даних.

A. Діагностична інформація та дані про використання. Якщо Ви приймаєте участь у зборі діагностичної інформації та даних про використання Ви погоджуєтеся з тим, що компанія Apple, її дочірні підприємства й агенти можуть збирати, зберігати, обробляти та використовувати діагностичну та технічну інформацію, дані про використання та супутню інформацію, включно з, крім іншого, інформацією про Ваш комп’ютер, системне й програмне забезпечення та периферійні пристрої. Періодичний збір такої інформації проводиться для того, щоб полегшити доставку оновлень програмного забезпечення, надання Вам технічної підтримки щодо продукції та інших послуг (якщо такі надаються), що стосуються Програмного забезпечення Apple, та перевірки дотримання умов цієї Ліцензії. З метою забезпечення та вдосконалення своїх продуктів і послуг Apple може використовувати цю інформацію за умови, що вона збирається у формі, яка не ідентифікує Вас особисто.
B. Дані медіатеки. Програмне забезпечення Apple містить функції, які покладаються на інформацію про Вашу медіатеку iTunes. Якщо Ви дозволите Apple отримувати інформацію про Вашу медіатеку iTunes, Ви погоджуєтеся з тим, що компанія Apple, її дочірні підприємства і агенти можуть передавати, збирати, зберігати, обробляти та використовувати цю інформацію (включаючи, зокрема, інформацію про виконавців, альбоми та назви пісень у Вашій медіатеці) для надання та покращення таких функцій. Ви можете в будь-який момент заборонити використання такої інформації. Для цього треба відкрити в Програмному забезпеченні Apple розділ «Настройки» та зняти відповідний прапорець у розділі настройок «Магазин».
C. Політика конфіденційності. Ваша інформація завжди оброблятиметься згідно з Політикою конфіденційності Apple, яка зазначена у цій Ліцензії в якості посилання: http://www.apple.com/privacy/.
^ 5. iTunes Store та інші послуги.

A. Це програмне забезпечення надає доступ до онлайн-магазину iTunes Store компанії Apple (якщо є така можливість), що пропонує за певну плату завантажувати музику та надає інші послуги, App Store та інших сервісів і веб-сайтів Apple та сторонніх розробників (надалі разом і окремо — «Послуги»). Ці Послуги можуть буди доступні не всіма мовами та не в усіх країнах. Для використання цих Послуг потрібен доступ до мережі Інтернет, а для використання окремих Послуг потрібен ідентифікатор Apple ID. Крім того, може знадобитися прийняття додаткових умов використання для надання послуг та може стягуватися додаткова плата.
B. Використовуючи це Програмне забезпечення разом із обліковим записом iTunes Store, ідентифікатором Apple ID або обліковим записом iCloud, Ви погоджуєтеся з діючими положеннями й умовами надання послуг, що встановлені для цього облікового запису, наприклад з останньою версією Умов і положень iTunes Store, переглянути які можна на сторінці http://www.apple.com/legal/itunes/ww/, або з Положеннями і умовами iCloud, ознайомитися з якими можна на сторінці http://www.apple.com/legal/icloud/ww/. Якщо Ви не погоджуєтесь з діючими положеннями та умовами для такого облікового запису, не використовуйте Програмне забезпечення Apple разом із цим обліковим записом.
C. Ви усвідомлюєте, що в процесі використання будь-яких Послуг Вам можуть зустрітися матеріали, які вважаються образливими, непристойними або неприйнятними, у вмісті яких можна або не можна виявити непристойну лексику. Однак Ви погоджуєтеся використовувати Послуги на власний ризик, і компанія Apple не нестиме перед Вами відповідальності за матеріали, що можуть бути розцінені як образливі, непристойні або неприйнятні. Типи вмісту (у тому числі жанри, піджанри, а також категорії і підкатегорії Подкастів та інші типи) й описи надаються для зручності користування, і Ви усвідомлюєте, що компанія Apple не гарантує їхньої точності, та погоджуєтеся з цим.
D. Певні послуги можуть відображати, містити або надавати доступ до вмісту, даних, інформації, програм або матеріалів сторонніх розробників («Матеріали сторонніх розробників») або генерувати посилання на веб-сайти певних сторонніх розробників. Використовуючи ці Послуги, Ви визнаєте та погоджуєтеся з тим, що компанія Apple не зобов’язана вивчати або оцінювати вміст, точність, повноту, актуальність, правомірність, дотримання авторських прав, законність, пристойність, якість чи будь-які інші аспекти таких Матеріалів або веб-сайтів сторонніх розробників. Компанія Apple, її керівництво, філіали та дочірні підприємства не гарантують та не схвалюють, а також не беруть зобов’язання і не нестимуть відповідальність перед Вами або будь-якою іншою особою за будь-які Послуги, Матеріали сторонніх розробників або їхні веб-сайти, або за будь-які інші матеріали, продукти або послуги сторонніх розробників. Матеріали сторонніх розробників та посилання на інші веб-сайти надаються винятково для Вашої зручності. Ви зобов’язуєтеся не використовувати будь-які Матеріали сторонніх розробників у такий спосіб, що приводить до замаху на права або порушення прав будь-якої іншої особи, а також погоджуєтеся з тим, що компанія Apple не нестиме відповідальність за подібні Ваші дії.
E. Ви погоджуєтесь з тим, що Послуги (зокрема, графічні зображення, аудіокліпи та редакційний вміст) містять інформацію, матеріали та контент, що є власністю компанії Apple та/або її ліцензіарів, і такі данні захищені законом про права інтелектуальної власності та іншими законами(зокрема, законом про авторські права). Ви зобов’язуєтесь не використовувати такий контент, інформацію або матеріали в будь-який спосіб, окрім дозволених для даних Послуг, або у будь-який спосіб, який суперечить умовам цієї Ліцензії або порушує права на інтелектуальну власність третьої сторони або компанії Apple. Забороняється в будь-якій формі та в будь-який спосіб відтворювати будь-яку частину Послуг. Ви погоджуєтеся не змінювати, не давати та не брати в оренду, не позичати, не продавати, не розповсюджувати та жодним чином не створювати похідних продуктів на основі Послуг. Крім того, Ви не маєте права використовувати Послуги будь-яким недозволеним способом, зокрема, використовувати Послуги для передачі комп’ютерних вірусів, комп’ютерних хробаків, троянських вірусів або інших шкідливих програм або використовувати послуги таким чином, що призводить до зниження пропускної здатності або перевантаження мережі. Ви також погоджуєтеся жодними чином не використовувати Послуги для домагання, образ, переслідування, погроз, наклепу або вчинення інших порушень прав будь-якої іншої особи, а також з тим, що компанія Apple не несе відповідальність за будь-яке таке використання з Вашого боку, а також за можливе отримання Вами внаслідок користування будь-якими Послугами будь-яких повідомлень, які мають надокучливий характер, містять погрози, наклепи, або є образливими, неправомірними чи незаконними.
F. При цьому Послуги та Матеріали сторонніх розробників, до яких можна отримати доступ, перейти та які можна відобразити за допомогою Програмного забезпечення Apple, доступні не всіма мовами і не в усіх регіонах і країнах. Компанія Apple не заявляє, що такі Послуги та Матеріали є придатними та доступними для використання в будь-якому конкретному регіоні. Якщо Ви вирішили використовувати такі Послуги та Матеріали сторонніх розробників або отримати до них доступ, Ви дієте на власний розсуд та несете відповідальність за дотримання норм чинного законодавства, зокрема, норм місцевого законодавства. Компанія Apple та її ліцензіари зберігають за собою право в будь-який час без повідомлення змінювати, призупиняти, вилучати будь-які Послуги або забороняти доступ до них. У жодному разі Apple не нестиме відповідальність за вилучення будь-якої Послуги або заборону доступу до неї. Компанія Apple може також за будь-яких обставин і без попередження накладати обмеження на використання певних послуг або доступ до них, та не нестиме за це відповідальність.следующая страница >>