asyan.org
добавить свой файл
1
3 березня в Центральній бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького пройшла художньо-культурна зустріч «Творці і музи», присвячена презентації книги Л.А. Северіної «Николаев и Макушины».

Відомий в місті екскурсовод Л.А. Северіна вперше створила цілісне бачення творчості родини скульпторів та художників Макушиних - Юрія Андрійовича, його дружини Інни Вікторівни та сина Віктора Юрійовича, які присвятили свою діяльність рідному краю, створенню його культурно-естетичного образу та духовних цінностей.

Книга вийшла у видавництві Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.

Видатних миколаївців привітали представники органів влади, інтелігенція міста, шанувальники творчості сім’ї Макушиних, ЗМІ.

На заході виступили радник голови Миколаївської обласної ради Т.І. Бугаєнко, голова Миколаївської обласної організації спілки художників України О.К. Приходько, директор Миколаївського обласного художнього музею ім. В.В. Верещагіна С.М. Росляков, директор Миколаївського зоопарку В.М. Топчий, ін.

Зустріч проходила у формі діалогу союзу митців Макушиних з гостями заходу, під час якого вони розповіли про свій життєвий шлях, цікаві події і факти, пов’язані з їхньою творчістю.

Захід відбувся у добре знайомому для городян форматі: з переглядом робіт сім’ї Макушиних, фото слайдів, матеріалів з опублікованих книг та місцевих ЗМІ.

Гості заходу мали змогу поспілкуватися з автором книги та членами видатної сім’ї, поділитись враженнями та ознайомитися з новою книгою.

Презентація пройшла в дружній, невимушеній атмосфері.