asyan.org
добавить свой файл
1
Зразок заяви-відмови від проходження медичного огляду для осіб віком 18 років та більше

Організаторам Бейсбольного Табору

Гусякову І.А.

Томашевич М.В

Заява

Я, Іванов Іван, прошу дозволити мені брати участь у Бейсбольному таборі та відмовляюсь проходити медичну комісію для обстеження стану мого здоров'я для можливості прийняття участі в спортивних іграх. При цьому, я усвідомлюю, що стан мого здоров'я може бути в незадовільному стані і спортивні ігри, в яких я прийматиму участь, можуть завдати шкоди моєму здоров'ю та життю. У разі зазнання мною травм чи погіршення стану мого здоров'я під час проведення спортивних ігор, жодних претензій до організаторів з мого боку чи з боку моїх родичів/представників висуватись не буде.

Дата Підпис

(УВАГА: заява пишеться від руки)

Зразок заяви-відмови від проходження медичного огляду для осіб, яким ще не виповнилось 18 років. Пишеться батьками/опікунами учасника

Організаторам Бейсбольного Табору

Гусякову І.А.

Томашевич М.В

Заява

Я, Іванов Іван, балько/мати/опікун (написати потрібне) учасника бейсбольного табору Іванова Петра, прошу дозволити йому брати участь у Бейсбольному таборі та відмовляюсь від того, щоб він/вона (написати потрібне) проходив(ла) медичну комісію для обстеження стану його(її) здоров'я для можливості прийняття участі в спортивних іграх. При цьому, я усвідомлюю, що стан його (її) здоров'я може бути в незадовільному стані і спортивні ігри, в яких він(вона) прийматиме участь, можуть завдати шкоди його(її) здоров'ю та життю. У разі зазнання ним(нею) травм чи погіршення стану його(її) здоров'я під час проведення спортивних ігор, жодних претензій до організаторів з мого боку висуватись не буде.

Дата Підпис

Увага!

Примітка: у таборі грається спрощений варіант бейсболу, який називається софтбол. Він не вирізняється підвищеним травматизмом і не вимагає спеціальної фізичної підготовки. Однак, в силу численних повідомлень в засобах масової інформації про трагічні випадки на шкільних уроках фізкультури, організатори просять Вас поставитись відповідально до оцінки стану свого здоров’я та обстежитись у лікаря до початку табору. Використовуйте наведені вище форми заяв лише у випадку, якщо у Вас немає можливості пройти медичний огляд і Ви готові відмовитись від будь-яких претензій до організаторів табору у випадку, якщо в результаті ігор буде завдано шкоди Вашому (або Вашої дитини) здоров'ю або життю. Дякуємо за розуміння і до зустрічі у таборі!

Організатори Бейсбольного табору.

Поради від організаторів на час проведення табору:

  1. ^ Постійно мати та використовувати сонцезахисний крем. Рівень захисту виберіть самі залежно від чуйності Вашої шкіри.

  2. Обов'язково покривати голову кепкою, банданою або іншим головним убором, який захистить Вашу голову від прямого сонячного проміння. Не недооцінюйте його негативний вплив. Перегрів на сонці може спричинити знепритомнення або різке підвищення температури організму уже через кілька годин.

  3. Постійно мати при собі та пити воду (не пийте з однієї пляшки всією командою – це не гігієнічно). У разі неспоживання достатньої кількості води, Ваш організм зневоджується і Ви скоро відчуваєте втому і знесилення.

  4. Підготуйте свої м'язи до фізичних навантежень ДО табору – робіть ранкові/вечірні пробіжки, відвідайте спортзал. Найбільше навантаження Ви відчуєте на м'язи ніг (майже усі, особливо сідничні) та правої (якщо Ви правша) або лівої руки (якщо лівша). Елементарні вправи, які можна зробити вдома – за тиждень до табору почніть присідання та віджимання від підлоги тричі на день поступово збільшуючи навантаження.

  5. Постійно носіть кросівки! Сандалі, в'єтнамки, шльопанці, балетки, кірзові чоботи і тим більше каблуки неприйнятні і можуть бути причиною травм.

Усі ці поради базуються на багаторічному досвіді проведення нашого Бейсбольного Табору. Сонячні опіки, перегрівання на сонці з подальшою високою температурою, спрага, «крепатура» у м’язах та підвернуті ноги – це результат недотримання вище наведених порад. Будь-ласка, подбайте про себе, щоб отримати максимум задоволення від нашого табору!

Організатори табору