asyan.org
добавить свой файл
1
Змінюються форма звітності з ПДВ
Шановні платники податків! Охтирська ОДПІ інформує! Наказом Міністерства фінансів України від 17.12.2012 р. N 1342 "Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 25 листопада 2011 року N 1492”, яким передбачено скорочення кількості податкової звітності шляхом переходу від чотирьох форм податкових декларацій з податку на додану вартість до однієї.

Зазначена форма декларації буде застосовуватись платниками податку на додану вартість як для відображення результатів діяльності та проведення розрахунків з державним бюджетом, так і для відображення діяльності у сфері сільського та лісового господарства, а також рибальства відповідно до статті 209 Кодексу, діяльності переробних підприємств (п. 1 підрозділу 2 розділу XX "Перехідні положення"), діяльності сільськогосподарських підприємств відповідно до п. 209.18 статті 209 Кодексу.

При цьому всі платники податку на додану вартість подають податкову декларацію з податку на додану вартість з відміткою "загальна".

Переробні підприємства, підприємства, які зареєстровані як суб'єкти спеціального режиму оподаткування, і сільськогосподарські підприємства, які здійснюють діяльність відповідно до п. 209.18 статті 209 Кодексу, подають крім декларації з податку на додану вартість з відміткою "загальна" для розрахунків з державним бюджетом ще й декларацію з податку на додану вартість з відміткою про спеціальний режим оподаткування для відображення відповідного виду діяльності платника.

Отже, нова форма декларації з податку на додану вартість вводиться в дію для звітності, поданої починаючи з 1 квітня 2013 року.

Таким чином, починаючи з 01 квітня 2013 року за новими формами платниками податку подаються такі форми податкової звітності з ПДВ:

- декларація з податку на додану вартість;

- уточнюючий розрахунок податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок .
Охтирська ОДПІ