asyan.org
добавить свой файл
1ВІДДІЛ ОСВІТИ І НАУКИ

ГОРОХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ


ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНЯ №1 ІМ. І.Я.ФРАНКА М. ГОРОХІВ

НАКАЗ
02.11.2012р. м. Горохів № 188
Про підсумки І етапу

Всеукраїнських предметних олімпіад
На виконання наказів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 14 серпня 2012 року №916 „Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2012/2013 навчальному році", від 27 червня 2012 року №751 "Про започаткування щорічної Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури і спорту", наказ управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації від 13.09.12р. №488, відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року №1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за № 1318/20056, наказу райвон «Про проведення І-ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2011-2012 навчальному році» від 25.10.2012 № 217 та з метою пошуку, підтримки і розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді, наказу по школі № 185 від 10 жовтня 2012 року та з метою підтримки і розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді з 25.10.12 по 02.11.2012 р. було проведено окружні олімпіади з таких навчальних предметів: українська мова і література, математика, географія, фізика, історія, хімія, біологія, основи правознавства, англійська мова, інформаційні технології, трудове навчання.

Слід відмітити, що на високому рівні проведено усі олімпіади.

У І турі Всеукраїнської олімпіади з фізики взяли участь 19 учнів. Всі школи округу представили учасників. Високий рівень підготовки показали учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня №1 (вчитель Бабій І.П.). Достатній рівень підготовки показали учні ЗОШ І-ІІ ступеня с. Журавники, с. Квасів, с. Охлопів (вчителі Янюка Н.М., Федина Р.П., Вітинський В.М.).

У І турі Всеукраїнської олімпіади з історії взяли участь 16 учнів. Не представлено учасників команди ЗОШ І-ІІ ступеня с. Сільце. Високий рівень підготовки показали учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня №1 (вчителі Слюсарчук І.О., Савчук В.М., Медведчук А.Д.). Достатній рівень навчальних досягнень з історії показали учні ЗОШ І-ІІ ступеня с. Журавники, с.Охлопів (вчителі Галущак А.Я, Туришин.).

У І турі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови взяли участь 12 учнів. Не представлено учасників команди ЗОШ І-ІІ ступеня с. Журавники. Високий рівень підготовки показали учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня №1 та ЗОШ І-ІІ ступеня с. Охлопів (вчителі Демчук О.С., Гутверт Л.О., Туришина Т.Є.) та учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня №1, ЗОШ І-ІІ ступеня с. Сільце (вчителі Гришай Л.І., Карпевич З.Є.)

У І турі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій взяли участь 6 учнів трьох шкіл округу. Високий рівень підготовки показали учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня №1 (вчитель Кулай В.С.). Достатній рівень підготовки показали учні ЗОШ І-ІІ с. Холонів, с. Журавники (вчителі Пилип’юк Ю.В., Супрун Р.В.).

У І турі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання взяли участь 8учнів 9 та 11 класів всіх шкіл округу. Високий рівень підготовки показали учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня №1 та ЗОШ І-ІІ с. Сільце (вчителі Качур М.С., Кулай В.С. та Лоза С.).

У І турі Всеукраїнської олімпіади з біології взяли участь 10 учнів. Всі школи округу представили учасників. Слід відмітити, що високий рівень підготовки показали учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня №1 (вчитель Шеренговська Н.Є.). Достатній рівень підготовки показали учні ЗОШ І-ІІ ступеня с. Квасів та с. Журавники (вчителі Цибуля Т.Я., Царук І.Я.).

У І турі Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури взяли участь 17 учнів. Високий рівень підготовки показали учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня №1 (вчителі Мудрак Л.Л., Щерблюк Є.В., Глушко С.П., Пилип’юк О.А.). Достатній рівень підготовки показали учні ЗОШ І-ІІ ступеня с. Журавники (вчитель Майко Г.З., Боса Р.Т.).

У І турі Всеукраїнської олімпіади з хімії взяли участь 10 учнів. Не представлено команди загальноосвітніх закладів с. Квасів. Високий рівень підготовки показали учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня №1 (вчитель Дацюк Р.О.). Достатній рівень підготовки показали учні ЗОШ І-ІІ ступеня с.Сільце (вчитель Царук І.Я.) та ЗОШ І-ІІ ступеня с. Журавники (вчитель Царук І.Я.).

У І турі Всеукраїнської олімпіади з основ правознавства взяли участь 4 учні. Не представлено команди загальноосвітніх закладів с. Квасова, с. Сільце. Високий рівень підготовки показали учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня №1 (вчитель Слюсарчук І.О.). Достатній рівень підготовки показали учні ЗОШ І-ІІ ступеня с.Журавники (вчитель Галущак А.Я.).

У І турі Всеукраїнської олімпіади з математики взяли участь 25 учні. Всі школи округу представили учасників. Високий рівень підготовки показали учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня №1 (вчителі Пушкарська О.Л., Грищук С.М.) та ЗОШ І-ІІ ступеня с. Журавники (вчитель Янюк Н.М.). Достатній рівень навчальних досягнень з математики показали учні ЗОШ І-ІІ ступеня с. Холонів (вчителі Прокопчук Ю.Л.).

У І турі Всеукраїнської олімпіади з географії взяли участь 13 учнів Всі школи округу представили учасників. Високий рівень підготовки показали учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня №1 (вчитель Киричук О.Р.). Достатній рівень підготовки показали учні ЗОШ І-ІІ ступеня с.Охлопів та учні ЗОШ І-ІІ ступеня Холонів (вчитель Майко О.В., Шило С.М.).
Розглянувши матеріали І туру предметних олімпіад,

НАКАЗУЮ:

  1. Визначити переможцями (І місце) таких учнів:

з української мови і літератури:

Чернящук Д. (7 клас), ЗОШ І-ІІІ ступеня №1,

Семенець Д. (8 клас), ЗОШ І-ІІІ ступеня №1,

Киселюк Д. (9 клас), ЗОШ І-ІІІ ступеня №1,

Киричук А. (10 клас), ЗОШ І-ІІІ ступеня №1,

Іванюк І. (11 клас), ЗОШ І-ІІІ ступеня №1.
з математики: Ліщина А. (6 клас) ЗОШ І-ІІІ ступеня №1,

Боярчук С. (7 клас), ЗОШ І-ІІ ступеня с. Журавники,

Дуда Н. (8 клас), ЗОШ І-ІІІ ступеня №1,

Воронецька Н. (9 клас), ЗОШ І-ІІІ ступеня №1,

Шеремета Н. (10 клас), ЗОШ І-ІІІ ступеня №1,

Білик І. (11 клас), ЗОШ І-ІІІ ступеня №1.

з географії:

Семенець Д. (8 клас), ЗОШ І-ІІІ ступеня №1,

Воронецька Н. (9 клас), ЗОШ І-ІІІ ступеня №1,

Киричук А. (10 клас) ЗОШ І-ІІІ ступеня №1,

Іванюк І. (11 клас), ЗОШ І-ІІІ ступеня №1.
з фізики: Конопацька О. (7 клас), ЗОШ І-ІІІ ступеня №1,

Романюк Н., (8 клас), ЗОШ І-ІІІ ступеня №1,

Воронецька Н.(9 клас), ЗОШ І-ІІІ ступеня №1,

Кравчук О. (10 клас), ЗОШ І-ІІІ ступеня №1,

Білик І. (11 клас), ЗОШ І-ІІІ ступеня №1.

з історії: Процюк М. (8 клас), ЗОШ І-ІІІ ступеня №1,

Боровська К. (9 клас), ЗОШ І-ІІІ ступеня №1,

Майко С. (10 клас) ЗОШ І-ІІІ ступеня №1,

Рижановський В. (11 клас) ЗОШ І-ІІІ ступеня №1.
з хімії: Дуда Н. (8 клас), ЗОШ І-ІІІ ступеня №1,

Киселюк Д. (9 клас) ЗОШ І-ІІІ ступеня №1.

з біології:

Іванюк С. (8 клас), ЗОШ І-ІІІ ступеня №1,

Киселюк Д. (9 клас), ЗОШ І-ІІІ ступеня №1,

Шеремета Н.(9 клас), ЗОШ І-ІІІ ступеня №1.
з основ правознавства : Кульган І. (10 клас), ЗОШ І-ІІІ ступеня №1,

Іванюк І. (11 клас), ЗОШ І-ІІІ ступеня №1,

Воронецька Н. (9 клас), ЗОШ І-ІІІ ступеня №1.

з англійської мови:

Гав’янець М. (8 клас), ЗОШ І-ІІ ступеня с. Охлопів,

Воронецька Н. (9 клас), ЗОШ І-ІІІ ступеня №1,

Шеремета Н. (10 клас) ЗОШ І-ІІІ ступеня №1,

Білик І. (11 клас) ЗОШ І-ІІІ ступеня №1.
з трудового навчання:

Душко В. (9 клас), ЗОШ І-ІІІ ступеня №1,

Павлюк В. (9 клас), ЗОШ І-ІІ ступеня с.Сільце,

Чех О. (9 клас) ЗОШ І-ІІІ ступеня №1,

Пилип’юк Ю. (11 клас) ЗОШ І-ІІІ ступеня №1.
з інформаційних технологій:

Тищенко І. (9 клас), ЗОШ І-ІІІ ступеня №1,

Чарук Н. (8 клас), ЗОШ І-ІІІ ступеня №1.


  1. Визначити переможцями (ІІ місце) таких учнів:

з української мови і літератури:

Боярчук С. (7 клас), ЗОШ І-ІІ ступеня с. Журавники,

Кальковець К. (8 клас), ЗОШ І-ІІ ступеня с. Журавники,

Абрагамовська Г. (9 клас), ЗОШ І-ІІ ступеня с. Журавники.

з математики:

Голуб І. (7 клас), ЗОШ І-ІІІ ступеня №1,

Бойко С. (8 клас), ЗОШ І-ІІ ступеня с. Холонів,

Войтович Т. (9 клас) ЗОШ І-ІІ ступеня с. Журавники,

Киричук А. (10 клас) ЗОШ І-ІІІ ступеня №1.


з географії: Гав’янець М. (8 клас), ЗОШ І-ІІ ступеня с. Охлопів,

Горбань Д. (9 клас), ЗОШ І-ІІ ступеня с.Холонів.

з фізики: Боярчук С. (7 клас), ЗОШ І-ІІ ступеня с. Журавники,

Шевчук А. (8 клас), ЗОШ І-ІІ ступеня с. Квасів,

Лісовик Л. (9 клас) ЗОШ І-ІІ ступеня с. Охлопів.
з історії: Матвіїшин Д. (8 клас), ЗОШ І-ІІ ступеня с. Журавники,

Джус Д. (9 клас), ЗОШ І-ІІ ступеня с.Охлопів.
з хімії:

Матвіїшин Д. (8 клас), ЗОШ І-ІІ ступеня с. Журавники,

Павлюк В. (9 клас) ЗОШ І-ІІ ступеня с.Сільце.
з біології: Герба А., (8 клас), ЗОШ І-ІІ ступеня с. Квасів,

Войтович Н. (9 клас), ЗОШ І-ІІ ступеня с. Журавники.

з основ правознавства:

Довгайчук К. (9 клас), ЗОШ І-ІІ ступеня с. Журавники.
з англійської мови:

Тимчушин Д. (8 клас), ЗОШ І-ІІІ ступеня №1,

Павлюк В. (9 клас) ЗОШ І-ІІ ступеня с.Сільце.
з інформаційних технологій:

Циринюк Р. (9 клас), ЗОШ І-ІІ ступеня с. Холонів,

Матвіїшин Д. (8 клас),ЗОШ І-ІІ ступеня с. Журавники  1. Керівникам міжшкільних методичних об’єднань проаналізувати результати предметних олімпіад щодо підвищення якості роботи з даних предметів.
  1. Забезпечити участь у районних предметних олімпіадах школярів-переможців (І і ІІ місця).  1. Директорам ЗОШ І-ІІ ступеня с. Журавники Шереметі С.В., ЗОШ І-ІІ ступеня с.Охлопів Тимощук Л.М., с. Сільце Вітинському Б.Й., с. Квасів Дохнюк Т.З. взяти на персональний контроль участь учнів в І турі Всеукраїнських предметних олімпіад.
  1. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора школи з навчально-виховної роботи І.В.ТимчукДиректор В.М.САВЧУК