asyan.org
добавить свой файл
1
До комісії з трудових спорів

ВАТ «Київський завод художнього скла»

Зотова Сергія Васильовича,

електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування

4-го розряду електроцеху заводу
Заява
13 квітня 2007 року начальник електроцеху заводу Мазур М. Б. доручив мені виконати планові роботи із вимірювання опору ізоляції електромережі підприємства. Для цього на складі заводу мені за накладною від 13 квітня 2007 року № 0136 видали контрольно-вимірювальний прилад МЦ50/ТС. Перед початком виконання вказаних робіт електромережу підприємства треба було від’єднати від загальної міської електромережі — за це відповідальний начальник електроцеху Мазур М. Б.

Після того як мені повідомили, що центральний рубильник вимкнено, я розпочав замірювати опір ізоляції. Але в цей момент у мережі з’явився струм, внаслідок чого під’єднаний до неї контрольно-вимірювальний прилад був зіпсований.

За зіпсуття контрольно-вимірювального приладу наказом директора заводу від 26 квітня 2007 року № 113-П мене притягнуто до дисциплінарної та матеріальної відповідальності — оголошено догану та відповідно за мій рахунок шляхом відрахувань із заробітної плати покриваються витрати на ремонт зіпсованого приладу в розмірі 957 грн. 80 коп.

Вважаю, що моєї вини в тому, що зіпсовано контрольно-вимірювальний прилад, нема, тому прошу комісію з трудових спорів:

1) зобов’язати директора заводу скасувати наказ від 26 квітня 2007 року № 113-П про притягнення мене до дисциплінарної та матеріальної відповідальності;

2) для з’ясування обставин зіпсуття контрольно-вимірювального приладу викликати на засідання комісії електромонтерів Кушніра С. Т., Карпова Л. М. та начальника електроцеху Мазура М. Б.

28.04.2007 Зотов