asyan.org
добавить свой файл
1

ДОДАТОК №1

Порядок оформлення документів
ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Офіційним документом, який підтверджує намір компанії про участь, є Заявка, котру необхідно надіслати Організатору  до 1 жовтня 2012 року. Разом із заявкою необхідно надіслати наступні матеріали у вільній формі:

-   інформацію про діяльність галереї (рік заснування; виставки та інші проекти, участь у міжнародних проектах; перелік художників, з якими працює галерея);

-   проект, запропонований для участі (інформація про художників і роботи: розміри, техніка, рік створення). ^ Проект, наданий на розгляд Експертній раді, не повинен відрізнятися від проекту, який буде представлений на арт-ярмарку.

Матеріали приймаються в електронному вигляді на е-mail: info@art-kyiv.com або на CD. Не приймаються слайди, каталоги, буклети.

За умови позитивного рішення Організатор надає Експоненту рахунок для оплати 100% від вартості стенду на розрахунковий рахунок Організатора. Повний розрахунок за участь у виставці здійснюється до 10 жовтня 2012 року.
У випадку несплати після 10 жовтня 2012 року Організатор має право змінити місце розташування стенду або анулювати заявку. Усі матеріали для каталогу необхідно зібрати і надати Організатору до 10 жовтня 2012 року.
^ Підписи до робіт подаються у встановленому форматі: Автор. Назва твору, рік виконання, техніка, розміри. Матеріали подаються українською та англійською мовами.
^ РОЗПОРЯДОК РОБОТИ

VIP-відкриття – 31 жовтня 2012 року.

Для відвідувачів виставка працюватиме з 1 по 18 листопада з 11.00 до 20.00
МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

Національний Культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал»

01010, м. Київ, вул. Лаврська,10-12
^ ПОРЯДОК ЗАЇЗДУ НА ВИСТАВКУ

Заїзд на виставку і монтаж здійснюються з 29 по 30 жовтня 2012 року з 10.00 до 18.00 Для заїзду необхідно мати при собі лист із переліком творів, попередньо затверджений в Оргкомітеті виставки.
^ ПОРЯДОК ВИЇЗДУ З ВИСТАВКИ

Демонтаж і виїзд здійснюється 19 листопада з 10.00 до 18.00. 
ОХОРОНА НА ПЕРІОД РОБОТИ ВИСТАВКИ

Охорона виставки здійснюється Організатором з 31 жовтня до 18 листопада 2012 року з 20.00 до 11.00 ранку. 

Стенд здається під охорону при наявності листа, попередньо затвердженого в Оргкомітеті.

Здача стендів під охорону здійснюється з 20.00. 

Зняття стендів з охорони здійснюється об 11.00.

Організатор не несе відповідальності за збереження експонатів та виставкового обладнання в робочі години - з 11.00 до 20.00.

Співробітники, які працюють біля стендів, повинні приходити за 30 хвилин до початку виставки (10.30) і не залишати стенд без нагляду до моменту передачі під охорону.
^ КОМПЛЕКТАЦІЯ СТАНДАРТНОЇ ВИСТАВКОВОЇ ПЛОЩІ

Обладнана виставкова площа:

-   виставкові панелі, h – 3 м;

-   виготовлення фризового напису;

-   освітлення;

-   стіл;

-   3 стільці.

-   послуги з прибирання проходів приміщення.

-  послуги охорони в нічний період.

-  Wi-Fi.

Експонент не має права змінювати конфігурацію стенду чи демонтувати його на частини. При бажанні використовувати додаткові елементи декору (тканину, папір тощо) заплановані оздоблювальні роботи необхідно узгодити з Оргкомітетом до початку монтажу. Також Учасник отримує:

-   5 запрошень на відкриття 31 жовтня;

-   4 перепустки для співробітників офісу;

-   2 примірники каталогу
^ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

Вказані ціни включають: виставковий збір, розворот в каталозі, оплату облаштованої виставкової території, податок на додану вартість (ПДВ – 20%).

 

^ Стандартний бокс (А) площа – 50 м кв

Вартість 3000,00 у.о.

Спарений бокс (В) площа – 100 м кв

Вартість 6000,00 у.о.

 

^ УМОВИ ОПЛАТИ

Після документального підтвердження реєстрації (отримання рахунку) необхідно до 10 жовтня 2012 року здійснити оплату у розмірі 100% від суми заявки.

Експозиційна площа вважається зарезервованою лише у випадку 100% оплати.

Організатор не надає послуг у випадку їх несвоєчасної оплати Учасником та залишає за собою право анулювати своєчасно неоплачений рахунок.

У випадку відмови Учасника від участі після ^ 10 жовтня 2011 року чи його відсутності на виставці попередньо оплачена сума не повертається.
ДОКУМЕНТИ

 З метою забезпечення ефективної організації роботи просимо Вас своєчасно надати Оргкомітету такі документи:

до 1 жовтня:

-   заявка;

-   інформація про діяльність галереї;

-   опис проекту;

до 10 жовтня:

-   матеріали в офіційний каталог виставки;

до 25 жовтня:

-   лист для дозволу на в’їзд на територію «Мистецького Арсеналу» (з переліком робіт);

-   список співробітників (для виготовлення перепусток).
^ УСЛОВИЯ УЧАСТИЯ В КАТАЛОГЕ

Каждому из участников предоставляется один разворот в официальном каталоге выставки. Первая страница, сверстана в общем стиле каталога, содержит текстовую информацию о галерее-участнике, а также логотип и адрес. Вторая – иллюстративный материал.

Для участия в каталоге необходимо заполнить форму Приложение № 2 (будет выслана Экспоненту дополнительно) и подать в Оргкомитет такие материалы:

- Иллюстративный материал. На одной странице может быть размещена одна иллюстрация произведения искусства, которое будет экспонироваться. Материалы подаются в виде компьютерных файлов TIFF или Photoshop EPS (CMYK) с разрешающей способностью 300 dpi (не рекомендуется сжимать файлы для передачи).

- Подписи к иллюстрациям в каталоге подаются на украинском и английском языках в таком формате: автор, название работы, год исполнения, техника, размеры.

- Название организации.

- Адрес.

- ФИО руководителя

До 10 октября 2012 г. Оргкомитет принимает предложения по поводу реализации художественных презентаций, конференций, круглых столов в рамках ART KYIV CONTEMPORARY 2012.
^ РЕКЛАМНЫЕ МЕРОПРИЯТИЯ НА ТЕРРИТОРИИ ВЫСТАВКИ

Реклама на территории с использованием технических и других средств (аудио, видео) возможна только после письменного согласования с Организатором.

Организатор оставляет за собой право на проведение всех видов съемки на территории выставки (экспозицию в целом, отдельные экспонаты) и использование отснятых материалов для рекламы своей деятельности в СМИ.
^ ОТВЕТСТВЕННОСТЬ СТОРОН

Участник отвечает за соблюдение действующих норм и законодательных актов Украины. В случае их нарушения оплачивает штрафные санкции. Все штрафные санкции оплачиваются на протяжении 15 банковских дней со дня получения счета на оплату.

Участник несет ответственность за соблюдение техники безопасности, пожарной охраны, норм санитарии в выставочных помещениях, установленных правил о запрете курения и употребления алкогольных напитков на территории Национального культурно-художественного и музейного комплекса «Мыстецкий арсенал»

В случае нарушения Участником условий пожарной безопасности или техники безопасности, штрафные санкции, которые применяются соответствующими органами контроля, оплачивает Участник.

В случае порчи или утраты имущества Организатора Участник несет полную материальную ответственность и возвращает такое же имущество или оплачивает его двойную стоимость в соответствии с ценами на момент выполнения обязательств.
РАЗРЕШЕНИЕ СПОРОВ

Все споры, могущие возникнуть между сторонами, будут разрешаться путем переговоров. Если стороны не могут достигнуть согласия, то спор разрешается в судебном порядке.

Вы можете скачать полную информацию об участии в арт-ярмарке: