asyan.org
добавить свой файл
1

ДОБІРКА КОРОТКОМЕТРАЖОК ВІД КРІСА МАРКЕРА
Сьогодні, 25 жовтня, у рамках програми експериментального кіно Cinergy на "Молодості" покажуть селекцію з п’яти короткометражок майстра аудіовізуальної поезії Кріса Маркера. Селекцію «Think left! Вибраний документ» представить Жан-Філліп Тессе, журналіст авторитетного французького видання Cahiers du Cinéma.
25 жовтня о 21:00 у залі «Сінематека» кінотеатру «Київ» позаконкурсна програма Cinergy продовжиться показом 5 короткометражок з серії «Шістдесяті» піонера авторського кіно, чи не найвпливовішого новатора кінематографа, французького кіноесеїста і майстра аудіовізуальної поезії Кріса Маркера. Майже 20 років тому Маркер особисто представляв свою першу повну ретроспективу на МКФ «Молодість».
Цьогорічна селекція об’єднана темою лівих ідеологій шістдесятих років. «Сподіваюсь, невдовзі побачимось» – фільм про страйк на заводі в 1967 році, «Шостий фасад пентагону» – про демонстрацію проти війні у В’єтнамі, «Тому що вам кажуть, що це можливо» – про перехід заводу до самоуправління, «Посольство» – про політичний переворот, «2084» – про століття синдикалізму.
Презентація програми відбудеться за участі Жан-Філліпа Тессе, журналіста одного з найстарших видань про кіно у світі Cahiers du Cinéma.

27 жовтня позаконкурсну програму Cinergy закриє показ повнометражного фільму Кріса Маркера «Колір повітря - червоний». Це розгорнуте кінополотно про лідерів революційних утопій і рух «нових лівих».

^ Партнери та спонсори фестивалю:
Генеральний медіа-партнер: Інтер

Генеральний інформаційний партнер: Кореспондент

Генеральний інтернет-партнер: Кореспондент.net

^ Генеральний партнер: Укрінбанк

Спонсор Ґран-прі фестивалю: оператор державних лотерей "МСЛ"

Офіційний партнер національної конкурсної програми: Всеукраїнський благодійний фонд Ігоря Янковського «Ініціатива заради майбутнього»

Офіційний партнер фестивалю: Ювелірний дім «Кімберлі»

Офіційний авіаперевізник: Міжнародні авіалінії України

Офіційний готель фестивалю: арт-готель "Баккара"

Офіційний рекламний партнер фестивалю: HITECH

Інтернет-партнер: Адамант

Офіційний фотопартнер фестивалю: фотоагентство Repor.to

Офіційне онлайн-ТБ фестивалю: BeTV.

Партнер фестивалю: Максі ТБ

Технічний партнер церемонії відкриття: Кіносвіт

Офіційний банк фестивалю: АБ «Старокиївський банк»

Культурний центр «Кінотеатр «Київ»

Дім освіти і культури «Майстер Клас»

Юридична підтримка: «Ноогвардія»
^ Культурні інституції-партнери:
Міжнародний фонд «Відродження», Міністерство культури РФ, Національний центр Олександра Довженка, Мистецький арсенал, Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000», Французький інститут в Україні, Ґете-Інститут в Україні, Італійський культурний центр, Unifrance Film International, German films, AG Kurzfilm, Польський інститут, Чеський центр, Фінська кінофундація, Норвезький інститут кінематографії, Шведський інститут кінематографії, Данський інститут кінематографії, Ісландський кіноцентр, кінофестиваль «Золотий абрикос», Міжнародний короткометражний кінофестиваль в Клермон-Феррані, Посольство Франції в Україні, Посольство Канади в Україні, Посольство Німеччини в Україні, Посольство Швеції в Україні, Посольство Фінляндії в Україні, Посольство Норвегії в Україні, Посольство Австрії в Україні, Посольство Данії в Україні, Посольство Іспанії в Україні, Посольство Аргентини в Україні, посольство Мексики в Україні, Національна кінорада Канади, Австрійська Кінокомісія, Swiss Films.
Культурний центр «Кінотеатр «Київ»

Кінотеатр «Жовтень»

Кінотеатр «Кінопанорама»
Медіа-партнери фестивалю:
Генеральний медіапартнер: Кореспондент

Офіційний гід фестивалю: Платформа

Афіша фестивалю: Кіно-Театр.ua

Партнер фестивалю: Телекритика

Офіційний англомовний пантер: What's On

Контактна інформація:

Анна Корягіна, керівник прес-служби МКФ «Молодість»

+38 063 67 62 059, anna.koriagina@molodist.com