asyan.org
добавить свой файл
1
Дніпропетровські вчителі інформатики – кращі у Європі
Учитель інформатики навчально-виховного комплексу № 100 м. Дніпропетровська Євген Мотурнак став переможцем європейського конкурсу Microsoft Appathon по створенню додатків для освіти на ОС Windows 8.
Протягом осені 50 кращих вчителів Європи вивчали програмування на платформі TouchDevelop для Windows 8. Після навчання в учасники конкурсу протягом трьох тижнів створювали власні додатки. Рішенням журі 21 учасник був запрошений на Appathon в Лондон, де вони доопрацьовували свої додатки і представили їх на суд журі та публіки. Переможці визначалися під час Британської виставки освітніх технологій Bettshow в Лондоні.
Євген Мотурнак розробив віртуальний конструктор електричних ланцюгів для учнів старших класів та студентів технічних спеціальностей. Конструктор можна використовувати для віртуальних експериментів з побудовою електричних схем. Додаток пропонує короткі підказки, посилання на теоретичний матеріал і т.д.
Євген Володимирович є переможцем міського етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2013» і у лютому 2013 боротиметься за перемогу у обласному етапі. Щиро вболіваємо та бажаємо йому перемоги.
Керівник інформаційно-аналітичного центру М.М.Кузічев