asyan.org
добавить свой файл
1
ГРАФІК

проведення свята Дня знань в загальноосвітніх навчальних закладах м. Чернівців о 10:00 1 вересня 2011 р.

Навч. закл.

Індекс, адреса

Представник ОДА

Представник Обл. ради

Представник ГУОН

Представник Чернівецької міської ради

Представник управління освіти

Чернівецький міський ліцей №1

вул.Штейнбарга, 2
















Чернівецький філософсько-правовий ліцей Чернівецької міської ради

вул.Л.Кобилиці 88-А










^ Калмикова О.В.




Чернівецький міський ліцей №3

вул.Залозецького, 13-А













Марковська Д.В.

Чернівецький міський ліцей №4

вул.Стасюка, 18-А













Кобевка А.П.

Гімназія №1

пр. Незалежності, 68

^ Паскар Олександр Іванович, в.о. начальника управління державного казначейства України у Чернівецькій області










Кузьміна О.Л.

Гімназія №2

вул.Головна, 73










Ходоровський А.О.

Білик Р.Р.

Прозоровський М.О.

Жаровський В.Я.

Мазуряк С.В.

Гімназія № 3

вул.Головна, 131

^ Шкробанець Ігор Дмитрович,

начальник головного управління охорони здоров’я ОДА










Бойко Б.О.

Гімназія № 4

вул.Щепкіна, 2

^ Сідляр Ігор Анатолійович, начальник головного управління економіки ОДА

Маніліч Валентин Михайлович, заступник голови обласної ради




Максимюк В.С.

Ватутіна Л.М.

Гімназія № 5

вул.Д.Загула, 8










Кавуля А.В.

Пєстова В.П.

Гімназія № 6

вул.Шептицького, 19

^ Павел Дмитро Дмитрович, начальник управління інфраструктури та туризму ОДА







Ротар П.Я.




Гімназія № 7

Пр. Незалежності, 88

^ Довганич Олександр Вікторович, начальник управління у справах сім’ї, молоді та сорту ОДА;

Ніколаєвич Тетяна Григорівна, заступник начальника Головного управління юстиції в Чернівецькій області ОДА







Пазюк М.Д.

Кушнірик Я.Д.




ЗОШ № 1

вул.Емінеску, 1










Дутчак В.С.

Лопатюк І.І.

ЗОШ № 2

вул.Головна, 87

^ Яківчек Юлія Іванівна,

начальна служби у справах дітей ОДА




Тарангул Любов Миколаївна, заступник начальника Головного управління освіти і науки




Застанкевич І.Л.

ЗОШ № 3

вул.Герцена, 36







^ Пономаренко Олена Михайлівна, начальник відділу ПТО, ліцензування та акредитації

Антоняк Я.М.




ЗОШ № 4

вул.Шевченка, 14-16










Тимофєєв В.Т.

Зрибнєва І.П.

Теплова М.Ф.

ЗОШ № 5

вул.Л.Українки, 1

^ Леонтій Георгій Георгійович, начальник управління житлово-комунального господарства ОДА







Пулинець В.О.

Аносова О.І.

ЗОШ № 6

вул.Комарова, 26-В










Урсуляк І.П.

Ткач А.В.

ЗОШ № 8

вул.Дзержика, 22
















ЗОШ № 10

вул.Оріхівська, 31










Воронка М.К.




ЗОШ № 11

вул.П.-Кільцева, 7-Б










Мойсюк О.М.

Станкус О.В.

ЗОШ № 12

вул.Бережанська, 25-А










Дрінь Р.Я.




НСЗШ № 13

вул.Немирівсь А, 3







^ Остафій Ольга Романівна, головний спеціаліст ГУОН







ЗОШ № 14

вул.Шкільна, 3
















ЗОШ № 16

вул.Білоруська 77







^ Мінченко Тамара Антонівна, методист уркаїнознавства ІППОЧО

Мельничук В.А.

Бешлей В.В.

Соловська А.І.

ЗОШ № 17

вул.Сокирянська, 18










Каспрук О.П.

Козьма В.П.

ЗОШ № 19

вул.Хотинська, 23
















ЗОШ № 20

вул.Глібова, 12

^ Каліновський Микола Олександрович, начальник відділу взаємодії з транскордонної співпраці та залучення іноземних інвестицій облдержадміністрації







Легіневич С.В.

Килинич О.В.

ЗОШ № 22

вул.П.-Кільцева, 17










Симака О.М.

Прокопик Г.М.

Федик М.В.

ЗОШ № 24

вул.Стефюка, 5

^ Петрусяк Іван Васильович, начальник управління культури ОДА










Тумак А.Ф.

ЗОШ № 25

вул.Благоєва, 8-А













Шевчук О.І.

Школа-комплекс № 27

вул.Воробкевича,19

^ Кузнєцов Георгій Васильович, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій ОДА







Долга А.Є.

Гаєвська М.Ю.

Чинуш В.М.

Чесанов А.А.

Цуркан М.В.

ЗОШ № 28

вул.Руська, 257-А

^ Швидюк Сергій Мирославович, в.о. начальника відділу кадрової роботи та нагород облдержадміністрації













ЗОШ № 30

вул.Чапаєва, 4










Гайсенюк В.Я.

Котова М.П.

ЗОШ № 31

вул.Хотинська, 64










Вікнянський О.І.




ЗОШ № 33

вул.Червоноар-мійська,152-А










Долгий Є.І.

Цуркан В.В.

ЗОШ № 34

вул.Карбулицького, 2










Кирилюк М.В.

Починок А.І.

ЗОШ № 37

вул.І.Підкови, 9










Бамбуляк Л.Ф.

Бурега Ю.І.

Сірман Д.О.

Ткач В.І.

Андронічук А.В.

ЗОШ № 38

вул.Яна Налепки, 3













Герасим Н.П.

ЗОШ № 39

вул.І.Карбулиць-кого, 4










Ткачук Ю.М.




ЗОШ № 40

вул.Осіння, 58










Сорохан Л.Г.

Паскарюк С.М.

ЗОШ № 41

вул, Шкільна, 2













Мазуряк Є.М.

ЗОШ № 42

вул.Руська, 28-А













Руснак Т.М.

Чернівецький військово-спортивний ліцей-інтернат

вул.Луковецька, 29













Устінова С.П.