asyan.org
добавить свой файл
1
Голові Служби Безпеки України

Хорошковському В.І.

Копія: Голові Печерського районного суду

м. Києва

п. Отрош І.О.


З А Я В А
02.12.2010 року о 20-05 на інтернет сайті "Українська правда" із посиланням на "Дзеркало тижня" було опубліковано новину "Опозиційний депутат погрожував судді в sms?". Відповідно до цієї новини СБУ розслідує погрози, які надходять на адресу голови Печерського районного суду м.Києва Інни Отрош. Отрош підтвердила цю інформацію та зазначила, що загрози вона отримувала по смс, відправленим з інтернету. Отрош також повідомила, що за попередніми даними слідства загрози відправляв народний депутат від опозиційної фракції.

^ Я би не звернув такої уваги на цю новину, як би зазначена новина практично повністю не співпадала із новиною, яка була відображена в так званому "Живому журналі" (далі ЖЖ) моєї колишньої дружини Власенко (Окунської) Н.В.

Однак новина в ЖЖ Окунської Н.В. датована практично за ^ ДВА ДНІ ДО ВИЩЕЗАЗНАЧЕНИХ ПУБЛІКАЦІЙ В ЗМІ: в 01-03 в ніч з 30.11.2010 на 01.12.2010 року (роздруковка із збереженої сторінки в інтернеті додається. На сьогодні цей ЖЖ заблоковано оператором).

В повідомлені Окунської Н.В. зазначалось (мовою оригіналу): "Для меня стало очевидным, но уже привычным шоком, новость о том, что народный депутат БЮТа Власенко уже начал в открытую угрожать судьям….По моим источникам очередной беспредел в виде угрозы БЮТовца произошел на днях. Судья не стала бояться и написала обращение в СБУ и они заинтересовались опозиционером."

Прочитав перший раз це повідомлення я сприйняв його як чергові нісенітниці екзальтованої жінки і не більше того. Однак, через два дні, після появи новини на сайті "УП", я подумав що це може бути чергова провокація проти мене. Саме чергова.

Так протягом останніх двох місяців, щодо мене вчинялись наступні провокації:

1. Невідомі особи зареєстрували інтернет - сайт www.s-vlasenko.net, який розповсюджує щодо мене неправдиву, брехливу інформацію, подаючи її в нецивілізованій формі, яка є далеко за межами моралі.

2. Невідомі особи розмістили рекламу (банер) цього сайту на сайті "Українська правда". За моєю письмовою заявою банер було знято, однак я не отримав від керівництва сайту "Українська правда" відповіді на питання про те, хто є замовником розміщення цього банеру.

3. Невідомі особи розмістили рекламу цього сайту на лайт-боксі на вул. Басейній,5-Б. На мій запит в рекламну агенцію-власницю лайт-боксу "News Outdoor Ukraine" її комерційний директор зазначила, що цей лайт-бокс був розміщений не санкціоновано і не ними. Однак через деякий час вони змушені були визнати, що цю рекламу розмістили вони на замовлення одної з фірм.

4. 12.11.2010 року близько 12-00, на інтернет сайті "VIP-glavred" (www.vip.glavred.info) було розміщено ніби-то моє интерв"ю : "Власенко: я в детстве біл закомплексованім ребенком". В цій статті були використані мої дитячі фото. Зазначене інтерв"ю є ніби-то моїм, оскільки я його ніколи не давав. 12.11.2010 року, близько 14-45 я приїхав до приміщення редакції сайту "VIP glavred" і о 15-18 було опубліковане спростування, оскільки в.о. редактора сайту Христина Багрій зізналась, що їй подзвонила невідома жінка, представилась моїм прес-секретарем та надала їй ніби-то узгоджений зі мною текст інтерв"ю. Зі мною вона не спілкувалась, хоча й мала мій номер телефону. Зазначене інтерв"ю не відповідало фактам мого життя та містило неправдиву, брехливу інформацію.

5. Протягом тривалого часу, в мережі інтернет щодо мене свідомо, організовано розповсюджується неправдива інформація. Це полягає в розповсюдженні на так званих "зливних сайтах" брехливих статей, які в подальшому передруковвуються, написання образливих, нахабних коментарів під статтями про мене або під статтями про інших народних депутатів. На моє переконання це робить одна організована група, яка хоче створити ілюзію "великої кількості моїх ворогів та недоброзичливців". Я переконаний, що дія цієї групи мають на меті дискридитацію мене, як народного депутата України.

Події, перелічені в пп.1-5 є предметом розслідування у кримінальній справі № 50-5915, порушеної за моєю заявою прокуратурою міста Києва за фактом незаконного збирання, зберігання та поширення конфіденційної інформації про мене, народного депутата України Власенка С.В.(копія постанови про порушення справи додається).

Додатово можу зазначити, що я дійсно знайомий із головою Печерського райлонного суду м. Києва п. Отрош І.О. протягом декількох років іще до призначення її Головою Печерського районного суду, оскільки представляв інтереси клієнтів під час розгляду справ в цьому суді. Я не пам"ятаю як ми познайомились. За весь цей час у нас склались, як мені здавалось приязні професійні стосунки, які не виходили за рамки "адвокат-суддя" та "народний депутат-суддя". Я завжди шанобливо ставився до неї, як до фахівця та судді. За весь цей час я спілкувався з п.Отрош І.О. незначну кількість (4-5) разів. Останній раз я спілкувався із нею, якщо я не помиляюсь, близько пів року тому назад на засіданні Робочої групи при Президентові України з питань судової реформи, яке проходило в приміщенні Адміністрації Президента України, якщо я не помиляюсь, наприкінці травня або в червні 2010 року. Розмова носила побутовий характер та тривала декілька хвилин. Після цього я, наскільки я пам"ятаю, жодного разу не спілкувався із п.Отрош І.О. Наскільки я пам"ятаю, у мене ніколи не було номера мобільного телефону Отрош І.О., я ніколи не спілкувався із нею по мобільному зв"язку та ніколи не відправляв їй смс повідомлення жодного змісту. Вже не говорячи про те, що у мене немає та не може бути жодних мотивів для таких погроз. За майже п"ятнадцять років адвокатської практики у мене не було випадків конфлікту із суддями незалежно від результатів розгляду справ. У мене не було конфліктів із суддями ні під час робити в ДПА України ні під час роботи народним депутатом України.

Мій номер телефону 050 310 8289 є відомим серед журналістів різних видань та завжди був контактним для зв"язку із коллегами та пресою.

Наскільки мені стало відомо в своєму коментарі в "Дзеркалі тижня" 02.12.2010 року говорячи про "народного депутата від опозиційної фракції", п.Отрош І.О. мала на увазі мене, народного депутата України, члена фракції "БЮТ-Батьківщина" у Верховній Раді України VI скликання Власенка С.В.

В зв"язку із цим хочу заявити, що ніякого відношення до будь-яких погроз в будь-якій формі (в тому числі в смс повідомленнях) на адресу Голови Печерського районного суду м.Києва п.Отрош І.О. я не маю. У випадку, якщо в розпорядженні слідства є матеріали, які ніби то вказують на мою участь в цій справі, вважаю такі матеріали свідомою фальсифікацією зацікавлених осіб (не слідства) накшталт того інтерв"ю, якого я ніколи не давав, але яке було опубліковано як ніби то моє інтерв"ю.

У випадку проведення перевірки або порушення кримінальної справи за заявою Отрош І.О., я готовий надати співробітникам СБУ, які проводять таку перевірку або розслідують кримінальну справу будь-яку інформацію та сприяння у встановленні істини.

Після встановлення моєї невинуватості та у випадку встановлення умислу на фабрикування доказів щодо моєї ніби то участі у вказаних подіях, прошу провести перевірку та порушити проти винних осіб кримінальну справу зокрема за ознаками злочину, передбаченого ст.344 КК України, яка передбачає відповідальність за втручання в діяльність народного депутата України.