asyan.org
добавить свой файл
1
В цій таблиці будуть зберігати інформація про всі фірми, які обслуговує системаТип даних «счетчик» означає, що це випадкове ціле додатне число, поставив для прикладу. В нашому проекті це буде просте додатне число, генеруватися випадково або вручну записувати.


В цій таблиці будуть зберігати інформація про власників фірм, які обслуговує системаТип даних «счетчик» означає, що це випадкове ціле додатне число, поставив для прикладу. В нашому проекті це буде просте додатне число, генеруватися випадково або вручну записувати.


В цій таблиці будуть зберігати інформація про всі автомати, які обслуговує системаПоле Адреса відповідає номеру адреси з ТАБЛИЦІ АДРЕС.

Поле ID автомату поставив текстовим, щоб ID складалося і з цифр і букв.

В цій таблиці будуть зберігати інформація про працівників фірми.Тип даних «счетчик» означає, що це випадкове ціле додатне число, поставив для прикладу. В нашому проекті це буде просте додатне число, генеруватися випадково або вручну записувати.

В полі СТАТУС буде вказуватися: технік, бухгалтер, менеджер і т.д.


В цій таблиці зберігається список всіх товарів.Тип даних «счетчик» означає, що це випадкове ціле додатне число, поставив для прикладу. В нашому проекті це буде просте додатне число, генеруватися випадково або вручну записувати.

Поле ID товару поставив текстовим, щоб ID складалося і з цифр і букв.

В цій таблиці зберігається список всіх транзакцій.


В цій таблиці зберігається інформація про станавтомату.


Таблиці для ідентифікації логінів і паролів користувачів.


В цій таблиці зберігається кількість товару, що знаходиться в автоматі


Таблиця зі списком адрес, де знаходяться автоматиТип даних «счетчик» означає просту нумерацію. В таблиці буде зберігатися список адрес і відповідно по номеру адреси в цьому списку буде відображатися які автомати там знаходяться. Так зроблено для того що в ТАБЛИЦІ АВТОМАТІВ по номеру шукалася адреса.


Таблиці для зв’язування між деякими таблицями


Таблиці для зв’язування між деякими таблицями


Таблиці для зв’язування між деякими таблицями


Таблиці для зв’язування між деякими таблицями