asyan.org
добавить свой файл
1
Від вибуху газу у приватному будинку міста Миколаєва 76 річна жінка отримала опіки третього ступеню
20 січня опіки через вибух газу у приватному будинку отримала 76 річна мешканка міста Миколаєва. У результаті вибуху повністю знищено веранду, згорів дах та частково зруйновано стіни будинку, зламана труба вводу газу до будинку. Епіцентр вибуху знаходився безпосередньо у приміщенні веранди, у якій розміщувалися газова плита, котел КС та газовий лічильник.

Зі свідчень сина потерпілої стало відомо, що витоку газу зранку 20 січня чи раніше не було. Чоловік 8 років пропрацював у ремонтній бригаді ВАТ «Миколаївгаз», отож несправну роботу газових приладів чи витік газу помітив би одразу. За попередніми даними вибух стався через забутий на плиті чайник. За словами сина потерпілої, вона неодноразово забувала чайник на плиті. З відкритої конфорки газом наповнилася спочатку веранда, а потім жиле приміщення. Спеціалісти припускають, що вибух стався через появу іскри під час роботи холодильника.

Господиня була врятована випадковим свідком, який до приїзду спец бригади намагався самостійно перекрити газ на ушкодженому газопроводі. Жінка отримала опіки третього ступеню та була госпіталізована до лікарні швидкої допомоги.
Прес-центр Держгірпромнагляду

по Миколаївській області