asyan.org
добавить свой файл
1
Ви хочете гарно знати англійську?

Тоді – скористайтесь такими порадами:

  1. Не забувайте виконувати домашнє завдання у той же день, коли його задали – саме тоді ви ще добре пам’ятаєте, що вивчали на уроці, як саме потрібно виконувати вправу і як вимовляти нові слова.

  2. Намагайтеся записувати нові слова в словник вчасно – так ви краще їх запамятаєте, зможете швиденько повторити перед уроком, навчитеся правильно писати та запам’ятаєте переклад слова.

  3. Спробуйте влаштувати змагання серед однокласників – хто знає більше слів? У кого – найохайніший словник? Приміряйте на себе роль учителя – поставте собі оцінку за виконану роботу. Ви впевнені, що попрацювали гарно? Отже, і на уроці ви зможете показати гарні знання!

  4. Буває дуже прикро, коли старанно готувався – але на уроці немає то зошита, то ручки, а інколи – все потрібне до уроку залишається вдома… Щоб не попадати у такі неприємні ситуації, кожного вечора перевіряйте, чи всі необхідне для уроку поклали до портфелика – згодом це стане корисною звичкою.

  5. Самому працювати не дуже весело. Якщо ви готуєте домашні завдання на групі продовженого дня, не відкладайте його на потім – у школі ви зможете запитати поради у друзів або учителя. Зрештою, працювати разом – веселіше!

  6. Якщо ви робите домашню вдома – розкажіть батькам, що нового ви дізналися на уроці, спробуйте навчити їх нових слів та виразів їм теж буде цікаво дізнаватися щось нове. Навіть якщо вони не знають англійської – ви можете вивчати її разом!