asyan.org
добавить свой файл
1
Вишкіл табору
Табір має кілька рівнів вишколу
Стрільці – проходять початкову інструкторську підготовку, яка включає в себе: ідеологічна підготовка, практична стрільба, рукопашний бій, виживання в природі, тактична підготовка, розвідницька підготовка.
По завершенні учасники вишколу стрільців зможуть пройти додаткову підготовку, що отримати сертифікати "Інструктор військово-патріотичного виховання. початковий рівень" по вказаних напрямках.
Старші стрільці – командири підрозділів-роїв – проходять провідницький вишкіл по курсу – "організатор військово-патріотичного виховання", яка включає: базову інструкторську підготовку стрільця, підготовка командира малого підрозділу, психологічна підготовка, теоретична підготовка по військово-патріотичному вихованню, зокрема по методиці – як організувати процес військово-патріотичного виховання на місцях.
По завершенні учасники вишколу старших стрільців зможуть пройти додаткову підготовку, що отримати сертифікати про успішне проходження курсу "Організатор військово-патріотичного виховання. Базовий рівень".
Підстаршина – учасники курсів інструкторів військово-патріотичного виховання, проходять базову інструкторську підготовку в польових умовах за своєю програмою в рамках табору. В підсумку курсів вони отримають сертифікат про проходження курсу "Інструктор військово-патріотичного виховання. Базовий рівень".
^ Програма: загальні засади
Табір проходитиме у вигляді змагань між командами по різних напрямках підготовки на таборі.
По кожному напрямку рої проходитимуть теоретично-практичний курс, практичне закріплення та підсумковий змаг із виявленням кращих.
Кожного дня увага в підготовці буде приділятись якомусь іншому напрямку, із базовим повторенням пройденого матеріалу.
В завершальний день відбудеться підсумковий змаг у вигляді багатоступеневого випробування, як командного, так і індивідуального.
Учасники
Загальні засади.
Рої складаються із 6-8 осіб. Склад формується заздалегідь до табору визначеною особою – ройовим. Загальний підхід – члени рою мають представляти одну організацію, один регіон, бути в тісних організаційних стосунках. В такому разі їм буде легше діяти командою на таборі.
Після табору добре вишколений рій зможе самостійно організовувати військово-патріотичну роботу, в себе на місцях.
Змагальна форма проведення дає змогу підвищити мотивацію учасників до кращого проходження програми вишколу, бажання здобути загальну перемогу буде додатково мобілізувати учасників табору до кращої праці. Відповідно це дасть на виході кращий результат в рівні засвоєння знань, умінь навичок, світоглядних та морально-етичних засад.
^ Загальні вимоги до учасників:
Вік – від 16 до 25 років (перевага буде віддаватись старшим), активіст-лідер молодіжного руху, досвід таборування, мінімально достатній досвід у військово-спортивній підготовці, хороша фізична форма, добра характеристика від оточення (детальніше буде викладено в зголошенні).
^ Матеріально-побутові умови
Виряд учасника буде включати найнеобхідніші речі для участі в таборі.
Ройовий виряд включатиме засоби приготування їжі на рій, спорядження для ночівлі, інше по програмі.
В загальному проживання учасників планується в умовах, максимально наближених до умов часів УПА. Під час тактичних занять із виживання передбачається ночівля просто неба.
^ Вислід табору
Практичним результатом табору мала б бути підготовка сформованих команд із різних областей, які б могли самостійно організувати військово-патріотичне виховання на місцях в рамках своїх молодіжних організацій.
В подальшому організатори є готові підтримувати зв'язок із вами, обмінюватись інформацією, надавати методичну та організаційну допомогу, координувати співпрацю, створити та реалізувати план військово-патріотичних заходів протягом року: змагання зі стрільби, змагання із рукопашного бою, змагання із тактичних ігор тощо.