asyan.org
добавить свой файл
1


Виконана робота щодо передачі гаражного комплексу на баланс ГОК «КРАСНОВА 17»:

1. На адресу ПрАТ СП «Партнер» направлено лист (вих. № 1) з проханням передати комплекс загальних приміщень гаражних боксів, що розташовані за адресою: м. Київ, вул. Краснова Миколи, 17, на баланс ГОК «Краснова 17». Від ПрАТ СП «Партнер» отримано лист-відповідь № 207, відповідно до якого для передачі на баланс гаражного комплексу, необхідно надати нотаріальну завірену копію свідоцтва про державну реєстрацію ГОК «Краснова 17».

2. Листом (вих. № 2) було надіслано на адресу ПрАТ СП «Партнер» нотаріальну завірену копію свідоцтва про державну реєстрацію ГОК «КРАСНОВА 17». Відповідь на вказаний лист від ПрАТ СП «Партнер» не надходила.

^ 3. На адресу ПрАТ СП «Партнер» направлено повторний лист (вих. № 4) з вимогою передати гаражний комплекс на баланс ГОК «Краснова 17», яке відповідно до законодавства має право бути законним балансоутримувачем даного нерухомого майна. На даний лист відповідь так і не надійшла.

4. ГОК «КРАСНОВА 17» направлено черговий лист (вих. № 5) на адресу ПрАТ СП «Партнер» із зазначенням, що балансоутримувачем гаражного комплексу є ПрАТ СП «Партнер», який згідно із пунктом 5 та 6 частини другої ст. 24 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 24 червня 2004 року №1875-IV, зобов’язаний:

- забезпечити умови для своєчасного проведення капітального і поточного ремонтів відповідно до встановлених стандартів, нормативів, норм та правил;

- забезпечити належні експлуатацію та утримання майна, що перебуває на його балансі.

Також було вказано, що оскільки ПрАТ СП «Партнер» не виконує обов’язки балансоутримувача (не проводить в гаражному комплексі ремонтних робіт та робіт з переобладнання інженерних мереж, усунення інших численних технічних недоліків) та ігнорує звернення про передачу гаражного комплексу на баланс ГОК «КРАСНОВА 17», така бездіяльність ПрАТ СП «Партнер» призводить до порушення прав власників гаражних боксів, що в кінцевому випадку може призвести взагалі до руйнування гаражного комплексу, пошкодження автомобілів, які знаходяться в гаражному комплексі чи завдання шкоди життю та здоров’ю громадян, ГОК «КРАСНОВА 17» змушений буде звернутися до органів прокуратури за захистом порушених прав власників гаражних боксів.

Станом на 24 грудня 2012 р. надійшла відповідь від ПрАТ СП «Партнер». В відповіді значиться, що «Зазначений об’єкт будівництва (гаражі житлового будинку) по вул. Краснова 13-17 не перебуває на балансі ПрАТ СП «Партнер», а відображений на розрахунковому рахунку балансової звітності, «на придбання та виготовлення основних засобів», тобто у грошовому виразі. Після введення об’єкта будівництва в експлуатацію, 25 гаражів житлового будинку по вул. Краснова, 17 площею 505,1 кв. м, вартістю 1332,5 тис грн. передані у власність фізичним особам, на умовах укладених з ними інвестиційних контрактів. А також передане в користування одно приміщення 22,8 кв.м. вартістю 7995 грн. Решта приміщень місць загального користування знаходяться в спільному сумісному користуванні власників гаражних приміщень. Кожен Власник гаража вартістю 53300 грн. має право вчиняти щодо свого майна будь які дії, які не суперечать закону».

^ Подальші дії:

1. Підготувати та подати звернення до Святошинської районної у м. Києві державної адміністрації (за місцезнаходженням майна) з вимогою винести розпорядження щодо визначення ГОК «КРАСНОВА 17» експлуатуючою організацією та балансоутримувачем гаражного комплексу.
Виконана робота по розробці наступних документів по ГОК «Краснова 17»:

- Статут ГОК «Краснова 17».

- Статуту ГОК «Краснова 17» в новій редакції (із змінами повноважень виконавчого директора та отримання статусу неприбутковості).

- Протокол №1 Установчих зборів засновників ГОК «Краснова 17».

- Протокол №2 Загальних зборів членів ГОК «Краснова 17».

- Протоколу №4 Загальних зборів членів ГОК «Краснова 17» (із змінами повноважень виконавчого директора та отримання статусу неприбутковості).

- Протокол №5 Загальних зборів членів ГОК «Краснова 17».

- Протокол №6 Загальних зборів членів ГОК «Краснова 17».

- Реєстр членів ГОК «Краснова 17» до кожного протоколу Загальних зборів.

- Протокол №1 засідання Правління ГОК «Краснова 17».

- Протокол №3 засідання Правління ГОК «Краснова 17».

- Шаблон заяви про вступ до ГОК «Краснова 17».

- Акт передання-приймання документів ГОК «Краснова 17».

- Контракт з виконавчим директором.

- Довіреність на виконавчого директора.

- Договори про надання послуг із бухгалтером та завгоспом.
Виконана робота по ГОК «Краснова 17» щодо забезпечення та здійснення:

- державної реєстрації статуту ГОК «Краснова 17»;

- державної реєстрації нової редакції статуту ГОК «Краснова 17»;

- отримання довідки статистики з ЄДРПОУ по ГОК «Краснова 17»;

- отримання довідки 4-ОПП по ГОК «Краснова 17»;

- замовлення та отримання печатки ГОК «Краснова 17»;

- відкриття рахунку в банку по ГОК «Краснова 17»;

- отримання статусу неприбутковості:

- зміни виконавчого директора, у томі числі: проведення зміни виконавчого директора в державного реєстратора, отримання нової довідки статистики з ЄДРПОУ, отримання нової довідки 4-ОПП, зміна карточки підписів в банку.