asyan.org
добавить свой файл
1
ПРЕС-АНОНС


15.12.2009

Для термінового розповсюдження

Підготувала Марія Фурнік

kharkiv.da@gmail.comУ Харкові наМИКОЛАють на подарунки дітям
19 грудня в день св. Миколая молоді хлопці та дівчата у червоних шапках вийдуть на вулиці Харкова, щоб зібрати гроші на подарунки дітям з серцево-судинними захворюваннями. Захід відбуватиметься у рамках благодійної ініціативи «МИКОЛАЙ ЗБИРАЄ ПОДАРУНКИ», яку цього року вже втретє в Україні проводить Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Демократичний альянс».

Акція ^ «МИКОЛАЙ ЗБИРАЄ ПОДАРУНКИ» охопить 15 областей України: Одеська, Київська, Тернопільська, Чернівецька, Вінницька, Житомирська, Івано-Франківська, Запорізька, Черкаська, Миколаївська, Дніпропетровська, Харківська, Донецька, Луганська та АР Крим. Під час заходу волонтери - помічники Миколая, вдягнені у новорічні шапки, будуть проводити збір коштів серед населення, розповідаючи про українську традицію святкування Миколая та благодійну ініціативу «Миколай збирає подарунки». Тим, хто жертвує гроші в цей день, волонтери ліпитимуть «на серце» наклейку з янголятами, як символ доброчинності.

Програма дня св..Миколая у Харкові:

13.00. Флешмоб «Де Коля?»(дзеркальний струмінь).

13.05. Виступ команди КВК «Дважды» (дзеркальний струмінь).

13.10. Поетичні читання «Сніжний Слем з ніжністю» (дзеркальний струмінь).

13.40. Майстер клас з розмальовування хною (бесідка біля ХАТОБу.)

14.00. «Хенд-мейд ярмарок» – розпродаж виробів зроблених власноруч. (ст.м. Університет, «Стекляшка»)

14.30. Пісні під гітару у переходах метро (ст..м. Університет)

15.30. Виставка-продаж волонтерських малюнків. (Сквер біля вічного вогню на Радянській).

Всі зібрані гроші підуть на подарунки для дітей з вадами серця. Подарунки будуть передані 24 грудня під час святкового концерту у Загальноосвітній школі-інтернату І-ІІІ ст. для дітей з серцево-судинними захворюваннями.

До реалізації благодійної ініціативи «МИКОЛАЙ ЗБИРАЄ ПОДАРУНКИ» у Харкові долучились: Харківський міський дельфінарій «Немо», Харківська обласна бібліотека для дітей, Християнсько-демократичний союз молоді, PR-компанія «VK Produktion Group», авторська школа «Бойко», кафе-нічний бар «Галактика».
Контактна особа:

Марія Фурнік:

066 617 64 50

kharkiv.da@gmail.com