asyan.org
добавить свой файл
1
ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЩОДЕННИК

СПЕЦІАЛЬНИЙ ВИПУСК

01.12.10

Сева Могилевич + Фірташ = РосУкрЕнерго
Сева Могилевич, якого розшукують спецслужби чотирьох країн світу, є партнером Фірташа по «РосУкрЕнерго».

Теза. Лідер російської мафії Семен Могилевич опікувався продажами газу в Україну через компанію "РосУкрЕнерго".

Ширше: Про це йдеться в документах американських дипломатів, що надавались перед візитом голови ФБР Меллера до Москви у квітні 2008 року. Документи опубліковані на сайті Wikileaks.

Цитата із сайту Wikileaks: "Незалежний аналіз наводить на думку, що деякі члени служб безпеки (Росії) або самі пов'язані з різними організованими злочинними структурами, або закривають очі на діяльність відомих злочинців...", - йдеться в депеші американської дипломатії. http://www.pravda.com.ua/news/2010/11/29/5626086/

Цитата із сайту Wikileaks: "Приміром, кримінальний авторитет Сергій Шнайдер (більш відомий як Семен Могилевич) не тільки користувався свободою пересування та офіційною охороною всередині Росії, але й отримав призначення в "Газпром" завідувати продажами газу в Україну через тіньову компанію РосУкрЕнерго".


Тези для коментування:

1. Семен Юдкович Могилевич - за даними усіх правоохоронних органів країн ЄС і США є одним із керівників російської мафії у світі. Входить у десятку найбільш розшукуваних людей ФБР. На сходці найбільших кримінальних авторитетів світу, яка відбулася в 1994 році в Італії Могилевич представляв СНД. Має українське, російське, угорське та ізраїльське громадянства. Зараз перебуває в Росії, яка відмовляється видавати мафіозі світового масштабу на вимогу ФБР.

2. У липні 2005 р. тодішній керівник СБУ Олександр Турчинов заявив про наявність доказів, які свідчать, що Семен Могилевич контролює компанію Rosukrenergo — ексклюзивного постачальника російського газу в Україну. Раніше Могилевич також згадувався в українських ЗМІ як тіньовий власник угорської компанії Eural Trans Gas, колишнього постачальника туркменського газу в Україну.

3. Могилевич – Фірташ – Янукович. Це приклад того, як в окремо взятій країні міжнародна мафія з російським корінням приводить до влади свого президента. Потім відбувається повна узурпація влади через порушення Конституції. Далі здійснюється, так звана, «судова реформа» спеціально під засідання Верховного Суду, який прирікає Україну віддати РосУкрЕнерго 12 млрд. кубів газу, або ж 25 млрд. гривень. Наступним етапом буде банкрутство «Нафтогазу» внаслідок колосальної викачки капіталу. Це передумова поглинання «Нафтогазу» «Газпромом», що означатиме повний контроль над українською стратегічною власністю – ГТС і газосховищами.

4. У цій ситуації Генеральна прокуратура України, замість опротестовувати попередні рішення судів щодо РосУкрЕнерго, навпаки, виступила органом, який здійснює контроль над передачею капіталів кримінальній міжнародній структурі. СБУ, яку очолює олігарх Хорошковський, який і сам був ще недавно російським бізнесменом прикриває цей стратегічний план позбавлення України її найбільшої власності.

4. Інформація з американської дипломатичної переписки щодо контролю Могилевича над РосУкрЕнерго ще раз підтверджує, що Юлія Тимошенко, будучи керівником уряду, діяла правильно. Вона витіснила це транснаціональне кримінальне угрупування з України.Сьогодні треба називати речі своїми іменами:

транснаціональний синдикат РосУкрЕнерго – сплетення світового криміналу, «Газпрому» і російських спецслужб – через президента України контролює всю центральну владу й провідні ЗМІ держави.
РосУкрЕнерго нині викачує з кожного працюючого українця по тисячі гривень та готується до поглинання газотранспортної системи й газосховищ, що є початком кінця української незалежності.