asyan.org
добавить свой файл
1


СТАРТ РОБОТИ КОНКУРСНОЇ ПЛАТФОРМИ STAIRSFORDESIGN

прес-реліз

Київ, 1 червня 2011 р.

1 червня в мережі Інтернет за адресою www.stairsfordesign.com розпочинає свою діяльність конкурсна платформа StairsforDesign, метою роботи якої є забезпечення проведення в Україні кваліфікованих конкурсів у галузі дизайну та інших креативних рішень.

Головною функцією інноваційної платформи є проведення на замовлення клієнтів професійних конкурсів, що дозволяють обрати найкращий з можливих результатів у сфері дизайну, конструкторських рішень, сценарних і програмних розробок, копірайтингу, фото, відео та іншого креативу.

Зокрема, проводячи конкурс через платформу StairsforDesign, замовник сам визначає більшість умов його проведення і розмір премії переможцеві, завдяки чому отримує можливість акумулювати бажаний спектр пропозицій від учасників ринку.

"^ Нашою метою не є створення якогось нового конкурента для дизайнерів чи агенцій", - відзначає Михайло Ілько, директор студії Stairsfor, що є розробником нової конкурсної платформи. "Завдяки інноваційній механіці своєї роботи StairsforDesign дозволить, я би сказав, об'єктивувати процес отримання суб'єктивних результатів. А також оптимізувати ринок, перерозподілити роботу на ньому таким чином, аби і клієнти, і виконавці витрачали менше часу, зусиль та грошей на організацію конкурсів – а зосереджувалися, натомість, на власне творчій роботі заради отримання найкращих з можливих результатів".

Оперативний менеджмент, незалежний міжнародний аудит, страхове та юридичне забезпечення, адаптацію та доопрацювання отриманих результатів конкурсів забезпечує менеджмент StairsforDesign. Крім того, конкурсна платформа також може бути орендована замовником для організації власного конкурсу з будь-якими визначеними ним умовами та механікою проведення.

Участь у відкритих і закритих конкурсах на платформі StairsforDesign можуть брати всі зареєстровані юридичні та фізичні особи, при цьому плата за реєстрацію та участь не стягується.

Першим конкурсом, що стартує на платформі StairsforDesign 1 червня 2011 року, є загальнонаціональний відкритий конкурс "УКРАЇНСЬКИЙ ШРИФТ" під егідою центру української культури КММК "Мистецький Арсенал" з грошовою премією переможцеві в розмірі 100 000 гривень.

Докладніша інформація: тел. 0(44)ХХХ-ХХХХ, ел. пошта ХХХ@ХХХ.