asyan.org
добавить свой файл
1
Ця програма дозволяє вам тренувати розуміння на слух, читання, числа від 1 до 999 999 999 на різних мовах, з можливістю легко переключатися з однієї мови на іншу, і конвертації суми з однієї валюти на іншу, промовляючи результат мовою за вашим вибiром.

Навiщо ця гра?

Люди можуть говорити на декількох мовах, але вони завжди повертаються в свою рідну мову. При поїздках за кордон, цей додаток ідеально поєднується з функціональністю інформаційної системи iPhone (GPS, карти, конвертери валют, камера, і т.д. ..).

Якщо ви учень або студент, ви можете практикувати написання чисел на вашiй ріднiй мовi, також на іноземнiй мовi, яку ви вивчаете в класі.

Якщо ви подорожуєте по бізнесу, англійська мова, ймовірно, мова спілкування. Коли ви обговорюйте "бюджет" з вашими кореспондентами (хiба ваш партнер має достатньо грошей, необхідних для ведення бізнесу з вами?), вони будуть обговорювати мiж ними на їх рідній мові. Якщо ви навчені слухати номера на цій мові, у вас є перевага над вашими кореспондентами ... Ви розумiєте номера якi вони обмінюють між собою... І вони думають, що ви їх не розумієте!!!
Якщо ви турист, умiти рахувати це теж важливо, як і знати кілька простих фраз, які допоможуть вам бути прийнятим місцевим населенням. Воно буде радим бачити, що іноземці роблять зусилля, щоб адаптуватися до їх способу життя. Ви можете також його використовувати в таксі, ресторанi, ринку, щоб домовитися про ціну i так далi ...
Як функцiонує ця гра?

Ваше навчання чисел, будь то на вашiй рiднiй мовi або на iншiй мовi, абсолютно iнтуїтивно, завдяки трьом iграм :
Перша, складається з того, що потрібно вести будь-який номер, і він відображається в літери і числi, і ви можете почути вимову, потiм змінити мову на той же номер.

Друга, складається з того, що потрібно запитати у iPhone вимовити вам номер, який ви визначите за розміром і у вас буде три спроби для написання почутого номери.

Третя – це курс валют, заснований на обмінних курсах, якi оновлюються щодня, через який ви визначаєте суму в базовій валюті, ви вибираєте валюту заїзду, потiм мову, на якiй належна сума буде виголошена.
Оновлення мов.
Нові мови будуть додані регулярно і ви будете мати доступ автоматично. У нинiшнiй версії присутні французька, англійська, німецька, іспанська, китайська, японська, галісійська, каталонська, норвезька, португальська, бразильська португальська, шведська, угорська, гельська, корейська, гiдна, голландська, люксембурзька, iталiйська, польська, iспанська Перу, літературна арабська мова, арабська Тунісу, арабська Марокко і т. д.Вибiр мовВiдображення номерiвКурс валют