asyan.org
добавить свой файл
1
Уточнення міського бюджету на 2005 рік.
Необхідність уточнення бюджету міста викликано наступними причинами:

По - перше:
- зменшено обсяг субвенції з державного бюджету на суму 503,0 тис. грн. на будівництво і придбання житла військовослужбовцям.

По-друге:

- пунктом 12 Закону України „Про внесення змін до Закону України „Про Державний бюджет України на 2005 рік” та деяких інших законодавчих актів України” внесено зміни до Закону України “Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів”, якими передбачено збільшення ставок податку. За підсумками аналізу надходження податку з власників транспортних засобів за сім місяців, очікуються додаткові надходження в обсязі 300,0 тис. грн.;

- збільшені власні надходження бюджетних установ на 10,0 тис. грн. на проведення заходів по оздоровленню дітей;

- в зв’язку з відсутністю надходжень до цільового фонду, зменшені доходи цільового фонду на 278,4 тис. грн.


По-третє:

- в зв’язку з реорганізацією управління комунального господарства та екології Іллічівської міської ради у відділ комунального господарства та благоустрою Іллічівської міської ради та створення управління капітального будівництва Іллічівської міської ради необхідне уточнення планів роботи розпорядників бюджетних коштів та кошторисів бюджетних установ на 2005 рік з метою недопущення нецільового використання ними коштів, а також виникнення дебіторської і кредиторської заборгованості, що вважається порушенням бюджетної дисципліни.
Крім того, за рахунок вільних залишків бюджетних коштів на початок року та резервного фонду збільшені видатки:

  • на ремонт покрівлі установ освіти - 35,0 тис. грн..;

  • на реконструкцію стадіонів ЗОШ № 1, № 6 – 151,5 тис. грн..;

  • на благоустрій міста - 121,4 тис. грн..;

  • на завершення робіт по реконструкції Бурлачобалківського клубу,

оснащення меблями, м’яким інвентарем, механізацію та освітлення сцени – 158,0 тис. грн.;

- на забезпечення робочої групи по підготовці та проведенню виборів народних депутатів України, депутатів місцевих рад та міського голови.

На сесію міської ради для затвердження виноситься уточнений бюджет міста:

по доходах на загальну суму 81 704,3 тис. грн., в т. ч. по загальному фонду в сумі 62 913,7 тис. грн та спеціальному – 18 790,6 тис. грн., в якому бюджет розвитку складає 10 980,5 тис. грн. з профіцитом спеціального фонду в обсязі 1 680,0 тис. грн.;

по видаткам в сумі 81 687,5 тис. грн., в т.ч. по загальному фонду 64 153,7 тис. грн. з дефіцитом бюджету на суму залишку коштів на початок року в обсязі 1 240,0 тис.грн. та спеціальному – 17 533,8 тис. грн. з дефіцитом 423,2 тис. грн. на суму залишку коштів на початок року.
Начальник фінуправління Н. І. Чумель