asyan.org
добавить свой файл
1
Аналіз теоретичного уроку

Тема уроку: Пристрої введення-виведення інформації

Мета уроку: ознайомити учнів із пристроями введення-виведення інформації.
Тип уроку: Комбінований.

План уроку

1. Вступ.
2. Клавіатура миша.

3. Дисплей.
4. Сканер, модем, принтер: типи, основні характеристики, принцип дії.

Структура і тип уроку повністю відповідають меті і завданням уроку, тобто науковий рівень уроку відповідає сучасним вимогам.
В організаційній частині вчитель швидко налаштовує клас на роботу, перевірив присутніх.
Новий матеріал вчитель викладав послідовно та доступно для учнів. На уроці було використано такі методи як: розповідь, бесіда, роз’яснення, заохочення, покарання. Мова вчителя була чіткою, виразною та спокійною. Найголовніші моменти навчального матеріалу задиктовувались. Незрозумілі для учнів питання викладач докладно пояснював. Дисципліна на уроці була на належному рівні.
Як при перевірці домашнього завдання, так і при закріпленні нового матеріалу вчитель викликав не тільки бажаючих, а й тих, хто не проявляв активності. При закріпленні нового матеріалу розв’язувались диференційовані завдання: ставилися як прості, так і складніші завдання, в залежності від навчальних можливостей учнів. Учні працювали не дуже старанно, незацікавлено.

Оскільки клас середній за успішністю та дисципліною, то недоліками уроку є відповідна поведінка учнів, яка весь час заважала вчителю працювати. Спостерігаючи урок я зробив для себе такі висновки: необхідно багато працювати  над собою, щоб вміло організувати клас до роботи, почувати себе вільно і невимушено з учнями.